Home Rozrywka 28 lat później zdjęcia ujawniają prawdziwego głównego złoczyńcę sequela (to nie jest...

28 lat później zdjęcia ujawniają prawdziwego głównego złoczyńcę sequela (to nie jest The Infected)

21
0


Streszczenie

 • Nowe zdjęcie z planu zdjęciowego
  28 lat później
  potwierdza obecność sił militarnych w sequelu.
 • Sugeruje to obecność innego złoczyńcy, takiego jak Major West grany przez Christophera Ecclestona w
  28 dni później
  i generał Stone Idrisa Elby w
  28 tygodni później
  .
 • 28 lat później
  obsadziła już Ralpha Fiennesa, który idealnie sprawdziłby się w roli złowrogiego generała.Nowy 28 lat później ujawnienie może sygnalizować nadejście głównego złoczyńcy, który jest wolny od wirusa, ale mimo to potworem. Obecnie w produkcji, 28 lat później ponownie łączy Danny’ego Boyle’a i Alexa Garlanda po tym, jak hollywoodzcy giganci przekazali stery w kontynuacji z 2007 r., 28 tygodni późniejSzczegóły fabuły trzeciej części z udziałem Boyle’a i Garland pozostają ściśle tajne, ale 28 lat później zestaw zdjęć ujawnili gwiazdy Aaron Taylor-Johnson i Jodie Comer, którzy wyglądają odpowiednio niechlujnie, wędrując po postapokaliptycznym krajobrazie Wielkiej Brytanii, unikając 28 lat późniejjest zainfekowany.

Jedno szczególnie ciekawe odkrycie 28 lat później‘s on-site shoot to obecność postaci w mundurach wojskowych. Na zdjęciu widać młodego blond żołnierza o nazwisku E. Sundqvist, który według odznaki na rękawie kurtki jest obecny w imieniu NATO. Postać jest grana przez szwedzkiego aktora Edvina Rydinga i sfotografowana bez żadnego kontekstu łączącego go z 28 lat późniejHistoria. Jednakże, jeśli pomyślimy o dwóch poprzednich filmach, ten żołnierz NATO może dać dużą wskazówkę co do głównego złoczyńcy sequela.


Powiązany

Jak 28 dni później nakręciło sceny w pustym Londynie

Sceny pustego Londynu w filmie 28 dni później są kultowe, a fakt, że w ich realizacji nie użyto żadnych efektów komputerowych, sprawia, że ​​reżyseria Danny’ego Boyle’a jest jeszcze bardziej imponująca.


28 lat później powraca wojsko po jego złowrogiej roli w poprzednich filmach

Zdjęcia z planu potwierdzają obecność wojska 28 lat po upadku Londynu

W każdej opowieści o zombie same zombie rzadko są głównymi złoczyńcami, a 28 dni później nie jest wyjątkiem od tej reguły. W oryginalnym filmie Boyle’a i Garlanda najbardziej złowrogim zagrożeniem był, z pewną dozą prawdopodobieństwa, Major West Christophera Ecclestona, którego plan ponownego zaludnienia rasy ludzkiej wyróżnił go jako 28 dni późniejPrawdziwy antagonista.


Powiązany

Infected z 28 lat później będzie zupełnie inny dzięki jednej subtelnej zmianie w sequelu

Słynna wersja Zarażonych z filmu 28 lat później będzie różnić się od wersji z poprzednich filmów dzięki zmianie zapowiedzianej w filmie 28 tygodni później.

Pomimo posiadania zupełnie innego zespołu kreatywnego, 28 tygodni później kontynuował temat poprzednika, moralnie skorumpowanych przywódców wojskowych, poprzez Stone’a Idrisa Elby – generała armii USA dowodzącego operacją NATO. Wcale nie tak złośliwy jak Zachód w 28 dni późniejStone był jednak odpowiedzialny za wykonanie Kodu Czerwonego i wydanie rozkazu masowego zabijania niewinnych cywilów w ramach nieudanej próby powstrzymania wirusa.

28 lat później najwyraźniej przejmie pałeczkę militarystyczną franczyzy. Co najmniej rola Rydinga potwierdza, że ​​siły zbrojne będą nadal odgrywać znaczącą rolę w trwającej narracji postapokaliptycznej. Na podstawie niezbyt imponującej historii tego, jak takie organizacje działały w poprzednich filmach, wydaje się to prawdopodobne 28 lat późniejwielkim złym będzie kolejny wysoko postawiony żołnierz podejmowanie moralnie wątpliwych lub wręcz złych decyzji w imię rzekomego dobra ogółu.


