Home Najnowsze wiadomości Zespół Nathana Wade’a przerywa wywiad CNN po tym, jak ten zostaje zapytany...

Zespół Nathana Wade’a przerywa wywiad CNN po tym, jak ten zostaje zapytany o harmonogram związku Fani Willis

18
0


Wywiad CNN z byłym prokuratorem specjalnym hrabstwa Fulton, Nathanem Wade’em, został dziwnie przerwany, gdy członek jego zespołu odciągnął go na bok po tym, jak zapytano go o harmonogram jego romantycznego związku z prokurator okręgową Fani Willis.

Podczas nagranego wcześniej posiedzenia, które zostało wyemitowane w środę, Wade był naciskany w sprawie swojego związku z Willisem, a kontrowersje te wstrzymały postępowanie karne przeciwko Gruzji byłego prezydenta Trumpa.

„Gwoli wyjaśnienia, kiedy zaczął się wasz romantyczny związek?” – zapytała Kaitlan Collins z CNN.

„Tak, więc wchodzimy w to – podjęto próbę stwierdzenia, że ​​chodzi o te dokładne daty i te dokładne daty” – powiedział Wade, zanim jego wzrok odwrócił się w bok.

FANI WILLIS WNIOSKUJE „OSTATNIĄ PRÓBĘ”, ABY ODROCZYĆ Apelację O WYDYSKWALIFIKOWANIE JEJ W SPRAWIE Trumpa w GEORGII

Kaitlan Collins z CNN przesłuchiwała byłego prokuratora specjalnego hrabstwa Fulton, Nathana Wade’a, w sprawie jego relacji z prokuratorem okręgowym Fani Willis. (Zrzut ekranu/CNN)

„Tutaj odbieram sygnały” – powiedział następnie Wade Collinsowi.

Z kamery wciąż działająWade kazał odłączyć mikrofon i podszedł do rogu ze swoim konsultantem, aby porozmawiać na osobności, po czym chwilę później wrócił na swoje miejsce.

“Wszystko w porządku?” – zapytał Collins.

„Tak” – odpowiedział Wade.

Collins powróciła do pytania o harmonogram romansu Wade’a z Willisem i jego odpowiedź drastycznie się zmieniła.

„Wierzę, że dzięki zeznaniom i innym przesłuchaniom opinia publiczna ma jasny obraz tego, że jest to jedynie odwrócenie uwagi. W tej sprawie nie jest to istotna kwestia i uważam, że powinniśmy skupić się bardziej na faktach w akt oskarżenia” – powiedział Wade.

PROKURATOR GRUZJI FANI WILLIS APELUJE PO PONIEWAŻ Sędzia wycofał wielokrotne zarzuty atutowe

Nathan Wade rezygnuje z wywiadu dla CNN

Kamery CNN cały czas kręciły, gdy były prokurator specjalny hrabstwa Fulton, Nathan Wade, został odciągnięty przez swojego konsultanta po tym, jak zapytano go o harmonogram jego romansu z prokuratorem okręgowym Fani Willis. (Zrzut ekranu/CNN)

Chociaż Wade odmówił podania konkretnych szczegółów na temat rozpoczęcia jego romansu z Willisem, przyznał, że doszło do niego w złym momencie, podkreślając jednocześnie, że jego działania nie odegrały żadnej roli w opóźnieniu sprawy.

„Czy uważam, że moje działania spowodowały to opóźnienie? Nie, nie, nie” – powiedział Wade. „Uważam jednak, że moment nawiązania osobistego związku, który miałem, był prawdopodobnie zły. To był zły moment. Ale nie wybierasz, kiedy te rzeczy się wydarzą. Dzieje się to organicznie i radzisz sobie z sytuacją taką, jaka jest. pochodzi.”

– Czy żałujesz tego? – zapytał Collins.

„Jedyne, czego żałuję, to momentu” – odpowiedział Wade.

Apel Trumpa o dyskwalifikację Faniego WILLISA ZE SPRAWY GA UZYSKAŁ DATĘ ROZPRAWY W PAŹDZIERNIKU

zdjęcie sprawy dotyczącej ingerencji w wybory prokuratora hrabstwa Fulton

Sędzia Scott McAfee nakazał usunięcie prokuratora okręgowego hrabstwa Fulton Fani Willisa lub prokuratora specjalnego Nathana Wade’a ze sprawy Georgia Trump. (Getty Images)

Wade zrezygnował ze sprawy Trumpa w marcu po tym, jak sędzia Sądu Najwyższego hrabstwa Fulton, Scott McAfee, nakazał usunięcie jego lub Willisa z zespołu prokuratorskiego.

Czterech współoskarżonych oskarżyło Willis o „niewłaściwy” romans z Wade’em, którego zatrudniła do pomocy w prowadzeniu sprawy. Willis spotkała się z zarzutami dotyczącymi konfliktu interesów z Wade’em i tego, że czerpała korzyści finansowe z Wade’a w ramach swojej listy płac, ponieważ oboje odbywali razem różne podróże w trakcie ich związku.

Para upierała się, że ich związek zaczął się naturalnie, podczas wspólnej pracy nad oskarżeniem Trumpa.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Trump i jego współoskarżeni złożyli apelację o usunięcie Willisa ze sprawy. Sąd Apelacyjny stanu Georgia wyznaczył datę rozprawy na 4 października.

Wade i Willis powiedzieli, że nie są już związani romantycznie. Wade powiedział Collinsowi, że jednak „regularnie” rozmawia z Willisem został zauważony w zeszłym miesiącu na jej prawyborowej imprezie Demokratów.Source link