Home Najnowsze wiadomości Dana White z UFC poprzedzi przyjęcie nominacji Donalda Trumpa na Krajowej Konwencji...

Dana White z UFC poprzedzi przyjęcie nominacji Donalda Trumpa na Krajowej Konwencji Republikanów: raport

20
0


Dana White od dawna mówi o swojej przyjaźni z byłym prezydentem Donaldem Trumpem, a jego poparcie wkrótce stanie się głośne.

Według „Wall Street Journal” prezydent UFC ma wygłosić przemówienie na gali w przyszłym tygodniu Krajowa Konwencja Republikanów w Milwaukee.

Nie tylko White będzie mówił, ale także Według WSJ przemówienie White’a odbędzie się tuż przed wyborami Trumpa, podczas których przyjmie on nominację Partii Republikańskiej w tegorocznych wyborach.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Były prezydent USA Donald Trump, prezydent UFC Dana White i Kid Rock pozują do zdjęcia podczas gali UFC 295 w Madison Square Garden 11 listopada 2023 r. w Nowym Jorku. (Chris Unger/Zuffa LLC za pośrednictwem Getty Images)

Trumpa widziano na wielu wydarzeniach UFC na przestrzeni lat. Ostatnio był na UFC 302 w Newark na walce Islama Makhacheva z Dustinem Poirierem, zaledwie dwa dni po tym, jak uznano go winnym wszystkich zarzutów fałszowania dokumentów biznesowych pierwszego stopnia.

Wcześniej pojawił się na gali UFC 299 w Miami, zaledwie kilka godzin po wiecu w Georgii, gdzie chwalił White’a.

„Dana White wykonał świetną robotę. Mam nadzieję, że nie będzie kandydował na urząd przeciwko mnie. Wykonał fantastyczną robotę. To łatwiejszy biznes niż polityka” – powiedział Trump na wiecu 9 marca.

Donald Trump macha do tłumu

Prezydent UFC Dana White i były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump biorą udział w gali UFC 296 w T-Mobile Arena 16 grudnia 2023 r. w Las Vegas w stanie Nevada. (Chris Unger/Zuffa LLC za pośrednictwem Getty Images)

ZAWODNIK UFC IGOR SEVERINO ZAWIESZONY NA DZIEWIĘĆ MIESIĘCY I GRZYWNĘ PIENIĘŻNĄ PO UGRYZIENIU PRZECIWNIKA PODCZAS WALKI: RAPORT

„To najbliższa rzecz, jaką widzę, naprawdę odzwierciedlająca proces wyborczy, jaki mamy w tym kraju, walki UFC. To może być trochę łagodniejsze niż biznes wyborczy” – zażartował.

Trump przyjął cztery wydarzenia UFC w zeszłym rokuw tym UFC 287 (również w Miami) i UFC 296 (w Las Vegas), aby obejrzeć odpowiednio Jorge Masvidala i Colby’ego Covingtona, którzy obaj okazali swoje poparcie dla Trumpa. Obaj zawodnicy przegrali swoje walki.

Brał udział także w gali UFC 290 w Las Vegas i UFC 295 w Madison Square Garden.

Były prezydent USA Donald Trump i prezydent UFC Dana White na gali UFC 287 w Kaseya Center 8 kwietnia 2023 r. w Miami na Florydzie.

Były prezydent USA Donald Trump i prezydent UFC Dana White na gali UFC 287 w Kaseya Center 8 kwietnia 2023 r. w Miami na Florydzie. (Jeff Bottari/Zuffa LLC za pośrednictwem Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

White przemawiał na kilku wiecach Trumpa w 2020 r., a także na konwencji Partii Republikańskiej w 2016 r. w Cleveland.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na Xi zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.

Source link