Home Najnowsze wiadomości JESSE WATTERS: Biden odkrywa, że ​​machina Demokratów jest najpotężniejszą rzeczą w Waszyngtonie

JESSE WATTERS: Biden odkrywa, że ​​machina Demokratów jest najpotężniejszą rzeczą w Waszyngtonie

19
0


Gospodarz Fox News Jesse Watters twierdzi, że Nancy Pelosi i inni czołowi Demokraci zaczynają odwracać się od prezydenta Bidena pośród narastających apeli o wycofanie się z wyścigu prezydenckiego w 2024 r. w programie „Jesse Watters Primetime”.

DORADCY BIDENA DOŁĄCZĄ DO SENACKICH DEMOKRATÓW NA SPECJALNE SPOTKANIE WOBEC ROSNĄCYCH OBAW

JESSE WATTERS: Trzeci dzień kryzysu zakładników Joe Bidena, kiedy jesteśmy świadkami tego, co polityczni insiderzy nazywają „zrzutem bomby” w Waszyngtonie, pierwszych strzałów oddanych w wojnie domowej Demokratów. To Nancy Pelosi nacisnęła spust w ulubionym porannym programie Bidena.

Biden zdecydował, że kandyduje, a Nancy Pelosi powiedziała, że ​​jeszcze nie zdecydował, ale czas ucieka. Jedna z wyższych rangą asystentek Demokratów powiedziała, że ​​wie, że on patrzy. Nie jest idiotką. Ostrożnie dobierała te słowa. Inna powiedziała, że ​​to był zastrzyk energii, Biden myślał, że ma do Sobota przed Demokratami wysłać oddział SWAT. Ale Pelosi, strzelec wyborowy, (celowała) wcześnie.

Prezydent Biden przemawia w Los Angeles. (Zdjęcie AP/Damian Dovarganes)

A dziś wieczorem, pierwszy demokratyczny członek Senatu wzywa Bidena do wycofania się z wyścigu, senator Peter Welch z Vermont. A lider większości w Senacie Chuck Schumer mówi darczyńcom, że otwarty na wyrzucenie Bidena. Nancy i Chuck zawarli więc sojusz, a Biden odpowiada, wysyłając jutro swoich pracowników na Kapitol, aby żebrali.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Ale anonimowy senator Demokratów nazywa to stratą czasu wszystkich, jeśli Biden nie może nawet przyjść i osobiście przedstawić sprawy. Biden skończył negocjacje. CNN informuje, że Biden skończył o tym mówić i zostaje w wyścigu. Ale to delikatne negocjacje zakładników. A jeśli Biden myśli, że tylko Bóg może przekonać go do wycofania się, powinien się na to przygotować.Source link