Home Rozrywka Gwiazda Bikeriders Tom Hardy przełamuje skomplikowaną dynamikę Johnny’ego za pomocą Benny’ego Austina...

Gwiazda Bikeriders Tom Hardy przełamuje skomplikowaną dynamikę Johnny’ego za pomocą Benny’ego Austina Butlera

27
0


Streszczenie

  • Rowerzyści
    zagłębia się w ciemną stronę klubu motocyklowego, podkreślając ewolucję od koleżeństwa do przemocy i niebezpieczeństwa.
  • Rola Johnny’ego w wykonaniu Toma Hardy’ego dodaje głębi dynamice dzięki Benny’emu granemu przez Austina Butlera, ukazując lojalność, tęsknotę i spełnienie życzeń.
  • Pasja Jeffa Nicholsa do projektu jest widoczna w jego stylu reżyserskim, który nadaje autentyczności epoce i postaciom z fotoksiążki Danny’ego Lyona.Benny (Austin Butler), najnowszy członek klubu motocyklowego Vandals, przypadkowo spotyka Kathy (Jodie Comer) w lokalnym barze w Rowerzyści . Gdy ta dwójka zaczyna się do siebie przyciągać, zostają wciągnięci głębiej w klub motocyklowy ze Środkowego Zachodu. Jednak wkrótce zmienia się ze społeczności zbudowanej wokół wzajemnej miłości do jazdy konnej w wylęgarnię przemocy i niebezpieczeństw. Benny będzie zmuszony dokonać wyboru między lojalnością wobec Wandali a Kathy.

Steruje Jeff Nichols Rowerzyści zarówno scenarzysty, jak i reżysera, a jego pasja do tego projektu jest wyczuwalna. Na podstawie słynnej fotoksiążki Danny’ego Lyona pod tym samym tytułem Nichols czerpał inspirację z każdego szczegółu, aby ukazać epokę i postacie, które w poszukiwaniu swojego miejsca przynależały do ​​mrocznej drogi. Rowerzyści obsada zapewnia fascynujące kreacje, z Tomem Hardym, Austina ButleraJodie Comer i Norman Reedus znikają w swoich rolach.


2:39

Powiązany

10 najlepszych filmów z Tomem Hardym według Letterboxd

Od Incepcji i Mrocznego rycerza po Mad Maxa i Wojownika Tom Hardy zagrał w kilku świetnych filmach, które uzyskały wysokie oceny w serwisie Letterboxd.

Ekranowa tyrada przeprowadził wywiad z Tomem Hardym na temat jego roli w Rowerzyści. Rzucił światło na głębię więzi między Johnnym i Bennym, w tym na to, co Johnny widzi w nowym młodym członku Vandals. Hardy opowiedział także o komplikacjach związanych z jazdą na motocyklach z tamtej epoki i pochwalił reżyserię Nicholsa.


Tom Hardy O komplikacjach związanych z motocyklami w latach 60

Tom Hardy wygląda na zmartwionego w The Bikeriders


Hardy opowiedział, w jaki sposób mógł słuchać nagrań głosu Johnny’ego, aby oprzeć na nim swój własny głos w filmie, i opowiedział, w jaki sposób odróżnił go od rzeczywistego głosu Johnny’ego i dlaczego uważał, że jest to ważne. Opowiedział także, jakie są jego wrażenia z jazdy na motocyklach (o czym fani mogli już wcześniej przekonać się m.in Mad Max: Na drodze gniewu) przydało się Rowerzyści ustawić.

Tom Hardy: Istnieją pewne podobieństwa akcentów do głosu Johnny’ego w filmie i do niego, ale jest w nim pewna tonacja, która nie jest uwydatniona. Jest w tym element energetyczny. Jeśli miałbym być absolutnie dokładny, byłby to zupełnie inny występ, zupełnie inna muzyka całego zespołu, chociaż samo w sobie byłoby to również bardzo interesujące.

Wiem, że masz duże doświadczenie w jeździe na motocyklach. Czy można mówić o jeździe na motocyklach z tej epoki?


Tom Hardy: Są niebezpieczne, są sprzeczne i rozpadną się na tobie, więc musisz wiedzieć, jak je połączyć. Jeśli nie wiesz, potrzebujesz kogoś, kto to wie, i to przez całą dobę. Jeśli nie będziesz tym żyć i oddychać, to nie zajdziesz daleko na jednym, a już na pewno nie na długo, ponieważ nieuchronnie rozpadnie się w ciągu najbliższych 24 godzin. Są więc dziełem piękna i pięknej inżynierii oraz czymś, co można zrozumieć, dlaczego niektórzy ludzie dosłownie mają szeroko otwarte serca, aby być blisko nich przez cały dzień, przez cały czas.

