Home Rozrywka Dlaczego MM zastąpił Butchera na stanowisku przywódcy chłopców na początku czwartego sezonu

Dlaczego MM zastąpił Butchera na stanowisku przywódcy chłopców na początku czwartego sezonu

22
0


Ostrzeżenie: ten artykuł zawiera drobne spoilery z sezonu 4 The Boys, odcinki 1-3.


Streszczenie

  • MM przejmuje rolę lidera The Boys w sezonie 4 z powodu niepowodzeń Butchera i wątpliwych działań w sezonie 3.
  • Degradacja Butchera była wynikiem błędów, w tym wepchnięcia Ryana w ramiona Voughta i niemożności wyeliminowania Homelandera.
  • MM jawi się jako jedyny odpowiedni następca Butchera, wykazując się umiejętnościami przywódczymi, zrównoważoną głową i umiejętnością priorytetowego traktowania bezpieczeństwa zespołu.


Na czele tytułowego zespołu stoi Billy Butcher Chłopcy sezony 1-3, ale MM zastępuje go na stanowisku lidera grupy w sezonie 4 – a widzowie mogą zastanawiać się, dlaczego. Chłopcy sezon 4 Premiera obejmowała trzy odcinki 13 czerwca, które pokazują nową dynamikę głównych bohaterów. Kiedy do grupy dołączyła Annie, Butcher był zajęty swoimi problemami, a MM przewodził szarży, nastroje zespołu The Boys znacznie się zmieniły na początku czwartego spotkania.

Robert Singer i CIA zajmują się sprawą MM, gdy rośnie napięcie między Supes a ludźmii nawet jego własny zespół nie pomaga mu dostosować się do tej pozycji lidera. Jest oczywiste, że Chłopcy są przyzwyczajeni do przychodzenia i odchodzenia, kiedy im się podoba, a Marvin próbuje to ograniczyć – a także ich chęć rzucania mu wyzwań – na początku sezonu 4. Ponieważ każdy członek grupy jest rozproszony własnymi problemami osobistymi, jego wysiłki wydawać się daremne. A fakt, że MM wydaje się tak sfrustrowany przywódcą The Boys, może sprawić, że widzowie będą się zastanawiać, dlaczego w ogóle znalazł się w takiej sytuacji.


Powiązany

Chłopcy: 25 różnic między komiksem a serialem

Seria superbohaterów Amazona The Boys opiera się na serii komiksów o tym samym tytule. Zmieniono pewne rzeczy w porównaniu komiksu z serialem.


Butcher został zdegradowany po nieudanej ostatniej misji trzeciego sezonu The Boys

Nie udało mu się wyeliminować Homelandera i wepchnął Ryana w ramiona Voughta

MM przewodzi tytułowej drużynie w sezonie 4, ponieważ Butcher zostaje zdegradowany po zakończenie Chłopcy sezon 3. Działania Butchera stoją pod znakiem zapytania przez cały trzeci sezon serialu, a po tym, jak zadarł z Ryanem, traci on wsparcie Grace Mallory i CIA. Złość Butchera rzuca Ryana prosto w ramiona Homelandera, co stawia kolejne zagrożenie na radarze rządu. Ryan może stać się taki jak jego ojciec, a trzymanie go z dala od Vought ma kluczowe znaczenie, aby temu zapobiec. Niestety działania Butchera przynoszą odwrotny skutek.


Lider Siódemki odchodzi od ostatniej bitwy z Ryanem w sezonie 3, co sprawia, że ​​misja Butchera kończy się porażką.

Butcher nie tylko traci Ryana Chłopcy sezon 3 też. Pomimo skorzystania z pomocy Soldier Boya — kolejnego niebezpiecznego Supe, który po wyrwaniu z kriogenicznego snu sieje spustoszenie na świecie — Butcher nie eliminuje Homelandera. Kiedy Soldier Boy wykonuje swój ruch, Butcher pozwala, aby jego związek z Ryanem przeszkodził. Nie chcąc, aby Soldier Boy zabił syna Becci, Butcher i The Boys w końcu walczą z Soldier Boyem, a nie Homelanderem. Lider Siódemki odchodzi od ostatniej bitwy z Ryanem w sezonie 3, co sprawia, że ​​misja Butchera kończy się porażką.


MM jest oczywistym następcą Butchera na stanowisku przywódcy chłopców

Żadna z pozostałych postaci nie nadaje się do tego zadania

Laz Alonso jako MM wyglądający na zaniepokojonego w 4. sezonie The Boys
Obraz za pośrednictwem Prime Video

Wraz z utratą przez Butchera roli lidera The Boys, ma sens, że MM przejmuje kontrolę w sezonie 4. Marvin jest oczywistym następcą Butchera i jedynym członkiem zespołu, który nadaje się do tego zadania. Hughie i Annie nie mają wystarczającego doświadczenia w prowadzeniu misji i oboje nie chcą narażać swoich zasad moralnych, aby wykonać swoje zadanie. Frenchie jest świetnym chemikiem, a Kimiko jest mięśniem zespołu, ale żadne z nich nie prezentuje umiejętności planowania i komunikacji. Lepiej wykonują rozkazy, niż je wydają. MM może zrobić jedno i drugie.

Marvin jest najbardziej oczywistym następcą Butchera i jedynym członkiem zespołu, który nadaje się do tego zadania.


MM jest w stanie utrzymać zespół w całości i robi to nawet wtedy, gdy rządzi Butcher. Jest bardziej zrównoważony z tej dwójki i potrafi podejmować trudne decyzje, jednocześnie stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo zespołu. Marvin może obawiać się bycia liderem, ale nie ma nikogo innego, kto mógłby podążać za Butcherem. Zna także Butchera na tyle dobrze, że może wzorować swoje wybory na byłym przywódcy The Boys – i zwracać uwagę na co nie powtarzać.

Przywódcza rola Butchera była już kwestionowana przed finałem trzeciego sezonu The Boys

Mallory i CIA byli już nim sfrustrowani

Billy Butcher (Karl Urban) z zakrwawioną twarzą, spoglądający w bok w 4. sezonie The Boys
Obraz za pośrednictwem Prime Video


Błędy Butchera w Chłopcy sezon 3 mocno pchają MM na pozycję lidera. Jednakże, Stanowisko Butchera było już wcześniej analizowane Chłopcy finał trzeciego sezonu. Butcher nieustannie lekceważy zasady, niezależnie od tego, czy kieruje zespołem, czy nie. To sprawia, że ​​CIA jest dla niego trudną osobą i jasne jest, że Mallory jest nim sfrustrowany na długo przed trzecim sezonem. Ma nadzieję, że się zmieni, gdy rozpocznie się trzeci sezon, ale Butcher udowadnia jej, że się myli, warcząc na Ryana.

Dla Mallory’ego Regresja Butchera w Chłopcy sezon 3 wydaje się być ostatnią kroplą. Jednak dotarcie tam zajmuje trochę czasu i to z powodu innych błędów Butchera CIA tak bardzo chce go wypuścić. Chociaż rząd nie jest zachwycony MM ani zespołem Chłopcy sezon 4, łatwiej się z nim pracuje. Ma też mniej porażek na swoim koncie, co czyni go lepszą osobą, na której można zaryzykować.
Source link