Home Rozrywka Aby’s: Centrum Rozrywki w Centrum Rapid City | Skontaktuj się z nami

Aby’s: Centrum Rozrywki w Centrum Rapid City | Skontaktuj się z nami

11
0Jego opiniaAbys ma nowego zarządcę i jest gotowy do działania. Mają różnorodną muzykę i rozrywkę i rozszerzyli działalność na budynek obok. Oferują karaoke, bingo i wiele więcej. Budynek znajduje się w samym sercu miasta i wynajmują swoją przestrzeń na specjalne wydarzenia.”


Dzisiaj spędziliśmy trochę czasu z Johnnym Service w Aby’s, położonym w centrum Rapid City. Aby’s zajmuje dużą część centrum i oferuje różnorodne opcje rozrywki.

Przyjrzyjmy się bliżej temu, co sprawia, że ​​Aby’s jest tak wyjątkowym i tętniącym życiem miejscem w Rapid City.

Doświadczenie Aby’ego

Aby’s to coś więcej niż tylko bar; to miejsce, które zapewnia swoim klientom różnorodną rozrywkę. Położony w miejscu, które Johnny nazywa „Circle Downtown”, Aby’s jest otoczony przez Woodland Republic, Circle Tattoo Shop i Century 21.

Wspólny wysiłek tworzy żywą atmosferę, idealną na spędzenie czwartkowego, piątkowego i sobotniego wieczoru.

Wydarzenia i rozrywka tygodniowa

Aby’s organizuje wiele wydarzeń w ciągu tygodnia. W środy organizują wieczory karaoke, podczas których otwierają się drzwi garażowe, aby zapewnić mieszankę wrażeń wewnątrz i na zewnątrz.

Czwartki to wieczory z otwartym mikrofonem, dające szansę lokalnym talentom na występ. Piątki i soboty to wieczory klubowe od 23:00 do zamknięcia, ze specjalnymi gośćmi i zespołami występującymi wcześniej wieczorem.

Gatunki muzyczne są bardzo zróżnicowane i obejmują rock, punk, reggae, blues, bluegrass i jazz, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Rozszerzająca się przestrzeń

Aby’s rozszerzył swoją pierwotną lokalizację, starą przestrzeń Aby’s Feed and Seed, obejmując więcej ulic w centrum i ładny obszar patio. Ta przestrzeń zewnętrzna jest wykorzystywana do wszystkiego, od sesji pisania piosenek po specjalne występy na świeżym powietrzu.

Bar z przodu, Aby’s Fifth Street Bar, jest otwarty częściej, od środy do niedzieli, natomiast z tyłu budynku można organizować większe imprezy, takie jak wieczory bingo, przyjęcia, imprezy z okazji ukończenia szkoły, a nawet wesela i pogrzeby.

Napoje i promocje

W Aby’s można napić się wielu napojów, m.in. lokalnych piw, win i mocnych alkoholi.

Lokal regularnie oferuje specjalne oferty na drinki, dzięki czemu jest popularnym miejscem zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów.Aby's 2024 1.png

Być na bieżąco

Aby śledzić wydarzenia i promocje Aby, możesz odwiedzić stronę strona internetowa lub śledź ich na Indonezja.

Media społecznościowe są dla nich głównym środkiem reklamy, dzięki czemu klienci są zawsze informowani o bieżących wydarzeniach.