Rola wojska 28 lat później może być pozytywna, krytyczna lub jedno i drugie

Nie spodziewaj się jednoznacznych odpowiedzi w scenariuszu Alexa Garlanda

Jim grany przez Cilliana Murphy’ego uśmiecha się i spogląda w górę w zakończeniu filmu 28 dni później,

Na tak wczesnym etapie produkcji filmu jest za wcześnie, aby jednoznacznie stwierdzić, czy 28 lat później przedstawi swoje postacie wojskowe jako dobre, złe lub gdzieś pomiędzy. Należy zauważyć, że 28 dni później I 28 tygodni później obaj powstrzymali się od krytyki wojska jako całości. Chwila 28 dni później obejmował żałosnego Westa i jego sadystycznego pomocnika, kaprala Mitchella, sierżanta Farrella, który wystąpił przeciwko swojemu przełożonemu i starał się pomóc protagonistom. Boyle i Garland ostrożnie przedstawiali Westa i jego popleczników jako łobuzerską ekipę skorumpowaną przez rozkład prawa socjalnego, nie przedstawiając całych Sił Zbrojnych jako złoczyńców.


28 tygodni później podążał za tym samym schematem. Bezwzględny i przerażający rozkaz Stone’a Code Red mógł być, ale Doyle Jeremy’ego Rennera, Scarlet Rose Byrne i Flynn Harolda Perrineau wybrali bunt i podążanie za własnymi zasadami etycznymi. Po raz kolejny złoczyńcą był wyższy rangą oficer, którego sumienie zostało wypaczone przez okropności epidemii Rage Virus.

Choć Doyle i Scarlet zginęli, Flynn grany przez Harolda Perrineau może potencjalnie powrócić w
28 lat później
.

Ta sama moralna szarość prawdopodobnie przeniesie się na 28 lat później. Alex Garland słynie ze scenariuszy, które pozostawiają pole do interpretacji nad znaczeniem i przesłaniem filmu – Była maszyna, Unicestwieniei ostatnio, Wojna domowaTrudno sobie wyobrazić jego wizję wojska w 28 lat później będąc albo całkowicie heroicznym, albo całkowicie krytycznym, co oznacza, że ​​bohaterowie filmu będący żołnierzami prawdopodobnie zostaną przedstawieni na obu krańcach spektrum etycznego.


Czy ten aktor, grany 28 lat później, gra złoczyńcę w wojsku?

Czy 28 lat później udało się dokonać genialnego wyboru obsady?

Jeśli 28 lat później wprowadza kolejną postać złowrogiego przywódcy wojskowego, ale ma już idealnego aktora do tej roli. Oprócz Taylor-Johnson i Comera, 28 lat późniejInnym ważnym dodatkiem do obsady jest Ralph Fiennes – aktor znany z ról zarówno złoczyńców, jak i postaci wojskowych. Po stronie złowrogiej Fiennes ożywił Voldemorta, Amona Götha z Lista Schindlerai szefa kuchni Słowika w MenuJeśli chodzi o role wojskowe, Fiennes grał M w filmach o Jamesie Bondzie, Oxford w Człowiek królewskiprzywódca grupy wykonawców kontraktów wojskowych w W pułapce wojny i ponownie Amon Göth.


Każdy film, w którym w roli głównego antagonisty miałby się znaleźć generał, nie mógłby nie wziąć pod uwagę Ralpha Fiennesa, więc jego obecność wśród 28 lat później obsada – w połączeniu z udowodnioną historią militarystycznych złoczyńców i potwierdzonymi żołnierzami NATO w nadchodzącym filmie – wydaje się niezaprzeczalnie znacząca. Podobnie jak jego poprzednicy, Fiennes 28 lat później postać może wierzyć, że poświęcenie zainfekowanych krajów jest jedynym sposobem na uratowanie świata, lub może pragnie zaspokoić własną żądzę władzy poprzez ustanowienie surowych rządów wojskowych tam, gdzie rząd upadł.

28 lat później tymczasowy plakat filmowy

28 lat później

28 Years Later to wstępny tytuł trzeciego filmu z serii „28 Days Later”, pierwotnie wymyślonego przez Danny’ego Boyle’a i Alexa Garlanda. Początkowo spodziewano się, że film będzie nosił tytuł „28 Months Later”, ale oficjalnie nie potwierdzono jego tytułu, ale podobno trwają wstępne prace nad scenariuszem.

Dyrektor
Danny Boyle

Data wydania
20 czerwca 2025 r.Source link