Home Rozrywka Cypress Hill dołącza do London Symphony w mashup’ie inspirowanym „Simpsonami”

Cypress Hill dołącza do London Symphony w mashup’ie inspirowanym „Simpsonami”

17
0


Jakieś 28 lat temu, Simpsonowie żartobliwie nawiązał do współpracy raperów cyprysowe Wzgórze i London Symphony Orchestra, połączenie zawarte podczas gdy grupa złożona z 420 muzyków rzekomo była na haju.

Dziś wieczorem życie naśladuje sztukę w Royal Albert Hall w Londynie, gdzie nieprawdopodobne połączenie staje się rzeczywistością.

Współpraca powstała na skutek apelu oddanego fanom zespołu.

Grupa B-Real, Sen Dog i Eric Bobo pojawili się w siódmym sezonie serialu w odcinku zatytułowanym „Homerpalooza”. W odcinku tym Homer zabiera swoją rodzinę na festiwal rockowy, aby udowodnić swoją wiarygodność na ulicy.

W trakcie odcinka Simpsonowie idą za kulisy. Tam koordynator symfonii pyta: „No ludzie, ktoś zamówił London Symphony Orchestra, być może będąc na haju!” Dodaje: „Cypress Hill, patrzę w waszym kierunku”.

Po krótkiej konsultacji grupy orkiestra zostaje zapytana: „Czy wiesz (piosenka) Szaleństwo w mózgu?”

Skrzypek orkiestry odpowiada: „Głównie znamy muzykę klasyczną… ale moglibyśmy spróbować”.

Odcinek został tak dobrze przyjęty, że nigdy nie umarł wśród fanów. Potem Wu-Tang Clan zrobił koncert symfoniczny, a Cypress Hill zrobił się poważny.

Cypress Hill zagrał już dwa koncerty w USA z Colorado Symphony, która napisała oryginalne orkiestracje do muzyki zespołu. Została ona zaadaptowana przez LSO.Source link