Home Najnowsze wiadomości „Trudne”: Wyborcy z Blue City rozważają obietnicę Bidena, że ​​pozostanie w wyścigu...

„Trudne”: Wyborcy z Blue City rozważają obietnicę Bidena, że ​​pozostanie w wyścigu prezydenckim

17
0


Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Dodatkowo otrzymasz specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium po założeniu konta — bezpłatnie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Prezydent Biden może być nieugięty, twierdząc, że „przeciętny wyborca” chce, aby pozostał w wyścigu, ale wielu mieszkańców miast demokratycznych twierdzi, że nie jest to takie proste.

„Potrzebujemy zmian” – powiedział Nicholas Fox News Cyfrowy w Nowym Jorku, dodając, że wyborcy nie powinni „zadowalać się” słabym kandydatem. Jednak, gdy został przyciśnięty, mieszkaniec Bostonu przyznał, że zagłosuje na Bidena, jeśli zajdzie taka potrzeba.

„Ale nie będzie to łatwe głosowanie” – powiedział.

Cedric z Detroit nie zgodził się z tym stwierdzeniem, mówiąc, że Amerykanie „powinni wybrać kogoś innego, jeśli (Biden) będzie nadal kandydował”.

Francisca i Nicholas z Nowego Jorku nie przepadają za prezydentem Joe Bidenem, ale zagłosują na niego, jeśli w listopadzie będzie nadal na liście kandydatów. Cedric z Detroit w stanie Michigan powiedział, że wyborcy powinni szukać poza systemem dwupartyjnym kandydata, który startuje „dla dobra Ameryki” jako całości. (Fox News Cyfrowy)

BIDEN MÓWI DEMOKRATOM W KONGRESIE, ŻE WZYWA GO DO WYCOFANIA SIĘ „TO TYLKO POMAGA TRUMPOWI, A NAM SZKODZI”

Biden ma misję udowodnienia, że ​​nadal ma bystrość i wytrzymałość, aby przewodzić narodowi po swoim nierównym występie w debacie z byłym prezydentem Trumpem. Zadzwonił do „Morning Joe” w MSNBC w poniedziałek i oświadczył, że „przeciętny wyborca” nadal chce, aby zasiadł w Gabinecie Owalnym.

„Sednem sprawy jest to, że nigdzie się nie wybieramy. Ja nigdzie się nie wybieram” – powiedział Biden gospodarzom Mice Brzezinski i Joe Scarborough.

Ale ostatnio Ankieta CBS odkryto, że 72% ankietowanych wyborców uważa, że ​​Biden nie ma zdrowia psychicznego i poznawczego wymaganego do pełnienia funkcji prezydenta. Liczba ta wynosiła 65% na początku czerwca, przed debatą prezydencką.

Wyborcy byli podzieleni w bastionach Demokratów, takich jak Nowy Jork, gdzie Biden rozgromił Trumpa w czterech z pięciu dzielnic w 2020 r. Na Manhattanie zdominował wybory, zdobywając prawie 87% głosów.

Francisca z Brooklynu powiedziała, że ​​pytanie, czy Biden powinien pozostać w wyścigu, jest „trudne”.

„Nie ma wystarczająco dużo czasu, aby naprawdę wprowadzić innego kandydata” – powiedziała. „Więc może lepiej dla Demokratów, aby go zatrzymali, mimo że jest już trochę stary i czasami traci koncentrację”.

Biden na szczycie NATO

Prezydent Biden podkreślił, że nie ma zamiaru ustąpić. (Zdjęcie AP/Evan Vucci)

Stefano z Long Island powiedział, że występ Bidena w debacie był „niepokojący” i „trochę niespójny”. Jednak on i inni Demokraci powiedzieli Fox News Digital, że nadal są bardziej skłonni głosować na Bidena w listopadzie.

