Home Najnowsze wiadomości Mężczyzna z Pensylwanii oskarżony o morderstwo i poćwiartowanie nastolatka transseksualnego

Mężczyzna z Pensylwanii oskarżony o morderstwo i poćwiartowanie nastolatka transseksualnego

15
0


Mężczyzna z Pensylwanii trafił za kratki po tym, jak rzekomo zwabił nastolatkę transseksualną do lasu i w zeszłym miesiącu poćwiartował ofiarę, z którą poznał się za pośrednictwem aplikacji randkowej.

DaShawn Watkins, 29 lat, został oskarżony o zabójstwo 14-letniego Pauly’ego Likensa, którego ostatni raz widziano 22 czerwca, a którego zaginięcie zgłosił członek rodziny 25 czerwca, zgodnie ze skargą karną złożoną w departamencie policji Mercer.

W dokumencie stwierdzono, że ojciec Likensa, który zwracał się do Pauly’ego jak do swojego syna, skontaktował się z policją, aby zgłosić zaginięcie dziecka. Od wczesnych godzin porannych 23 czerwca nikt nie miał od niego żadnych wieści.

Jak wynika ze skargi, Likens miał rzekomo spędzić noc u nieznanego przyjaciela.

CIAŁO KOBIETY Z INDIANAPOLIS ZNALEZIONO W MAGAZYNOWYM TOREBCE W LESIE TYDZIEŃ PO ZGŁOSZENIU JEJ ZAGINIENIA

Dashawn Dale Depree Watkins, 29-latek z Sharon w Pensylwanii, przebywa w więzieniu hrabstwa Mercer w związku z brutalnym poćwiartowaniem 14-letniego Pauly’ego Likensa. (Więzienie hrabstwa Mercer)

Ten Wydział Policji Hermitage odpowiedział 25 czerwca na zgłoszenie o poćwiartowanych szczątkach ludzkich znalezionych w Shenango River Lake w Clark Borough w Pensylwanii. Po zebraniu danych o lokalizacji telefonu komórkowego nastolatka, przesłuchaniu znajomych i obejrzeniu nagrań z monitoringu ustalono, że Likens był w tym rejonie 23 czerwca.

Koroner hrabstwa Mercer potwierdził później, że „różne poćwiartowane szczątki ludzkie”, odkryte przez policję w ciągu następnego tygodnia, należały do ​​Likensa.

Patolog sądowy ustalił, że nastolatek został poćwiartowany „jakiś rodzaj narzędzia tnącego”.

Według dokumentu przyczyną śmierci 14-latka okazał się ostry uraz głowy, a sposób zgonu orzekł, że było to zabójstwo.

MĘŻCZYZNA Z MISSOURI NOSIŁ UBRANIA DAMSKIE, PODCZAS GDY TORTUROWAŁ JE W SEKSUALNEJ kryjówce, WRZUCIŁ CO NAJMNIEJ JEDNO CIAŁO DO RZEKI: POLICJA

Według aktu oskarżenia nagrania z monitoringu, zapisy z mediów społecznościowych i zapisy z telefonów komórkowych powiązały Watkinsa ze sceną makabrycznego morderstwa. Został oskarżony o morderstwo, ciężkiego napadu, manipulowania dowodami i znęcania się nad zwłokami.

29-latek rzekomo powiedział władzom, że poznał Likensa za pośrednictwem popularnej aplikacji randkowej dla osób LGBTQ, Grindr, i oboje zgodzili się na spotkanie.

Gubernator Pensylwanii Josh Shapiro wyraził poparcie dla rodziny Likens we wtorek i opowiedział się za prawem stanowym „traktującym przestępstwa z nienawiści wobec osób LGBTQ+ w taki sam sposób, w jaki traktuje się inne przestępstwa z nienawiści”.

Pensylwania-budżet

Gubernator Josh Shapiro, demokrata z Pensylwanii, zaoferował wsparcie rodzinie 14-letniego Pauly’ego Likensa w poście X we wtorek po potwierdzeniu śmierci i poćwiartowania nastolatka. (Zdjęcie AP/Alex Brandon)

„Pierwsza Dama i ja myślimy teraz o przyjaciołach Pauly’ego Likensa, jego rodzinie i całej naszej społeczności LGBTQ+” – napisał w Post X we wtorek.

„Śledztwo policji stanowej Pensylwanii jest w toku, a jej okropne morderstwo musi zostać ścigane z całą surowością prawa” – napisał. „Nadszedł czas, aby wzmocnić prawa Pensylwanii, aby traktować przestępstwa z nienawiści wobec osób LGBTQ+ tak samo, jak traktuje się inne przestępstwa z nienawiści”.

Władze nie potwierdziły, czy zabójstwo było zbrodnia z nienawiści.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Oczekuje się, że Watkins stawi się w sądzie na rozprawie wstępnej 25 lipca.

Fox News Digital zwróciło się do biura gubernatora Josha Shapiro i stanowej policji Pensylwanii o komentarz.

Source link