Home Rozrywka Bójka Danny’ego Trejo z okazji Czwartego Lipca jest badana jako przestępstwo z...

Bójka Danny’ego Trejo z okazji Czwartego Lipca jest badana jako przestępstwo z nienawiści

15
0


Danny TrejoSłynna bójka z okazji Czwartego Lipca trafiła teraz pod lupę policji, która bada sprawę pod kątem możliwej zbrodni z nienawiści — szczególnie po tym, jak aktor stwierdził, że on i jego przyjaciel byli prześladowani z powodu swojej rasy.

Źródła w LAPD poinformowały serwis TMZ, że złożono raport o napaści/przestępstwie z nienawiści w celu przeprowadzenia dochodzenia. incydent na paradzie Sunland-Tujunga w zeszłym tygodniu… a władze mają zamiar dowiedzieć się, co się wydarzyło.

Powiedziano nam, że kiedy policja przybyła na miejsce zdarzenia, większość osób biorących udział w zdarzeniu zarezerwowała już miejsce… a ci, którzy pozostali, nie chcieli wnosić oskarżenia.

Jak się dowiedzieliśmy, detektywi przeprowadzą dochodzenie w celu ustalenia, czy doszło do złamania prawa dotyczącego przestępstw z nienawiści. Jeśli znajdą dowody na takie przestępstwa, sprawa zostanie przekazana prokuratorom.

Może pamiętasz… Danny powiedział nam, że jest przekonany, że rasa była czynnikiem …twierdząc, że on i jego przyjaciel zostali wytypowani i oblani balonami z wodą, podczas gdy nikt inny nie został zauważony.

Jego przyjaciel pokazał nam nawet fragment tego, co się wydarzyło – pokazał siniaka na oku i ramionach.