Home Najnowsze wiadomości Zawodnik drużyny Steelers Cam Sutton zawieszony na 8 meczów za domniemany incydent...

Zawodnik drużyny Steelers Cam Sutton zawieszony na 8 meczów za domniemany incydent domowy

15
0


Cam Sutton opuści pierwsze osiem meczów sezonu NFL za złamanie zasad ligi dotyczących zachowania osobistego.

Ten Pittsburgh Steelers Liga zawiesiła jego działalność po aresztowaniu w marcu pod zarzutem napaści domowej przez uduszenie, co jest zbrodnią trzeciego stopnia, za którą grozi kara do pięciu lat więzienia.

Sutton oddał się w ręce policji 31 ​​marca. Władze poinformowały, że funkcjonariusze odpowiedzieli na wezwanie dotyczące przemocy domowej, która miała miejsce między Suttonem a kobietą, około godziny 5 rano 7 marca. Biuro szeryfa zwróciło się do społeczeństwa z prośbą o pomoc w zlokalizowaniu Suttona.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Cam Sutton z drużyny Pittsburgh Steelers na zdjęciu podczas meczu z Ravens w Baltimore 1 stycznia 2023 r. (Michael Owens/Getty Images)

Po oddaniu się w ręce władz, w kwietniu przystąpił do programu odroczenia rozprawy przedprocesowej po tym, jak zarzuty zostały zmniejszone z przestępstwa do wykroczenia. Jego umowa z prokuratorami wymagała, aby Sutton poddał się ocenie zdrowia psychicznego.

Sutton podpisał z klubem trzyletni kontrakt wart 30 milionów dolarów Lwy z Detroit przed rozpoczęciem sezonu 2023 po spędzeniu sześciu lat w Pittsburghu. Jednak Lions zwolnili go po rzekomym incydencie, a on wrócił do Pittsburghu w czerwcu na roczny kontrakt. Miał rekordowe 65 szarż i przechwyt w 2023 roku.

Cam Sutton

Cam Sutton z drużyny Pittsburgh Steelers na zdjęciu podczas meczu z Cincinnati Bengals, 20 listopada 2022 r., na stadionie Acrisure w Pittsburghu. (Mark Alberti/Icon Sportswire przez Getty Images)

MAMA CHRISTIANA MCCAFFREYA WYLUZOWAŁA SIĘ NA PARKIECIE PODCZAS ŚLUBU SYNA

Sutton brał udział w zorganizowanych zajęciach drużynowych i miniobozie, ale nie chciał podać szczegółów na temat tego, co doprowadziło do jego aresztowania, ani potencjalnej kary, jaką NFL może nałożyć, jeśli uzna, że ​​naruszył zasady ligi dotyczące zachowania osobistego.

„Przeciwności losu dotykają każdego w życiu” – powiedział Sutton w dniu, w którym podpisał kontrakt ze Steelers. „Więc wszystko zależy od tego, jak sobie z nimi radzisz, jak koniecznie przechodzisz przez te fazy i po prostu wiesz, kim jesteś indywidualnie, nie pozwalając, aby ktoś inny przyćmił twoje światło”.

Cam Sutton po INT

Cam Sutton z drużyny Pittsburgh Steelers świętuje przechwycenie piłki w meczu z Bengals na stadionie Paycor w Cincinnati, 11 września 2022 r. (Andy Lyons/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Sutton będzie mógł ubiegać się o przywrócenie do pracy 29 października.

Do przygotowania niniejszego artykułu przyczynili się Ryan Gaydos z Fox News i Associated Press.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na X i zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.

Source link