Home Rozrywka „Bunny McBee”: Hilda, reżyserka serialu Netflix dla przedszkolaków

„Bunny McBee”: Hilda, reżyserka serialu Netflix dla przedszkolaków

56
0


EKSKLUZYWNY: Netflixa‘S Hilda reżyser tworzy animowany serial 2D dla przedszkolaków, który ma inspirować dzieci do miłości i szacunku do natury.

Andy’ego Coyle’a Jest za Króliczek McBee, który pochodzi z Kanady Wytwórnia Filmowa Merkury oraz irlandzkie studio Turnip + Duck Studio. Transakcja została zawarta na Annecy Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych.

Serial opowiada o energicznym i ciekawskim małym trzmielu, którego potrzeba odkrywania jest nienasycona. Każdego ranka wybiega z domu, nie mogąc się doczekać nowej przygody ze swoim najlepszym kumplem, małym, intuicyjnym i spostrzegawczym robakiem o imieniu Opal. Z ich maleńkiej perspektywy świat jest jak gigantyczna układanka i oni go rozwiążą.

„Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem tej pierwszej kreatywnej współpracy z Turnip + Duck w celu współprodukcji czarującej opowieści Andy’ego” – powiedziała Chantal Ling wiceprezes ds. seriali oryginalnych i koprodukcji w Mercury Filmworks. „Razem wielkoduszny Bunny McBee i jego lojalna przyjaciółka Opal będą inspirować dzieci na całym świecie, aby ceniły przyjaźń i pracę zespołową”.

Doktor Turnip + Duck, Colm Tobin, dodał: „Andy stworzył naprawdę pomysłową serię dla przedszkolaków, składającą hołd jego dzieciństwu, inspirującą dzieci na całym świecie do wykorzystania swojej wyobraźni i kreatywności do nawiązywania kontaktu ze środowiskiem i celebrowania go”.

Coyle jest dyrektorem Netflixa Hilda, któremu podkłada głos Bella Ramsey i emitowany jest przez pięć sezonów.Source link