Home Najnowsze wiadomości Fetterman podwaja poparcie dla Bidena pośród wezwań do jego wycofania

Fetterman podwaja poparcie dla Bidena pośród wezwań do jego wycofania

13
0


Senator John Fetterman, demokrata z Pensylwanii, podwoił swoje poparcie dla prezydenta Bidena po jego ostro skrytykowanym wystąpieniu w debacie w zeszłym miesiącu.

Fetterman powiedział w środę gospodarzowi programu „Jesse Watters Primetime” w Fox News, że zdaje sobie sprawę, Biden nie jest tak bystry jak kilka lat temu, ale nie zmienia to jego poparcia dla naczelnego dowódcy.

„Naprawdę nie sądzę, żebym zobaczył cokolwiek, co skłoniłoby mnie do zmiany tego stanu rzeczy” – powiedział. „Nie podążam za nim ślepo, ale fundamentalnie wierzę, że był wspaniałym prezydentem i wierzę, że ostatecznie może zwyciężyć”.

BIDEN POZOSTAJE NIEPOKONANY, USTAWIAJĄC WYWIAD W NAJLEPSZYM CZASIE PROGRAMU Z LESTEREM HOLDEM Z NBC

Według Olivii Nuzzi fatalny występ prezydenta Bidena w debacie „zmienił oczekiwania ludzi co do tego, na ile będą szczerzy” w kwestii jego problemów poznawczych. ((Zdjęcie: Justin Sullivan/Getty Images) | (Zdjęcie: ANDREW CABALLERO-REYNOLDS/AFP via Getty Images) | Zdjęcie: Justin Sullivan/Getty Images))

Biden odrzucił apele swojej partii o wycofanie się z wyścigu w 2024 r., stwierdzając w liście do Demokratów w Izbie Reprezentantów w poniedziałek, że jest najlepszym kandydatem, który może pokonać byłego prezydenta Trumpa w listopadzie.

Według zestawienia Associated Press dziewięciu demokratów z Izby Reprezentantów i jeden senator z ramienia Demokratów zaapelowało do Bidena o wycofanie się z wyścigu o nominację w 2024 r. po jego katastrofalnym występie podczas debaty prezydenckiej CNN w Atlancie.

Fetterman przyznał Wattersowi, że widział tylko fragmenty Debata Biden-Trumpale nie było wątpliwości, że prezydent miał „złą noc”.

Powiedział, że spędził rok z Bidenem na różnych wydarzeniach w Pensylwanii i dla niego był on „normalny” i „zaangażowany”.

Debata Bidena w CNN

Prezydent Joe Biden bierze udział w debacie prezydenckiej CNN w studiach CNN 27 czerwca 2024 r. w Atlancie w stanie Georgia. Prezydent Biden i republikański kandydat na prezydenta, były prezydent USA Donald Trump, stają naprzeciw siebie w pierwszej debacie prezydenckiej kampanii 2024. (Andrew Harnik/Getty Images)

„Był naprawdę bardzo popularny, a ludzie chcieli mieć selfie i tego typu rzeczy. Więc naprawdę chcę przypomnieć wszystkim, że Joe Biden wykonał naprawdę dobrą robotę jako prezydent i zasadniczo pozostanę temu wierny” – dodał Fetterman.

TRUMP PRZEWAŻYŁ NAD BIDENEM W KRYTYCZNYM POLU WALKI W SONDYRZE PO DEBACIE

Były burmistrz Braddock powiedział pod koniec dnia, że ​​debaty tak naprawdę nie mają większego znaczenia, a rozmowy na temat Biden rezygnuje powinieneś przestać.

„Joe Biden będzie naszym człowiekiem, będzie ciężko i niepewnie, ale też będzie bardzo blisko” – powiedział Wattersowi.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Nie odwrócę się od wielkiego prezydenta i wiem, że ludzie, którzy to oglądają, mogą się nie zgodzić, że nie był wielkim prezydentem, ale ja wierzę, że nim był. I myślę, że lojalność jest naprawdę jedną z ostatnich… To jedna z ostatnich walut w tym żałosnym biznesie”.Source link