Home Rozrywka Hallmark uruchamia nową usługę przesyłania strumieniowego we wrześniu

Hallmark uruchamia nową usługę przesyłania strumieniowego we wrześniu

15
0


Wkrótce do użytku konsumentów trafi kolejna usługa przesyłania strumieniowego.

Tym razem chodzi o Hallmark+, który zostanie uruchomiony w połowie września. Rozmawiając z reporterami w czwartek w Pasadenie, prezes i dyrektor generalny Mike Perry powiedział, że nowa platforma będzie kosztować 80 USD rocznie i zaoferuje „najlepsze z Hallmark z nową ekskluzywną treścią i programem korzyści dla członków”. Obejmuje to e-kartki i „niespodziewane prezenty”.

Innymi słowy, członkowie będą najwyraźniej zdobywać punkty za oglądane treści. Te punkty lub nagrody można wykorzystać w sklepach Hallmark.

„To symbioza między streamingiem a naszym detalicznym i cyfrowym zasięgiem” — powiedział Chief Brand Officer Darren Abbott. „Dajemy treści, które inspirują ich życie, a nagrody pomagają im je przeżyć”.

„Kupujący są widzami, widzowie są kupującymi” – dodał Perry.

Dyrektorzy dodali, że współpraca z Peacock będzie kontynuowana.

Wśród serii zaplanowanych na nową platformę znajdują się: Siostry Kurczaki z udziałem Leah Thompson, Wendie Malick i Margo Martindale jako narratorek, która jest adaptacją bestsellerowej powieści KJ Dell’Antonia; limitowana seria świąteczna Uświęcony I Morderstwa pod jemiołą; seria reality show Znalezienie Pana Bożego Narodzenia; nieskryptowany pokaz Uroczystości z Lacey Chabert) i nowa trylogia filmowa zatytułowana Drużbowie. zainspirowany sukcesem Welon ślubny.

„Hallmark nigdy nie był bardziej częścią rozmowy o kulturze” — powiedziała Emily Powers, wiceprezes wykonawczy. „Nigdy nie było to bardziej istotne. Istnieje duże zapotrzebowanie, zapotrzebowanie na Hallmark. Ludzie chcą bardziej wchodzić w interakcje z marką”.Source link