Home Najnowsze wiadomości David Duchovny nie przeszedł przesłuchania do „Pełnej chaty” przed otrzymaniem roli w...

David Duchovny nie przeszedł przesłuchania do „Pełnej chaty” przed otrzymaniem roli w „Z Archiwum X”: „Byłem naprawdę kiepski”

21
0


Choć odniósł wielki sukces dzięki takim hitom jak „Z Archiwum X” i „Californication”, Dawid Duchovny na początku swojej kariery przeszedł wiele nieudanych przesłuchań.

W jednym z odcinków swojego nowego podcastu „Ponieś porażkę lepiej” aktor wspominał, jak stracił wszystkie trzy główne role w uwielbianym sitcomie z lat 90. „Pełna chata”.

„Na początku uważali mnie, jak sądzę, za ojca” – powiedział Duchovny, nawiązując do Bob Saget‘s, Danny Tanner. „A potem mieli mnie jako postać (Johna) Stamosa. A potem mieli mnie jako innego gościa (postać Dave’a Couilera, Joey Gladstone). Myślałem: „Muszę zdobyć jedno z nich i to zmieni moje życie”.

DAVID DUCHOVNY WYJAŚNIA SWOJĄ „CHEMIĘ” Z GILLIAN ANDERSON, KOLEŻKĄ Z „Z Archiwum X”

Davidowi Duchovnemu nie udało się obsadzić trzech głównych ról męskich w serialu „Pełna chata”. (Getty Images)

„Miałem mnóstwo takich pilotów, na których się zgłaszałem, kiedy pierwszy raz byłem w LA i myślałem, że każdy z nich będzie przełomem” – kontynuował. „Po prostu musiałem być w stanie zapłacić czynsz. To była ważna rzecz, ponieważ chciałem po prostu mieć pracę”.

Duchovny przyznał, że nie udało mu się wystąpić w kilku programach.

„Nie potrafię powiedzieć, ile razy nie dostałem się na show” – powiedział. Ostatecznie Duchovny stwierdził, że po prostu nie nadawał się do ról, do których był na przesłuchaniach.

Zdjęcie Davida Duchovnego

Duchovny przyznał, że przesłuchania do sitcomów szły mu „naprawdę źle”. (Emma McIntyre/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA ROZRYWKOWEGO

„Byłem naprawdę kiepski w tego typu rzeczach” – wyjaśnił Duchovny. „Nie wiedziałem, jak to zrobić rzeczy w stylu sitcomów. Nie wiem, co sobie myśleli, że myśleli, że będę istnieć w tym świecie. To znaczy, myślę, że mogłem się nauczyć, ale nie byłem gotowy, nie byłem gotowy na taki energetyczny występ, jakiego potrzebują.

Wieloletni aktor, który niedawno uruchomił podcast, szykuje się do opowiedzenia o swoich prawdziwych doświadczeniach, w tym o swoim „głośnym rozwodzie” z Teą Leoni i pobycie w ośrodku odwykowym.

„Dlaczego tworzę podcast? Najlepsza odpowiedź, jaka przychodzi mi do głowy, to taka, że ​​czuję, że całe życie ponosiłem porażki, więc mogę mówić z wielu doświadczeń” – czytamy w streszczeniu jego podcastu. „Jasne, byłem w „Z Archiwum X” i „Californication”, napisałem kilka książek i stworzyłem trochę muzyki. Ale dostałem też dosłownie F w „The New York Times”.

Dawid Duchovny

David Duchovny odniósł sukces dzięki serialom takim jak „Z Archiwum X”. (Getty Images)

„Miałam głośny rozwód i magiczną, tajemniczą wycieczkę przez odwyk. Więc teraz chcę przejść do tego, jak porażka wisi nad nami wszystkimi i naprawdę kształtuje to, kim jesteśmy. Co w tym dobrego, co w tym złego, co powstrzymuje nas we wstydzie? Jest wiele do rozpakowania”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWSSource link