Home Rozrywka Descendants: Red Stars Rising Opowiada o pochodzeniu złoczyńców i High School Musical:...

Descendants: Red Stars Rising Opowiada o pochodzeniu złoczyńców i High School Musical: The Musical: The Series Shoutouts

46
0


Streszczenie

  • Potomkowie: Powstanie czerwieni
    będzie miał premierę na Disney+ 12 lipca i przyniesie nową interpretację klasycznych postaci z bajek, takich jak Królowa Kier.
  • Film ukazuje historię pochodzenia Królowej Kier i złowrogiej siostry Urszuli, Uliany, dodając jej nieoczekiwanej głębi.
  • W tej odsłonie gwiazdy Ruby Rose Turner, Morgan Dudley i Dara Renée dzielą się swoim entuzjazmem dla wolności twórczej i niepowtarzalnych zwrotów akcji.

Potomkowie: Powstanie czerwieni pojawi się na Disney+ w piątek 12 lipca, jako czwarta część ukochanej serii musicalowej. Film opowiada o Red, która nie mogłaby być bardziej różna od optymistycznej nastoletniej córki Kopciuszka i Księcia z Bajki, Chloe. Kiedy nieprzewidziane okoliczności zmuszają ich do podróży w czasie, dwójka musi znaleźć sposób, aby współpracować i uratować Auradona przed matką Reda, Królową Kier.

Niechętni sojusznicy poznają postaci Ruby Rose Turner, Morgan Dudley i Dary Reneé podczas podróży w przeszłość. Podczas gdy Reneé gra złowrogą siostrę Urszuli, Turner i Dudley grają młode wersje Królowej Kier i Kopciuszka. Gwiazdy były zachwycone rolami i swobodą twórczą, która się z nimi wiąże, wprowadzając nieoczekiwane zwroty akcji do klasycznych postaci z bajek.

Powiązany

10 najlepszych tekstów piosenek z serii Descendants

Teksty piosenek w serii Descendants przekazują imponująco złożone przesłania, które świadczą o głębokim zrozumieniu bohaterów i ich wpływu.

Mowa ekranowa rozmawia z Ruby Rose Turner, Morgan Dudley i Darą Reneé o mrocznym losie Królowej Kier, romansie Kopciuszka z Księciem z Bajki i o tym, jak High School Musical: O Musical: Seria przygotował Reneé na Potomkowie: Powstanie czerwieni.

Descendants: The Rise of Red skupia się na historiach o pochodzeniu

Screen Rant: Ruby, uwielbiam dobre historie o pochodzeniu złoczyńców, a ty grasz młodą Królową Kier. Co możesz nam powiedzieć o tym, kim była, zanim przyjęła ten mroczny obrót?

Ruby Rose Turner: Mogę ci powiedzieć, że ona jest absolutnie niczym, czego byś się spodziewał. Jest tak inna i naprawdę sprawi, że będziesz bardzo ciekaw, co do cholery stało się z tą dziewczyną. To było jak przeciążenie wolnością twórczą. Możliwość eksploracji jej i nadania jej fundamentu było największym zaszczytem i jestem tak szczęśliwa, że ​​mogłam to zrobić, i mam nadzieję, że oddałam jej sprawiedliwość.

Dara, skoro mowa o złoczyńcach, Uliana jest podżegaczką. Jak to było mieć szansę zagrać postać, która niczego nie ukrywa?

Dara Reneé: To było naprawdę fajne, móc się tak puścić. Mogłam krzyczeć. Jedynym minusem było to, że musiałam być niemiła dla moich przyjaciół, ale było naprawdę fajnie, a kostium sprawiał, że było jeszcze lepiej. Więc naprawdę czułam się jak Uliana i pomyślałam: „Ursula, gdzie jesteś?”

Morgan, podróż w czasie pozwala nam również zobaczyć Kopciuszka i Księcia z Bajki zanim się pobrali. Potomków zawsze w niezwykły sposób przedstawia klasyczne postacie Disneya, więc co możesz nam powiedzieć o tej bardziej współczesnej interpretacji tej pary?

Morgan Dudley: O mój Boże, to takie słodkie. Ella jest trochę niespokojna o rodzinę królewską, szczerze. Myślę, że naprawdę słodkie jest to, że możemy zobaczyć to nastoletnie zaprzeczenie jej rzekomej fascynacji Księciem z Bajki. On po prostu się relaksuje, wibruje, żyje życiem, a ona mówi: „Ugh”. To było dla mnie naprawdę zabawne, żeby to przedstawić.

Reneé składa hołd swojemu szkolnemu musicalowi: The Musical: The Series’ Castfriends

Dara, ewidentnie jesteś High School Musical: O Musical: Seria absolwenci, i zakładam, że szkolenie było tutaj pomocne. Czy czułeś się przygotowany, zaczynając to? Czy była krzywa uczenia się?

Dara Reneé: Tak. O mój Boże, to jest naprawdę zabawne. Prawdopodobnie w tym samym tygodniu, w którym nagrałam „Jump” do High School Musical, nagrałam „Perfect Revenge”. Wszystko było tak blisko siebie. To było tak zabawne i zdecydowanie mnie przygotowało.

Obsada High School Musical jest wypełniona wieloma gwiazdami. Podziękowania dla Olivii, która jest teraz w trasie koncertowej! Stal ostrzy stal, więc naprawdę pomocne było być częścią tak niesamowitej obsady, która do dziś jest moją rodziną. Podziękowania dla Frankie, która właśnie zarezerwowała swój występ na Hulu! Uwielbiam moich ludzi. Mam inną wspaniałą grupę ludzi, którzy są równie utalentowani.

O Descendants: The Rise of Red

„Descendants: The Rise of Red” opowiada historię Red, buntowniczej córki Królowej Kier, i Chloe, perfekcjonistycznej córki Kopciuszka. Kiedy tyrańska Królowa Kier podżega do zamachu stanu przeciwko Auradonowi, biegunowe przeciwieństwa Red i Chloe muszą połączyć siły i cofnąć się w czasie, aby cofnąć traumatyczne wydarzenie, które skierowało matkę Red na jej złowrogą ścieżkę.

Już wkrótce zapraszamy na nasz wywiad z gwiazdami Kylie Cantrall i Malią Baker.


Potomkowie: Powstanie czerwieni

Premiera odbędzie się w piątek 12 lipca wyłącznie na Disney+, a specjalny bis odbędzie się w piątek 9 sierpnia o 20:00 czasu wschodniego/pacyficznego na Disney Channel.

Źródło: Tela Rant Plus