Home Rozrywka Barack Obama został ostrzeżony przed artykułem George’a Clooneya na temat Bidena

Barack Obama został ostrzeżony przed artykułem George’a Clooneya na temat Bidena

21
0


Barack Obama zostałem ostrzeżony z wyprzedzeniem George ClooneyWedług nowego raportu szokujący artykuł opublikowany w New York Times miałby zachęcać Joe Bidena do wycofania się z wyścigu o prezydenturę w 2024 r.

Źródła liczone Polityczny … Clooney zadzwonił do byłego prezydenta, żeby poinformować go, że artykuł ukaże się w NYT — a Obama nie próbował go powstrzymać.

Jak donoszą źródła, Obama nie zajął w tej sprawie żadnego stanowiska, co oznacza, że ​​nie był ani za, ani przeciw.

Skąd wiesz, Artykuł Clooney’a został opublikowany w środę w NYT, wzywając Bidena – domniemanego kandydata Demokratów – do poddać się w wyścigu do Białego Domu po swoim wystąpieniu w debacie na temat katastrofy kolejowej atutClooney podkreślił, że Biden nie może wygrać wyborów ze względu na swój podeszły wiek i wątpliwości co do swojego obecnego stanu poznawczego.

Ale Biden mówi, że pozostanie w wyścigu i pokazał, że brak oznak rezygnacji …przynajmniej na razie. Naczelnego Dowódcę widziano z Clooneyem, Obamą i Julia Roberts na zbiórka funduszy w połowie czerwca w Los Angelesgdzie oni zebrano 30 milionów dolarów dla kampanii Joego.

W swoim artykule Clooney zauważył, że podczas zbiórki funduszy Biden nie sprawiał wrażenia tej samej osoby, którą znał od lat, co jasno pokazuje, że stary Joe może nie przetrwać kolejnych 4 lat na stanowisku przywódcy kraju.