„Alternatywą jest dupek, na którego naprawdę nie możemy sobie pozwolić w biurze” – powiedział Deinabo z Bronxu. „To takie proste”.

ZOBACZ WIĘCEJ ORYGINALNYCH MATERIAŁÓW CYFROWYCH FOX NEWS TUTAJ

Deinabo przyznała, że ​​istnieją obawy dotyczące stanu psychicznego Bidena, zwłaszcza po jego „złej debacie”.

„Ma za sobą silnego wiceprezydenta. Jeśli zdecyduje się wycofać z wyścigu i, powiedzmy, przekazać swoich delegatów Kamali Harris, to popieram to” – powiedział.

Nicholas powiedział, że hipotetyczna prezydentura Harrisa będzie sprzyjać „ciągłości”.

„Po prostu dlatego, że była jego wiceprezydentem przez ostatnie cztery lata i jest świadoma planu, który mogliby wspólnie stworzyć, aby osiągnąć to, czego chcą dla kraju” – powiedział. „Więc myślę, że byłaby dobrą opcją w wyścigu, gdyby wycofał się”.

Matthew z Filadelfii powiedział, że Harris może mieć trudne zadanie, jeśli zastąpi Bidena w wyborach.

„Problemy rasowe Ameryki nie zostały całkowicie rozwiązane” – powiedział w Nowym Jorku. „Będąc czarną kobietą, będzie to walka”.

TRUMP ZYSKUJE WZROST W SONDYGACH PO DEBACIE PO NIEUDANYM WYSTĘPIE BIDENA

Inni byli mniej entuzjastycznie nastawieni do tej perspektywy Wiceprezes Harris zastępując Bidena.

Joe Biden i Kamala Harris

Francisca z Brooklynu powiedziała, że ​​Harris nadaje się do służby, ale „wiele osób nie głosowałoby na kobietę”. Zasugerowała jednak, że Michelle Obama może być bardziej obiecującą kandydatką dla Demokratów. (Tierney L. Cross/Bloomberg przez Getty Images)

„Nie sądzę, żeby się do tego nadawała” – powiedział Leon w Chino Hills w Kalifornii. Wskazał na retorykę Harris podczas zamieszek w 2020 r. i innych wydarzeń, kiedy „emocje ludzi były naprawdę wysokie, a przemocy i rzeczy, które się działy, były po prostu destrukcyjne dla społeczności”.

Chino Hills znajduje się w hrabstwie San Bernardino, gdzie w 2020 roku Biden pokonał Trumpa o ponad 10%.

Knox z Port Huron w stanie Michigan powiedział, że nie jest pewien, czy wiceprezydent będzie w stanie rządzić krajem.

„Niestety, na tym etapie nikt nie uważa mnie za dobrego kandydata” – powiedział.

Kayla z Detroit powiedziała, że ​​nie zagłosuje niezależnie od tego, czy Biden pozostanie w wyścigu.

„Naprawdę nie sądzę, żeby to, co oni robią, miało jakiekolwiek znaczenie w naszym życiu” – powiedziała. „Jeśli chcesz zmienić swoją społeczność, głosuj na radę stanową, radę miejską, idź na sprawy w swojej okolicy i to rozgryź. Sprawa prezydenta nie ma znaczenia. Oni grają z nami w grę”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Zwolennicy Trumpa twierdzą, że całe zamieszanie może wyjść na dobre Republikanom.

„(Biden) powinien przekazać pochodnię, ponieważ już go tam nie ma” – powiedział Ricky z Upland w Kalifornii. „Ale jednocześnie chciałbym, żeby został, ponieważ… jeśli zostanie, Trump wygra”.

Kliknij tutaj aby uzyskać więcej od wyborców.

Ashley Carnahan relacjonowała z Chino Hills w Kalifornii; Joshua Q. Nelson relacjonował z Detroit w stanie Michigan; a Nikolas Lanum i Kendall Tietz relacjonowali z Nowego Jorku.Source link