Home Najnowsze wiadomości Współzałożyciel OceanGate, firmy, która wypuściła implodującą łódź podwodną Titanic, planuje misję „portalu...

Współzałożyciel OceanGate, firmy, która wypuściła implodującą łódź podwodną Titanic, planuje misję „portalu do piekła”

23
0


Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Dodatkowo otrzymasz specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium po założeniu konta — bezpłatnie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Współzałożyciel OceanGate przygotowuje się do podróży w miejsce, w którym nie był jeszcze żaden człowiek, rok po tym, jak pięć osób zginęło, gdy firma ogłosiła upadłość. okręt podwodny implodował w drodze na Titanica.

Współzałożyciel Guillermo Söhnlein, który kieruje Blue Marble Exploration, wyśle ​​łódź podwodną w dół 663-stopowego, podwodnego leju krasowego otaczającego całkowicie Bahamy.

Ten spadek jest szacunkiem naukowym, ponieważ żaden człowiek nigdy nie dotarł do dna, Popular Mechanics poinformowało.

„Wyprawa Sapphire Abyss… jest gotowa zrewolucjonizować naszą wiedzę na temat jednej z najbardziej hipnotyzujących podwodnych jaskiń na świecie” Strona internetowa Blue Marble Exploration mówi.

ROK PO IMPLOZJI OKONIOWEJ OCEANGATE…

Okręt podwodny OceanGate nurkuje pod wodą. Współzałożyciel firmy planuje wyprawę podwodną na Bahamy. (YouTube/zrzut ekranu-OceanGate)

Krater ten, oficjalnie znany jako Dean’s Blue Hole na cześć bahamskiego rybaka, kusi nurków lubiących ryzyko i chcących dotrzeć do jego dna.

Jednakże, według Popular Mechanics, wszyscy zginęli próbując to zrobić, łącznie z Amerykaninem w 2013 roku.

Ze względu na rozmiary, nieznane i nieprzyjazną naturę, zjawiska geograficzne przekształciły się w legendarną opowieść o samym diable mieszkającym na dnie dziury.

MILIARDER PLANUJE „POWRÓT DO TITANICA” POMIMO SKAZANEGO NA ZAGŁADĘ REJSU BAZY PODWODNEJ TITANA

Inni wierzą, że prowadzi bezpośrednio do piekła, stąd przydomek „Portal do Piekła”.

„W ramach pierwszego kompleksowego badania naukowego tego obszaru nasi naukowcy wykorzystają najnowocześniejszą technologię podwodnych pojazdów ROV, aby zdalnie zapuścić się w najbardziej niegościnne warunki na Ziemi w poszukiwaniu niespotykanych dotąd odkryć” – czytamy na stronie internetowej.

Oficjalnie znane jako Dean's Blue Hole na cześć rybaka z Bahamów, "Portal do piekła" Szacuje się, że jest to podwodny lej krasowy o głębokości 663 stóp.

Oficjalnie znany jako Dean’s Blue Hole na cześć bahamskiego rybaka, „Portal do Piekieł” to prawdopodobnie podwodny lej krasowy o długości 663 stóp. (Widok ulicy Google)

W przeciwieństwie do tragicznej misji na Titanicu, która odbyła się 12 500 stóp pod powierzchnią, ta misja zostanie przeprowadzona wyłącznie przez profesjonalistów i nie będzie w niej uczestniczyć żaden turysta – powiedział Söhnlein Niezależny.

Celem misji przez „Portal Piekieł” jest „uzyskanie nowej wiedzy na temat ekosystemów morskich, starożytnego klimatu Ziemi i potencjalne odkrycie nieodkrytych gatunków” – czytamy na stronie Blue Marble Exploration.

Żaden człowiek nie dotarł do dna "Portal do piekła," podwodna dziura krasowa otaczająca Bahamy.

Żaden człowiek nie dotarł jeszcze na dno „Portalu do Piekieł”, podwodnego leju krasowego otaczającego Bahamy. (Widok ulicy Google)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Dean’s Blue Hole pozostaje praktycznie niezbadany” – czytamy na stronie internetowej, co czyni go „idealnym miejscem” dla potencjalnych odkryć naukowych.

„Ta wyprawa oferuje inwestorom rzadką okazję do wsparcia pionierskich badań, które mogą przynieść transformacyjne spostrzeżenia i globalne korzyści dla środowiska”.Source link