Home Najnowsze wiadomości Zaoszczędź dużo dzięki tym wyborom, jeśli chcesz dbać o trawnik w sposób...

Zaoszczędź dużo dzięki tym wyborom, jeśli chcesz dbać o trawnik w sposób ekologiczny

28
0


Amazon Prime Day to świetny moment, aby zamienić sprzęt do pielęgnacji trawników zasilany gazem na elektryczny, jeśli rozważasz taką zmianę. Według Agencji Ochrony Środowiska (EPA), kosiarka spalinowa wytwarza średnio tyle samo zanieczyszczeń na godzinę, co 11 samochodówOprócz tego, że zmiana jest bardziej przyjazna dla środowiska, pomaga ona również zmniejszyć zanieczyszczenie hałasem.

Amazon Prime Day odbędzie się w tym roku od 16 do 17 lipca i przez 48 godzin członkowie Prime będą mieli dostęp do specjalnych ofert na szeroką gamę produktów. Jednak członkowie Prime mogą już dziś skorzystać z wczesnych ofert. Kosiarki do trawy, dmuchawy do liści i nożyce do żywopłotów są teraz w sprzedaży. Amazon oferuje nawet świetne zniżki na zestawy combo, które zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby dbać o trawnik w sposób przyjazny dla środowiska.

Jeśli nie jesteś członkiem Prime, zapisać się Lub rozpocznij bezpłatny okres próbny aby uzyskać dostęp do oszczędności Amazon Prime Day. Członkostwo Prime kosztuje 139 USD rocznie lub 14,99 USD miesięcznie — a jeśli jesteś studentem, nie zapomnij skorzystać ze specjalnych zniżek cenowych na członkostwo Prime.

Oto 10 wczesnych ofert na wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o ekologię swojego trawnika:

Cena oryginalna: 299 USD

Dzięki temu modelowi możesz cieszyć się 45 minutami pracy na w pełni naładowanej baterii.

Dzięki temu modelowi możesz cieszyć się 45 minutami pracy na w pełni naładowanej baterii. (Amazonka)

Ten Greenworks 40V 16″ Bezprzewodowa (pchana) kosiarka do trawy zapewnia moc, której potrzebujesz. Zapewnia do 45 minut pracy na w pełni naładowanym akumulatorze 4,0 Ah, który ładuje się całkowicie w ciągu 120 minut. Jest lekki, co ułatwia manewrowanie na małych i średnich podwórkach. Kosiarka jest dostarczana z workiem na trawę, akumulatorem 40 V, ładowarką i instrukcją obsługi. Oferuje trzyletnią gwarancję na narzędzia i akumulator.

Cena oryginalna: 159,99 USD

Ten zielony kilof ma mocny, a jednocześnie łatwy w utrzymaniu silnik, który zapewnia moc cięcia porównywalną z mocą cięcia benzyną.

Ten zielony kilof ma mocny, a jednocześnie łatwy w utrzymaniu silnik, który zapewnia moc cięcia porównywalną z mocą cięcia benzyną. (Amazonka)

Spróbuj American Lawn Mower Company 50514 14″ 11-amperowa elektryczna kosiarka do trawy z kablem dla mocnego, ale łatwego w utrzymaniu silnika, który zapewnia moc cięcia porównywalną z mocą cięcia benzyną. Ta przewodowa kosiarka do trawy ma regulowaną wysokość i położenie uchwytu, co zapewnia łatwą i wygodną obsługę.

Cena oryginalna: 499,99 USD

To naprawdę potężna kosiarka elektryczna.

To naprawdę potężna kosiarka elektryczna. (Amazonka)

Greenworks 80V 21″ bezszczotkowa akumulatorowa (pchana) kosiarka do trawy może zapewnić do 60 minut pracy z dwoma w pełni naładowanymi bateriami 80 V 2,0 Ah. Ta potężna kosiarka do trawy ma dwa razy większy moment obrotowy, większą moc, dłuższy czas pracy, cichą pracę i dłuższą żywotność silnika.

Cena oryginalna: 189,99 USD

Sprzęt ten jest lekki, ale charakteryzuje się dużą wydajnością.

Sprzęt ten jest lekki, ale charakteryzuje się dużą wydajnością. (Amazonka)

Ten Greenworks 40V akumulatorowa podkaszarka żyłkowa i dmuchawa do liści pomoże utrzymać chodniki i podjazdy wolne od przerośniętej trawy i chwastów, bez hałasu, jaki generują urządzenia zasilane gazem. Sprzęt jest lekki, ale zapewnia dużą wydajność.

