Home Rozrywka Dzisiejsze wskazówki i odpowiedzi dotyczące połączeń na 12 lipca 2024 r. (Zagadka...

Dzisiejsze wskazówki i odpowiedzi dotyczące połączeń na 12 lipca 2024 r. (Zagadka nr 396)

12
0


Dobra zagadka na dobry początek dnia jest dobra, ale równie dobre jest rozpoczęcie dnia od zagadki. Znajomości zagadka, która jest całkiem podobna do zagadki, jeśli się nad tym zastanowić. Zagadki często mają ukryte wiadomości, dużo gry słów i wymagają odrobiny sprytu, aby je rozszyfrować, a to wszystko, czego potrzebujesz, aby zostać ekspertem Znajomości. Możesz jednak zabezpieczyć swoje zakłady i skorzystać z kilku dobrych sztuczek, dzięki którym łatwiej będzie Ci utrzymać dobrą passę.
Jeśli dobrze się bawiłeś Znajomościprawdopodobnie będziesz cieszyć Słowo puzzle tyle samo. Rozwiązywanie Słowo łamigłówka może być równie wymagająca, ponieważ musisz zbudować słowo od podstaw, próbując rozgryźć, które litery należą do których miejsc. Twoja pierwsza odpowiedź powinna zawsze być taka, która wyeliminuje jak najwięcej liter, pozwalając ci podejmować lepsze decyzje i dokonywać lepszych wyborów w następnej rundzie.

Powiązany

10 najlepszych wskazówek, trików i strategii dotyczących połączeń

Cztery kategorie i cztery słowa w każdej brzmią prosto, ale codzienne wyzwanie gry Connections może okazać się trudne, jeśli nie skorzystasz z kilku wskazówek.


Dzisiejsze wskazówki dotyczące kategorii połączeń

12 LIPCA #396

Żetony pokerowe w kategoriach Connections 12 lipca


Jeśli chcesz zrobić Znajomości między słowami, będziesz szukać sposobu, aby je kategoryzować, To ludzki instynkt, napędzany potrzebą przetrwania i umieszczania rzeczy w oddzielnych kategoriach jako sposobu na ich zrozumienie. Gdybyśmy nie byli w tym tak dobrzy, mało prawdopodobne jest, że bylibyśmy w stanie mówić językiem dzisiaj.

Żółty pasek gry Connections

OBIEKTY SZKOLNE

Zielony pasek gry Connections

ZAKŁADY RULETKOWE

Niebieski pasek gry Connections

ZWIĄZANE Z „GOŁĘBIĄ”

Fioletowy pasek gry Connections

___ GĘŚ

Odpowiedzi na dzisiejsze połączenia

12 LIPCA #393

Zakłady zabezpieczające w odpowiedziach Connections z 12 lipca


Odpowiedzi żółte: ujawnione i wyjaśnione

OBIEKTY SZKOLNE

Żółty pasek gry Connections

AUDYTORIUM

SIŁOWNIA

LABORATORIUM

PRANIE

W tym tygodniu mamy kolejną kategorię szkolną, a tym razem chodzi o pomieszczenia w szkole, a nie o przybory, które ze sobą zabierasz. Z tym czuliśmy się całkiem dobrze, biorąc pod uwagę, że w dzisiejszej układance nie ma innych słów związanych z pomieszczeniami. To sprawiło, że poczuliśmy się dość pewnie i na szczęście tym razem nie obróciło się to przeciwko nam.

Zielone odpowiedzi: ujawnione i wyjaśnione

ZAKŁADY RULETKOWE

Zielony pasek gry Connections

CZARNY

NAWET

DZIWNE

CZERWONY


Okazuje się, że gazeta i Znajomości puzzle nie są jedynymi rzeczami, które są czarne, białe i czerwone. Dzisiaj Znajomości jest tutaj, aby przypomnieć nam, że nie wszystko jest tak oczywiste, jak się wydaje, a CZARNY i CZERWONY mogą być kojarzone z grą same w sobie. EVEN i ODD były trochę mylące, jeśli nie jesteś hazardzistą, ale były to również jedyne słowa, które pasowały jako równa para „przeciwstawna” do dwóch kolorów.

Powiązany

8 strategii NYT Tiles, aby zdobyć ogromne kombinacje

Gra Tiles na aplikację mobilną New York Times wymaga od gracza stosowania różnych strategii w celu łączenia ze sobą pasujących do siebie wzorów wizualnych i tworzenia ogromnych kombinacji.

Odpowiedzi Blue: ujawnione i wyjaśnione

ZWIĄZANE Z „GOŁĘBIĄ”

Niebieski pasek gry Connections

CZEKOLADA

POKÓJ

GOŁĄB

MYDŁO


To nas zaskoczyło na dość długi czas, gdy próbowaliśmy rozgryźć ostatnie słowo. CHOCOLATE i PEACE wydawały się pasować do siebie – to są rzeczy, które nas uszczęśliwiają. PIGEON było tutaj dość dziwne w tym kontekście, a SOAP miało bardzo mało sensu z żadnym ze słów bez znanego skojarzenia z „Dove”. Niestety, skończyły nam się zgadywanki, ale oznacza to, że masz ostrzeżenie, dlaczego te rzeczy pasują do siebie.

Odpowiedzi Purple: ujawnione i wyjaśnione

___ GĘŚ

Fioletowy pasek gry Connections

ZŁOTY

SZARY

MATKA

GŁUPI

Już wcześniej zabrakło nam pomysłów, zanim dotarliśmy do tego, ale błędnie myśleliśmy, że SOAP i SILLY mogą iść razem. Patrząc na to nowymi oczami i z pewną dozą retrospekcji, GOLDEN, MOTHER i SILLY mogłyby być wskazówką, gdybyśmy przeczytali je uważniej. GREY nie jest tak dobrze znany, ale mamy dużą wiedzę o bajkach, po prostu nie mieliśmy jej pod ręką, gdy jej potrzebowaliśmy.


Inne gry podobne do Connections

Jeśli chcesz kontynuować swoją podróż przez łamigłówki i rozwijać swoje umiejętności, wypróbuj jedną z innych polecanych przez nas gier słownych:Source link