Home Najnowsze wiadomości Policja w Karolinie Północnej usunęła 8-stopowego aligatora „intruza” z parkingu stacji: „Bądźcie...

Policja w Karolinie Północnej usunęła 8-stopowego aligatora „intruza” z parkingu stacji: „Bądźcie czujni”

16
0


Policja w Sunset Beach, Karolina Północna, byli zaskoczeni, gdy w poniedziałkowy poranek, gdy przybyli na stację, znaleźli na parkingu ośmiostopowego aligatora.

„Mówimy o intruzie!” – napisał departament w mediach społecznościowych, dołączając zdjęcia przedstawiające funkcjonariuszy walczących z gadem.

Pracownicy departamentu zauważyli, że czasami proszono ich o reagowanie na podobne wezwania dotyczące kontroli zwierząt, ale nigdy nie zdarzyło się, aby na posterunek przybył aligator.

PRZEbiegły aligator czai się pod wózkami sklepowymi w miejscach publicznych, uchwycony na wideo w Karolinie Południowej

Policja w Sunset Beach w Karolinie Północnej była zaskoczona, gdy w poniedziałkowy poranek przybyli na posterunek, natknęli się na ośmiostopowego aligatora wylegującego się na parkingu. (Wydział Policji Sunset Beach)

„Oficer Huddleston przybył pierwszy, gdy zauważył bardzo duży obiekt na jednym z miejsc parkingowych” – powiedział departament w poście, dodając, że spodziewali się „typowego poniedziałkowego poranka”.

AUSTRALIJSKA DZIEWCZYNKA, 12 LAT, ZABITA PRZEZ KROKODYLA PODCZAS KĄPIELOWANIA W POTOKU

W poście napisano dalej: „Oficer Huddleston zaparkował swój pojazd, aby przyjrzeć się bliżej i nie mógł uwierzyć w to, co widział. osiem stóp i dwa cale, mężczyzna Aligator wszedł na parking dla pracowników Departamentu Policji.

Departament poinformował, że sierżant Harden, który ma licencję North Carolina Wildlife Resources Commission na usuwanie aligatorów, przy pomocy członków personelu był w stanie okiełznać aligatora.

Został on przeniesiony do pobliskiego stawu „z troski o bezpieczeństwo naszych pracowników i aligatora”.

„Często można usłyszeć powiedzenie: «uważaj na otoczenie» i dzisiejszy dzień jest doskonałym przykładem tego, dlaczego zawsze powinieneś zwracać uwagę na to, co się wokół ciebie dzieje” – dodano we wpisie.

Oficer walczący z aligatorem

Sierżant Harden, który ma licencję North Carolina Wildlife Resources Commission na usuwanie aligatorów, z pomocą członków personelu był w stanie okiełznać aligatora, powiedział departament. (Wydział Policji Sunset Beach)

Według North Carolina Wildlife aligatory powszechnie występują wzdłuż wybrzeża Karoliny Północnej. Żyją w zatokach, jeziorach, rzekach, strumieniach, bagnach, mokradłach i stawach.

Pod koniec ubiegłego miesiąca strażacy w hrabstwie Brunswick w Karolinie Północnej byli zmuszeni użyć węża, by okiełznać 3,5-metrowego aligatora, który rzucał się na samochody na ciemnej drodze.

Aligator na drodze

Jak poinformowali urzędnicy, pod koniec ubiegłego miesiąca na środku drogi w Boiling Spring Lakes w Karolinie Północnej znajdował się 12-stopowy aligator, który rzucał się na przejeżdżające samochody. (Pożar w Boiling Spring Lakes)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Po zastosowaniu delikatnego deszczu, który miał zachęcić aligatora do odwrotu, aligator ostatecznie uznał, że na razie skończył z cywilizacją i w końcu ruszył z powrotem do swojej bardziej naturalne środowisko,” napisała straż pożarna w mediach społecznościowych.Source link