Home Najnowsze wiadomości Obama wiedział o brutalnym eseju Clooneya w „New York Times” z wyprzedzeniem,...

Obama wiedział o brutalnym eseju Clooneya w „New York Times” z wyprzedzeniem, nie wyraził sprzeciwu: Raport

14
0


Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz konto BEZPŁATNIE, aby kontynuować czytanie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Były prezydent Obama Według nowego raportu wiedział o gościnnym eseju George’a Clooneya w „New York Timesie”, w którym nawoływał prezydenta Bidena do wycofania się z wyścigu, ale nie wyraził sprzeciwu.

Clooney, główny darczyńca Demokratów, który zaledwie kilka tygodni temu zorganizował wystawną zbiórkę funduszy na rzecz Bidena, opublikował Niszczycielski esej w środę w „New York Times”, domagając się od Bidena ustąpienia ze względu na rosnące obawy o jego bystrość umysłu, które nasiliły się po jego katastrofalnej debacie prezydenckiej.

Politico informuje że Clooney skontaktował się wcześniej z Obamą, aby poinformować go o nadchodzącej historii, ale Obama nie próbował go powstrzymać.

„Chociaż Obama nie zachęcał ani nie doradzał Clooneyowi, aby powiedział to, co powiedział, nie sprzeciwił się temu, jak mówią nam osoby zaznajomione z ich wymianą zdań. Brak sprzeciwu jest szokującym odkryciem, biorąc pod uwagę, że były prezydent był jednym z pierwszych wielkich głosów broniących Bidena po jego fatalnym występie w debacie (podczas gdy wielu jego byłych współpracowników było jednymi z największych krytyków urzędującego prezydenta)” – donosi serwis.

„OBAMA BRO” POTWIERDZA TWORZENIA W SZKODLIWYM ARTYKULE BLOKUJĄCYM CLOONEYA NA TEMAT SPRAWNOŚCI PSYCHICZNEJ BIDENA

Jak twierdzi nowy raport, Obama nie „sprzeciwił się” miażdżącemu felietonowi George’a Clooneya, w którym wzywał Bidena do ustąpienia. (Getty Images)

Fox News Cyfrowy skontaktował się z biurem Obamy, ale nie otrzymał natychmiastowej odpowiedzi.

W sensacyjnym artykule Clooney twierdzi, że osobiście był świadkiem oznak pogarszania się stanu zdrowia prezydenta podczas hollywoodzkiej zbiórki funduszy, którą w czerwcu zorganizował razem z Obamą.

„To druzgocące, ale Joe Biden, z którym byłem trzy tygodnie temu na zbiórce funduszy, nie był tym samym Joe Bidenem z 2010 r., „wielką sprawą”. Nie był nawet Joe Bidenem z 2020 r. Był tym samym człowiekiem, którego wszyscy widzieliśmy na debacie”. Clooney napisał.

„Czy był zmęczony? Tak. Przeziębienie? Może. Ale nasi liderzy partyjni muszą przestać mówić nam, że 51 milionów ludzi nie widziało tego, co my właśnie zobaczyliśmy. Wszyscy jesteśmy przerażeni „ze względu na perspektywę drugiej kadencji Trumpa postanowiliśmy zignorować wszystkie znaki ostrzegawcze” – kontynuował.

„BRACIA OBAMA” ZGROMADZAJĄ SIĘ PRZECIWKO BIDENOWI, PODCZAS GDY OD DŁUGOTRWAŁEGO PLOTKI O NAPIĘCIU TRWAJĄ: „TRUDNO OGLĄDAĆ”

Trzy zdjęcia Bidena podczas debaty

Katastrofalny występ prezydenta Bidena w debacie sprawił, że zaostrzono ocenę jego wieku i zdolności umysłowych do piastowania urzędu. ((Zdjęcie: Justin Sullivan/Getty Images) | (Zdjęcie: ANDREW CABALLERO-REYNOLDS/AFP via Getty Images) | Zdjęcie: Justin Sullivan/Getty Images))

Aktor dołączył do coraz dłuższej listy Elity Hollywood i megadarczyńcy którzy wzywali do odsunięcia Bidena od władzy po debacie, w której jego niestabilne, słabe wystąpienie zaniepokoiło zwolenników. Członkowie partii Bidena, sojusznicy polityczni i postacie liberalnych mediów również naciskali na prezydenta, aby wycofał się z wyścigu, ostrzegając, że nie może pokonać byłego prezydenta Trumpa.

Mimo narastających apeli o ustąpienie ze stanowiska, Biden w tym tygodniu zapewniał swoich zwolenników i media, że ​​pozostanie w wyścigu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWSSource link