Home Rozrywka Dlaczego Homelander siwieje w 4. sezonie „Chłopców”

Dlaczego Homelander siwieje w 4. sezonie „Chłopców”

31
0


Ostrzeżenie: ten artykuł zawiera SPOILERY z sezonu 4 The Boys, odcinki 1-3.


Streszczenie

 • Siwe włosy Homelandera
  Chłopcy
  sezon 4 przypomina, że ​​Supes starzeją się, nawet jeśli wolniej niż zwykli ludzie.
 • Stres, z jakim boryka się Homelander w sezonie 4, prawdopodobnie przyczynia się do jego siwienia i szybkiego starzenia się.
 • Supe zbiera włosy
  Chłopcy
  sezon 4 jako przypomnienie jego własnej śmiertelności i chęci pozostawienia po sobie trwałego dziedzictwa.


Homelander znajduje się pod ogromną presją Chłopcy otwiera się sezon 4 i widzowie mogą się zastanawiać, dlaczego w najnowszych odcinkach Supe siwieją. Chłopcy sezon 4 rozpoczyna się, gdy Homelander wyrywa siwe włosy łonowe, idąc do łazienki. Widać, że nie jest to jedyny egzemplarz, jaki ostatnio dostał. Napełnia słoik siwymi włosami i trzyma je razem z innymi przedmiotami w swojej rezydencji w Vought Tower. Najwyraźniej Supe jest nimi zaniepokojony i mają one głębsze znaczenie Chłopcy nowe odcinki.

Kiedy Homelander szuka Siostry Sage, odkrywa, że ​​siwienie Homelandera nie ogranicza się do kilku włosów łonowych. Stylista Supe farbuje także włosy na głowie, które również wykazują oznaki starzenia. Siwiejące włosy Homelandera mogą być zaskoczeniem dla oglądających Chłopcy sezon 4. Jednak istnieje proste wyjaśnienie tego, co dzieje się z przywódcą The Sevennawet jeśli wydaje mu się to trochę nie w jego stylu.


Powiązany

Chłopcy: 25 różnic między komiksem a serialem

Seria superbohaterów Amazona The Boys opiera się na serii komiksów o tym samym tytule. Zmieniono pewne rzeczy w porównaniu komiksu z serialem.


Homelander starzeje się u chłopców (ale starzeje się powoli)

Dodatkowe stresory w sezonie 4 przyspieszają sprawę

Antony Starr jako Homelander przed flagą USA w sezonie 4 The Boys

Choć siwe włosy Homelandera mogą być dla widzów zaskoczeniem, Supe rzeczywiście się starzeje Chłopcy – tylko wolniej niż przeciętny człowiek. Siwe włosy sezonu 4 przypominają o tym fakcie, skutecznie humanizując Homelandera, gdy staje się on większym zagrożeniem niż kiedykolwiek. Ponieważ zespół The Boys wciąż stara się go pokonać, siwe włosy Homelandera przypominają, że nadal jest osobą bezbronną. Siostra Sage mówi mu to samo, kiedy ją odwiedza, zaznaczając, że mimo trzymania „w dalszym ciągu się starzeje”dużo mocy.”


To nie przypadek, że Homelanderowi siwieją włosy
Chłopcy
sezon 4, który znacznie zwiększa stres, jakiego doświadcza Supe.

To nie przypadek, że Homelanderowi siwieją włosy Chłopcy sezon 4, który znacznie zwiększa stres, jakiego doświadcza Supe. Jest na rozprawie, gdy rozpoczyna się czwarty występ, i ma nadzieję złożyć ofertę na jeszcze większą władzę. W Siódemce panuje bałagan i teraz Vought jest jego obowiązkiem. Wszystko to na nim ciąży, nie mówiąc już o „egzystencjalny wiek średni” Kryzys, o który zarzuca mu Sage. Te rzeczy przyspieszają starzenie się Homelanderai to wykracza poza jego włosy. Sage odkrywa, że ​​częściej sika, a inne objawy fizyczne mogą pojawić się później.


Ile naprawdę stary jest Homelander w 4. sezonie „Chłopców”.

Lider Siódemki ma 41 lat w programie Amazon

Kiedy Siostra Sage mówi, że Homelander przeżywa kryzys wieku średniego Chłopcy sezon 4, jest trafna, jeśli chodzi o jego wiek. W adaptacji Amazona Chłopcy, Homelander urodził się w 1981 roku, co czyni go nieco starszym niż 40 lat w sezonie 4 (przez Fandom.com). Nie jest na tyle stary, aby miało to wpływ na jego zdolności fizyczne, ale wkracza w okres, w którym na pewno zaczynają pojawiać się siwe włosy i inne oznaki starzenia. Fakt, że odczuwa stres Chłopcy sezony 3 i 4 dodają do tego, podkreślając, że nie jest tak młody, jak się wydaje.


Łatwo zapomnieć, że Homelander jest w średnim wieku, ponieważ Supes mają zwykle siłę i szybkość, które częściej kojarzą się z młodością. Vought dba również o to, aby The Seven zachowało swój wygląd, korzystając ze stylistów i innych zasobów, aby dbać o włosy, skórę i sylwetkę. Wolniejszy proces starzenia sprawia również, że Supes wydają się młodsze Chłopcy. A biorąc pod uwagę, że Homelander zbiera siwe włosy w sezonie 4, oczywiste jest, że ma trudności z zaakceptowaniem faktu, że się starzeje.

Dlaczego Homelander zbiera swoje siwe włosy

To przypomnienie o jego śmiertelności

Homelander (Antony Starr) uśmiecha się, idąc ulicą i przytulając Ryana (Cameron Crovetti) w 4. sezonie The Boys
Obraz za pośrednictwem Prime Video

Dziwniejsza niż siwienie Homelandera jest świadomość, że zbiera i przechowuje swoje włosy w skrzyni z pamiątkami. Jednakże, jego pozornie dziwne zachowanie ma sens, jeśli weźmie się pod uwagę jego fabułę Chłopcy sezon 4. Patrząc na inne przedmioty w skrzyni skarbów Homelandera – w tym zdjęcie Stormfront i butelkę mleka – jasne jest, że ze wszystkimi jego pamiątkami wiążą się słodko-gorzkie wspomnienia. Włosy przypominają o jego śmiertelności i dobrze komponują się z tym motywem.


Włosy przypominają o śmiertelności Homelandera i dobrze komponują się z pozostałymi przedmiotami.

Skupienie się Homelandera na jego śmiertelności wiąże się z jego motywacjami w sezonie 4, ponieważ Supe pragnie znaleźć sens w tym, co robi. Przyznaje to Siostrze Sage i uzasadnia swoją chęć zdobycia władzy relacją z Ryanem. Homelander zaczyna patrzeć w przyszłość Chłopcy sezon 4, upierając się, że chce zbudować lepszy świat dla swojego syna. W miarę jak się starzeje, zdaje sobie sprawę, że pewnego dnia nie będzie go już w pobliżu i będzie musiał stworzyć trwałe dziedzictwo, aby temu zaradzić. Niestety, to dziedzictwo nie wróży dobrze osobom niebędącym Supe.
Source link