Home Rozrywka El Paso County Fair oferuje więcej muzyki i wydarzeń w Kolorado |...

El Paso County Fair oferuje więcej muzyki i wydarzeń w Kolorado | Sztuka i rozrywka

17
0


Tegoroczny El Paso County Fair oferuje więcej muzyki i rodeo, więcej dni ze zniżkami oraz więcej uwagi osobom zmagającym się z przeciążeniem sensorycznym.

W zeszłym roku targi przyciągnęły więcej gości niż kiedykolwiek wcześniej: 34 000 w porównaniu do 26 000 w 2022 r. Organizatorzy targów spełniają życzenia poprzednich gości, podwajając liczbę koncertów, oferując pełne rodeo, dwa wyścigi samochodowe, więcej przejażdżek karnawałowych i dzień sensoryczny, podczas którego, o ile to możliwe, hałas i światła są przyciemnione.

Targi rozpoczną się w sobotę i potrwają do 20 lipca w El Paso County Fair & Event Center w Calhan.


Nowa wystawa w Colorado Springs inspirowana zmarłym rzeźbiarzem Starrem Kempfem

„Naprawdę słuchaliśmy opinii, wprowadzaliśmy zmiany i staraliśmy się wypełnić harmonogram” — powiedziała Andschana Aljets, koordynatorka programu targowego. „Dodaliśmy darmowy dzień w poniedziałek i dzień za dolara we wtorek, a w dni powszednie mamy wysokiej jakości rozrywkę. To całe osiem dni wspaniałych wydarzeń. Niezależnie od tego, czy przyjdziesz w środę, czy w sobotę, będziesz się świetnie bawić”.

W piątkowy wieczór odbędzie się dwuczęściowy koncert na arenie, w którym wystąpią gwiazdy country-popu Michelle Lambert i Jessica Lynn. Szesnaście innych bezpłatnych koncertów, każdego popołudnia i wieczoru, będzie obejmowało lokalne zespoły, w tym Curtis Grimes, Jeffrey Alan Band, SwingMasters Jazz Band oraz Ashlee and the Longshot Revival.

Kolejna nowa atrakcja spodoba się tym, którzy nie mogą przyjść lub nie chcą z powodu hałaśliwego i chaotycznego otoczenia targów. Wtorek to Dzień Zmysłów, a także Dzień Seniora, kiedy, w miarę możliwości, głośność dźwięku na targach będzie wyciszona. Karuzele będą działać bez świateł i dźwięku od południa do 14:00. Internetowy przewodnik może pomóc odwiedzającym zidentyfikować najgłośniejsze, najbardziej śmierdzące i najbardziej brudne miejsca na terenie targów.


Rick Springfield i Richard Marx przyjeżdżają do Colorado Springs na trasę akustyczną

„Przyjrzeliśmy się naszej społeczności i dowiedzieliśmy się, kto nie przychodził na targi, i zorganizowaliśmy dzień sensoryczny” – powiedział Aljets.

Twoje cotygodniowe lokalne spojrzenie na sztukę, rozrywkę i życie w Colorado Springs! Dostarczane co czwartek do Twojej skrzynki odbiorczej.

Sukces! Dziękujemy za subskrypcję naszego newslettera.

„Jarmark powiatowy to największe święto, jakie odbywa się w hrabstwie El Paso i jest wiele osób, które nie mogą się nim cieszyć. Chcemy, aby każdy mógł się nim cieszyć”.

W tym roku powróci również CPRA Rodeo w niedzielę z jazdą na byku, łapaniem lasso i innymi atrakcjami. Rano odbędzie się Slack, w którym uczestnicy będą rywalizować w konkurencjach na czas, a wieczorem odbędzie się biletowane rodeo. Dzieci mogą również wziąć udział w polowaniu na kozy i jeździe na byku.

Jak powiedział Aljets, podczas karnawału będzie można skorzystać z większej liczby przejażdżek niż w zeszłym roku, a jarmark ponownie będzie okazją do pokazu sztucznych ogni w noc otwarcia po wyścigu samochodowym, gdyż zeszłoroczny pokaz laserowy nie wywołał takiego samego efektu jak fajerwerki.

Aby uzyskać dodatkową zabawę w środku tygodnia, goście mogą wybrać się na imprezę Epic Eras Party we wtorki z Taylor Swift i parkietem tanecznym. Tańcz z kozami w Silent Goat Disco w czwartki, zagraj w turnieju pokera w czwartki lub wybierz się na rodeo w środy za 10 USD i na młodzieżową jazdę na byku w czwartki.

Inne bezpłatne atrakcje obejmują nurkowanie w pirackim stylu, pokaz drwali Paula Bunyona i pokaz na scenie z ogniem w wykonaniu Stephanie Spinelli.

„Jesteśmy jarmarkiem hrabstwa El Paso, a wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że mamy własny jarmark” – powiedział Aljets. „To świetna zabawa. Niektóre rzeczy są drogie, ale wstęp jest nadal bardzo przystępny cenowo. W tym roku nie podnieśliśmy cen”.

Skontaktuj się z autorem: 636-0270