Cena oryginalna: 79,99 USD

Dzięki akumulatorowi tej maszynki możesz pracować aż 45 minut.

Dzięki akumulatorowi tej maszynki możesz pracować aż 45 minut. (Amazonka)

Jeśli potrzebujesz właśnie takiego trymera, wypróbuj Greenworks 40V 12-calowa bezprzewodowa podkaszarka żyłkowa do 45 minut pracy. Podkaszarka jest wyposażona w silnik montowany z przodu, co zapewnia optymalną równowagę.

Cena oryginalna: 89,99 USD

To urządzenie 2 w 1, będące jednocześnie podkaszarką żyłkową i obrzeżarką.

To urządzenie 2 w 1, będące jednocześnie podkaszarką żyłkową i obrzeżarką. (Amazonka)

Ten Podkaszarka żyłkowa Worx bezprzewodowa i obrzeżarka 20 V to urządzenie 2 w 1, łączące w sobie funkcję podkaszarki żyłkowej i obrzeżarki, pozwalające zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce w garażu.

Więcej ofert znajdziesz na stronie www.foxnews.com/category/deals.

Cena oryginalna: 143,99 USD

Elektryczna krawędziarka Greenworks o mocy 12 A to idealne narzędzie do tworzenia czystych i precyzyjnych krawędzi.

Elektryczna krawędziarka Greenworks o mocy 12 A to idealne narzędzie do tworzenia czystych i precyzyjnych krawędzi. (Amazonka)

Ten Greenworks 12 Amp Elektryczna Krawędziarka Przewodowa jest idealnym narzędziem do tworzenia czystych i precyzyjnych krawędzi na trawniku, w ogrodzie lub na podjeździe. Silnik o mocy 12 A zapewnia solidne możliwości przycinania krawędzi, aby poradzić sobie nawet z najtwardszą trawą i chwastami. 7,5-calowe dwustronne ostrze zapewnia dłuższe zużycie i bardziej wydajne przycinanie krawędzi, podczas gdy przednie koło ze wspomaganiem sprężynowym zapewnia zmienną głębokość ostrza, co umożliwia dostosowywanie krawędzi.

Cena oryginalna: 139,99

Wypróbuj elektryczną dmuchawę do liści, aby zredukować hałas.

Wypróbuj elektryczną dmuchawę do liści, aby zredukować hałas. (Amazonka)

Ten to 21V elektryczna bezprzewodowa dmuchawa do liści z dwoma bateriami 21V-2.0Ah i szybką ładowarką. Może pracować nieprzerwanie przez 20 minut (10 minut na baterię). Nie musisz długo czekać, aż bateria zostanie w pełni naładowana; szybka ładowarka potrzebuje tylko godziny, aby w pełni naładować baterię.

Cena oryginalna: 799,99 USD

Wypróbuj ten uniwersalny zestaw, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w zakresie pielęgnacji trawnika.

Wypróbuj ten uniwersalny zestaw, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w zakresie pielęgnacji trawnika. (Amazonka)

Jeśli szukasz uniwersalnego zestawu do pielęgnacji trawnika, wypróbuj ten Greenworks 40V 21″ samojezdna kosiarka, dmuchawa do liści osiowa i podkaszarka żyłkowa 12″ z akumulatorami i ładowarkamiZestaw zawiera rozrusznik przyciskowy i samojezdną kosiarkę 40 V 21″, dmuchawę do liści osiową 40 ​​V i podkaszarkę żyłkową. W zestawie znajduje się również akumulator 5 Ah i 2 Ah, które są uniwersalnie kompatybilne z narzędziami Greenworks. Wszystkie urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją.

Cena oryginalna: 129 USD

Wypróbuj tę bezprzewodową podkaszarkę żyłkową/obrzeżarkę 2 w 1, która zapewni Ci bezproblemową konserwację. konserwacja.

Wypróbuj tę bezprzewodową podkaszarkę żyłkową/obrzeżarkę 2 w 1, która zapewni Ci bezproblemową konserwację. konserwacja. (Amazonka)

Zestaw 2 w 1: akumulatorowa podkaszarka/obrzeżarka + zamiatarka BLACK+DECKER zawiera 10-calową bezprzewodową podkaszarkę/obrzeżarkę i lekką zamiatarkę do twardych powierzchni. Zestaw zawiera dwie wytrzymałe baterie, które są również kompatybilne z innymi narzędziami w systemie.Source link