Home Rozrywka Amazon Prime Video zamawia meksykański serial „No One Will Miss Us”

Amazon Prime Video zamawia meksykański serial „No One Will Miss Us”

72
0


EKSKLUZYWNY: Wideo Prime idzie na całość Meksyk z serialem telewizyjnym o pięciu kujonach, którzy prowadzą szkolny biznes sprzedając prace domowe w latach 90. Obejrzyj zwiastun powyżej.

Nikt za nami nie będzie tęsknił pochodzi z należącego do Fremantle The Immigrant, który ma dobry tydzień po Disney+ wszedł na pokład swojego komediodramatu Wspólna opieka z Mistrzowie twórca Javier Fesser.

Nikt za nami nie będzie tęsknił rozgrywa się w latach 90. XX wieku w Meksyku, przed kryzysem gospodarczym, i opowiada o pięciu nieudacznikach, którzy prowadzą nielegalny biznes w swojej szkole średniej. Sprzedają prace domowe i zadania swoim kolegom z klasy, a ich biznes przynosi im pieniądze i popularność, ale hormony i niespodziewana śmierć zagrażają zrujnowaniu wszystkiego.

Reżyserką ośmioodcinkowego serialu jest Catalina Aguilar Mastretta (Cindy La Regia) i nagrodzony nagrodą Ariel reżyser Samuel Kishi Leopo (Wilki). Scenariusz napisała Adriana Pelusi (Sterowanie Z) i Gibran Portela (Güeros).

Seria dołącza do Amazonka Stajnia w Meksyku, w skład której wchodzą Kto podróżował z braćmi Derbez, Gra kluczowa i lokalna wersja LOL: Ostatni się śmieje format.

Spektakl jest prowadzony przez Silvanę Aguirre, założycielkę amerykańskiego, latynoskiego i hiszpańskiego producenta The Immigrant. „Adriana i Gibran stworzyli spektakl, który jest głęboko osobisty, ale jednocześnie głęboko uniwersalny, spektakl o przyjaźni i jej znaczeniu w naszym życiu” – dodała. „Jesteśmy podekscytowani współpracą z Cataliną, Samuelem i zespołem Amazon, aby zaprezentować go publiczności w Meksyku i na całym świecie”.Source link