Dla kogoś takiego jak ja, który jeździ konno na jednodniowe wycieczki, jeżdżę w słońcu. Jeśli jest mokro, jestem w samochodzie, ale mogę jechać. Więc to nie jest tak, że jestem biegły. Jedynym faktem jest to, że motocyklem mogę poruszać się wszędzie, jeśli jest droga. Zatem jazda na egzemplarzu czasu wymaga dużego wysiłku, ponieważ może się rozpaść, co może być niebezpieczne. No cóż, to rzecz piękna. Nie jest to pomocne, gdy jesteś pod presją.


Tom Hardy dzieli się spostrzeżeniami na temat dynamiki między Johnnym i Bennym

Tom Hardy i Austin Butler w filmie Bikeriders Cropped

Hardy wyjaśnił złożoność dynamiki Benny’ego i Johnny’ego w The Bikeriders. Chociaż jest w tym lojalność i braterstwo, Johnny widzi także w Bennym wolność, za którą tęskni. Wyjaśnienia Hardy’ego nadają tej przyjaźni nowy poziom głębi.

Tom Hardy: Tak, więc jest to wielowarstwowe. Myślę, że Johnny jest starszy od Benny’ego o kilka znaczących lat. Na pewno pokoleniowe. Johnny ma dwójkę dzieci i żonę, a także jest kierowcą ciężarówki. Jeździ dla przyjemności i jest to jego pasja poza życiem rodzinnym. Ale Benny nie ma rodziny.

Benny po prostu jeździ, jest wolny i w zasadzie obejmuje spełnienie życzeń Johnny’ego, potencjał, utracone życie, obietnicę, witalność, uwielbienie prawie jak patrzenie na tę część ciebie, która nigdy nie będzie. Zatem miłość wynika, jak sądzę, z lamentu nad utratą witalności oraz poczucia istnienia i celu, które są równie czyste i cudowne, jak te, które projektuje na ludzką istotę, jako że jest ona uprzedmiotowiona.


Czy możesz opowiedzieć, co styl reżyserski Jeffa Nicholsa wniósł do tego filmu jako współpracownik?

Tom Hardy: Jeff nic do tego nie dodał. Jeff, to było to! Jeff nie wniósł wartości dodanej. Jeff wniósł jakość, a my mieliśmy nadzieję, że wniesie wartość dodaną. Każdy musiał odegrać swoją rolę, aby dodać wartość do tego, co przedstawił Jeff. Dlatego nie spieszy się z wyrażaniem siebie, ale ma swój własny sposób działania. Ale widać to w piśmie, widać to w projekcie, widać to wokół niego. To się skądś wzięło i on bardzo jasno określa, czego chce, kiedy jest już pewien, czego chce. Zatem dowiedzenie się, czego on chce, jest kluczem do dodania wartości dla Jeffa, a to z kolei stanowi wartość dodaną dla oglądającej go publiczności, świetnie.

O Rowerzystach


The Bikeriders ukazuje buntowniczy czas w Ameryce, kiedy zmieniała się kultura i ludzie. Po przypadkowym spotkaniu w lokalnym barze silną wolę Kathy (Jodie Comer) nierozerwalnie przyciąga Benny (Austin Butler), najnowszy członek klubu motocyklowego ze Środkowego Zachodu, Vandals prowadzonego przez enigmatycznego Johnny’ego (Tom Hardy). Podobnie jak otaczający go kraj, klub zaczyna ewoluować, przekształcając się z miejsca spotkań lokalnych outsiderów w niebezpieczny podziemny świat przemocy, co zmusza Benny’ego do wyboru między Kathy a lojalnością wobec klubu.

Sprawdź nasze inne Rowerzyści wywiady:


Rowerzyści

trafi do kin 21 czerwca.


Źródło: Screen Rant Plus

Plakat filmu Bike Riders przedstawiający Jodie Comer, Austina Butlera i Toma Hardy'ego z gangiem motocyklowym

Rowerzyści

The Bikeriders opowiada historię klubu motocyklowego Vandals z lat 60. XX wieku na Środkowym Zachodzie. Film widziany oczami Kathy (Jodie Comer) przedstawia ewolucję klubu od grupy lokalnych outsiderów do niebezpiecznego gangu.

Dyrektor
Jeffa Nicholsa

Data wydania
21 czerwca 2024 r

Czas wykonania
116 minutSource link