Home Najnowsze wiadomości Sean Hannity reaguje na apele o ustąpienie prezydenta Bidena

Sean Hannity reaguje na apele o ustąpienie prezydenta Bidena

21
0Gospodarz Fox News Sean Hannity reaguje na „błaganie” Bidena przez niektórych prawodawców o ustąpienie w sprawie „Hannity.”

SEAN HANNITY: Najgorszy koszmar Demokratów rozgrywa się teraz w zwolnionym tempie, aby wszyscy mogli go zobaczyć. Obecny prezydent Stanów Zjednoczonych ubiega się o reelekcję.

GEORGE CLOONEY WZYWA BIDENA DO ODSTĄPIENIA SIĘ OD SPRAWY, ALBO PRZEGRA, MÓWI, ŻE JASNO ODMÓWIŁ

Nie nadaje się do służby. Wszyscy na Ziemi o tym wiedzą i od lat wiedzą, że Joe Biden jest umysłowo nieudolny. Z wyjątkiem, być może, samego Joe Bidena, który odmawia odejścia.

Teraz, po latach ukrywania tego wszystkiego, bezczelne kłamstwa wobec Amerykanów, a może i wobec samych siebie, czołowych Demokratów, celebrytów z Hollywood, wszystkich elit, wybitnych lewicowych ekspertów, wychodzą z ukrycia i błagają swojego nieświadomego prezydenta, aby wycofał się z wyścigu na kilka tygodni przed Krajową Konwencją Demokratów.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Nawet George Stephanopoulos, David Axelrod, Michael Moore, zespół redakcyjny w New York Times i liczni ustawodawcy Partii Demokratycznej (w sumie dziewięciu z nich) otwarcie wątpili, czy Joe zdoła pokonać Trumpa, a nawet czy zdoła wypełnić podstawowe obowiązki związane z jego stanowiskiem.Source link