Home Rozrywka Gwiazda „Sukcesji”, Shekhar Kapur na pokładzie filmu „Pieśń piosenek”

Gwiazda „Sukcesji”, Shekhar Kapur na pokładzie filmu „Pieśń piosenek”

17
0


EKSKLUZYWNY: Dziedziczenie aktor Ashley Zukerman jest wśród obsady nowego filmu Pieśń nad pieśniamiktóry będzie produkowany przez Elżbieta dyrektor szejk kapur.

Dramat tożsamościowy w reżyserii Anity Lester, wyprodukowany przez Screen Australia i sprzedawany przez LevelK, jest jednym z trzech projektów rozwojowych wspieranych przez nowy fundusz na rzecz filmów fabularnych o tematyce żydowskiej w Australii, uruchomiony przez producenta Jamiego Bialkowera z Jump Street Films.

Drugi projekt, zwany Szoszannaw filmie wystąpią izraelscy aktorzy Yael Abecassis i Shlomi Elkabetz, a sprzedawcą jest M-Appeal. Przewiń w dół, aby uzyskać szczegółowe informacje o finansowanych projektach.

Prywatnie wspierany fundusz zostanie przeznaczony na historie, które promują przedstawienie żydowskich Australijczyków na ekranie, przez żydowskich australijskich twórców, kładąc nacisk na autentyczność i widoczność, wyjaśnia Bialkower. Warunki finansowe wsparcia nie zostały ujawnione.

Producent twierdzi, że fundusz jest potrzebny ze względu na „brak finansowania narracji żydowskich w Australii, brak wsparcia, jakie otrzymują artyści żydowscy na poziomie strukturalnym i instytucjonalnym, a także w celu przeciwdziałania antysemityzmowi poprzez prezentowanie historii żydowskich na ekranie”.

Jump Street Films wzywa do zgłaszania się zarówno początkujących, jak i uznanych twórców i spodziewa się, że możliwości finansowania wzrosną w nadchodzących miesiącach. Bialkower chce również zapewnić możliwości żydowskiej ekipie australijskiej na wszystkich poziomach produkcji.

Jump Street Films właśnie zakończyło wspólną premierę kinową w Australii i Nowej Zelandii dramatu Anthony’ego Hopkinsa Ostatnia sesja Freuda z Sharmill Films. Film zarobił do tej pory 850 000 dolarów australijskich w lokalnych kasach.

Firma twierdzi, że jest również zobowiązana do zapewnienia większej liczby możliwości reżyserkom. Oprócz Lester, Bialkower jest obecnie w trakcie rozwoju filmów fabularnych z reżyserkami Mirandą Nation, Neasą Hardiman i Romi Trower.

Nowy fundusz spółki początkowo będzie wspierał następujące trzy projekty:

PIEŚŃ NAD PIEŚNIAMI

W ciągu siedmiu dni żałoby po śmierci babci Miriam nawiązuje zakazaną więź z młodym rabinem, co zapoczątkowuje rozpad skomplikowanego rozliczenia rodziny ze swoją tożsamością. Debiutancki film uznanej artystki multidyscyplinarnej Anity Lester został opracowany przy wsparciu Screen Australia, a LevelK jest na pokładzie w zakresie sprzedaży międzynarodowej. Ashley Zukerman ma zagrać w obsadzie złożonej wyłącznie z Żydów, a Shekhar Kapur będzie producentem wykonawczym.

SZOSZANNA

Chasydzka kobieta zmaga się z narastającym pragnieniem kobiety, którą zatrudnia, aby pomogła jej opiekować się chorym mężem w debiutanckim filmie fabularnym Justina Olsteina. Zdobywcy nagrody Australian Writers’ Guild Monte Miller Award za najlepszy scenariusz i nominowani do Sundance Screenwriters Lab, izraelscy aktorzy Yael Abecassis i Shlomi Elkabetz są związani z rolami głównymi, a Elkabetz będzie współproducentką wraz z Galit Cahlon i główną producentką Cleą Frost. M-Appeal rozpoczęło międzynarodową sprzedaż.

BIAŁY GOŁĄB

Drugi film fabularny Anity Lester opowiada historię australijskiej malarki Loli Cohen, której kontrowersyjna wystawa skłania ją do przyjęcia zaproszenia na spędzenie miesiąca na Wzgórzach Golan w Izraelu ze znanym amerykańskim artystą żydowskim Ivanem Moshinskym. Gdy Lola wkracza w orbitę swojego niewidzialnego mentora, przybycie syna Ivana, Rene, wywołuje nieprawdopodobny trójkąt miłosny, prowadząc do poruszającej eksploracji oportunizmu, konfliktu i nieosiągalnej miłości, podkreślonej przez nieprzemijającą moc sztuki. Film będzie kręcony między Australią a Izraelem.Source link