Home Rozrywka Czy Inside Out 2 ma scenę napisów końcowych? Przewodnik bez spoilerów

Czy Inside Out 2 ma scenę napisów końcowych? Przewodnik bez spoilerów

630
0


Dziewięć lat później Riley powraca do życia jako nastolatka w filmie Disneya i Pixara „W głowie się nie mieści 2”. Wyreżyserowany przez Kelseya Manna, który ma tutaj swój debiut fabularny jako reżyser, jest to pierwsza kontynuacja stworzona przez słynne studio animacji Disneya od początku pandemii. W większości mieliśmy oryginały takie jak „Luca” i „Soul”, które zostały udostępnione bezpośrednio w Disney+. Podekscytowanie jest wyczuwalne, a widzowie będą tłumnie przybywać do kin na całym świecie, aby zobaczyć, jak Joy i jej ekipa próbują pokierować kolejnym etapem życia Riley. Ale czy zabawa zakończy się po napisach końcowych? A może będzie z tego coś więcej?

Chociaż Pixar nie jest tak znany z dodawania scen napisów końcowych do filmów jak Marvel Studios, wiadomo, że dobrze się bawi po zakończeniu filmu. Czy zatem „Inside Out 2” zawiera jakieś sceny końcowe, które widzowie powinni obejrzeć? Jesteśmy tutaj, aby zaoferować bez spoilerów przewodnik dla widzów, którzy chcą wiedzieć, czy muszą zostać po napisach końcowych. A tak na serio, nie będziemy zdradzać niczego w filmie, zatem czytajcie dalej bez obawy, że film zostanie w jakikolwiek sposób zniszczony.

Czy Inside Out 2 ma jakieś sceny po napisach końcowych?

Aby od razu o tym powiedzieć, tak, „Inside Out 2” ma wiele scen napisów końcowych. Jest scena w połowie napisów końcowych, która ma miejsce po krótkiej rundzie napisów końcowych, coś w rodzaju „Toy Story 2”, który zawiera krążek gagów z kilkoma wpadkami podczas odtwarzania napisów końcowych. Nie o to tutaj chodzi, ale po prostu dajemy pewne wyobrażenie o czasie i umiejscowieniu. Jest też scena po napisach, która jest odtwarzana na samym końcu napisów końcowych. Zatem ci, którzy chcą zobaczyć wszystko, co ten film ma do zaoferowania, będą musieli zostać na dłużej. Odpowiednio zaplanuj przerwy w łazience i pamiętaj, aby nie robić przerwy do lobby, gdy tylko zaczną pojawiać się napisy końcowe, aby nie przegapić kilku scen.

Jak ważne są sceny napisów końcowych Inside Out 2?

A teraz, jak ważne są te sceny? Mówiąc niejasno, rzeczy w połowie napisów końcowych są z pewnością zabawne, ale nie są tak ważne, jak wstrząsające Ziemią jak sceny z napisów końcowych „Ligi Sprawiedliwości”, które tak naprawdę nigdy nie miały żadnego znaczenia. Więc z pewnością warto obejrzeć, tylko nie spodziewajcie się, że stworzą kinowe uniwersum Pixara czy coś w tym rodzaju. Scena napisów końcowych również nie jest specjalnie różnorodna, ale rzeczywiście odzwierciedla coś, co zostało założone w samym filmie. Znowu warto się zatrzymać, aby wszystko było ładnie dopięte na ostatni guzik.

W obsadzie znajduje się Maya Hawke, która podkłada głos pod nową emocję Riley: Niepokójobok Amy Poehler jako Radość, Phyllis Smith jako Smutek, Lewis Black jako Gniew, Tony Hale jako Strach i Liza Lapira jako Wstręt. Scenariusz napisali Dave Holstein („Chwasty”, „Żartuję”) i Meg LeFauve („W głowie się nie mieści”, „Dobry dinozaur”), a producentem jest Mark Nielsen.

„Inside Out 2” trafi do kin 14 czerwca 2024 roku. Oficjalne streszczenie filmu można przeczytać tutaj:

„Inside Out 2” Disneya i Pixara powraca do głowy świeżo upieczonej nastolatki Riley w chwili, gdy siedziba główna przechodzi nagłą rozbiórkę, aby zrobić miejsce na coś zupełnie nieoczekiwanego: nowe emocje! Radość, smutek, złość, strach i wstręt, które pod każdym względem od dawna prowadzą udaną operację, nie są pewne, jak się czuć, gdy pojawia się niepokój. I wygląda na to, że nie jest sama.Source link