Home Rozrywka Jasmine Pineda ma nowy blask zemsty po rozstaniu z Gino Palazzolo (jej...

Jasmine Pineda ma nowy blask zemsty po rozstaniu z Gino Palazzolo (jej szokująca transformacja utraty wagi)

22
0


Streszczenie

  • Jasmine Pineda pokazuje, jak schudła po rozstaniu, teraz jest modelką i jest szczęśliwsza niż wcześniej.
  • Jasmine zmagała się ze stresem związanym z wypadaniem włosów w trakcie nieudanego małżeństwa z Gino Palazzolo.
  • Pomimo trudności Jasmine stawia na pierwszym miejscu swoje zdrowie, intensywnie ćwiczy i nie opłakuje rozstania.90 Day Fiancé: Czy będą szczęśliwi? gwiazda Jaśmin Pineda jest w lepszej formie niż kiedykolwiek po rozstaniu z Gino Palazzolo i chwali się utratą wagi na zdjęciach, na których jest modelką. Jasmine jest 37-letnią mamą dwójki dzieci z Panamy. Pracowała jako nauczycielka literatury angielskiej w Panama City, kiedy poznała Gino z Michigan. Jasmine i Gino byli razem przez trzy lata, zanim przeprowadziła się do Canton, aby go poślubić. Problemy w związku Gino i Jasmine wzrosły dziesięciokrotnie od czasu ich ślubu w czerwcu 2023 r. Jasmine nie zwracał na siebie uwagi Gino.

Skarżyła się, że Gino nie pozwala jej na wolność finansową. Jasmine zasugerowała, że ​​Gino nie złożył wniosku o jej stały pobyt w Długo i szczęśliwie? Argumenty narastały, aż Jasmine rzekomo zdradza Gino z mężczyzną o imieniu Matt Branis. Mówi się, że Gino wyrzucił Jasmine. Podczas gdy para podobno filmuje 90 dni: życie singla oddzielnie, Jasmine jest również nie będąc subtelną w kwestii tego, jak bardzo zmieniło się jej życie. Jasmine myślała o utracie wagi, mimo że już jest szczupła. Na ostatnich zdjęciach promienieje.


Powiązany

20 najlepszych programów telewizyjnych typu reality show w tej chwili

Reality TV jest popularniejsze niż kiedykolwiek. Mając tak wiele do wyboru, oto niektóre z najlepszych reality show do streamowania lub oglądania już teraz.


Jaśmin wraca do zdrowia po wypadaniu włosów

Jasmine zmagała się z łysieniem plackowatym w czasie nieszczęśliwego małżeństwa

Jasmine Pineda w kolażu „90 Day Fiance” w kolorze niebieskim i białym, zestaw współgra z nadrukiem, stojąca przed lustrem i robiąca sobie selfie

U Jasmine zdiagnozowano łysienie plackowate, które jest chorobą autoimmunologiczną powodującą wypadanie włosów. Jasmine udostępniła zdjęcia z łysymi plamami na czubku głowy i otwarcie o tym mówiła w programie. Zasugerowała, że ​​wypadanie włosów nasiliło się, odkąd wyszła za mąż za Gino i musiała radzić sobie ze stresem związanym z rozłąką z dziećmi. Jasmine nawet wzięła udział w konkursie piękności, aby poradzić sobie z kompleksami wynikającymi z wypadania włosów. Jednakże, JaśminWłosy zdają się odrastać po rozstaniu z Gino i pozostawieniu stresu za sobą.


Jasmine pokazuje Gino, co tracił

Jasmine chce odnieść sukces w świecie modelingu

Jasmine może nie wygrała konkursu piękności Ms. International World, ale pomogło jej to w rozpoczęciu kariery modelki. Jasmine nie wydawała się mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w modelingu 90-dniowy narzeczony. Jednak teraz ona jest zostań ambasadorem marki modowej Fashion Nova. Jest również twarzą swojego własnego wegańskiego białka i często udostępnia zdjęcia z sesji zdjęciowych, nie ujawniając, do czego służą. Wygląda na to, że Jaśmin już zarabia na życie pracą jako modelka i daje Gino do zrozumienia, że ​​jest jej o wiele lepiej bez niego.


Jasmine jest w lepszej formie niż wcześniej – jest szczęśliwsza

Jasmine eksponuje swoje mięśnie brzucha na zdjęciach

Jasmine Pineda w serialu „90 Day Fiance” robi sobie selfie przed lustrem, z wysuniętym palcem na języku, ubrana w oliwkowozieloną sukienkę odsłaniającą brzuch

Jasmine również sporo schudła od czasu rozstania z Gino.

Ironią losu jest to, że swojego domniemanego chłopaka Matta poznała na siłowni.

Jasmine przyznała się schudła ze stresu, a nie od zażywania Ozempicu, ale jednocześnie bardzo szybko zrzuciła wagę, ćwiczy bardziej intensywnie i zrezygnowała z jedzenia poza domem. Jaśmin‘s uczyniła swoje zdrowie swoim priorytetem. Pochwaliła się swoimi mięśniami brzucha na swoich nowych zdjęciach i nie udostępnia już zdjęć, na których płacze na IG. 90 Day Fiancé: Czy będą szczęśliwi? gwiazda wcale nie opłakuje rozstania z Gino.


90 Day Fiancé: Szczęśliwi na zawsze emitowany w niedziele o 20:00 czasu wschodniego na kanale TLC.

Źródło: Jaśmin Pineda/Instagramie, Jaśmin Pineda/Instagramie, Jaśmin Pineda/Instagram

Plakat 90 Day Fiance Happly Ever After?

90 Day Fiancé: Szczęśliwi na zawsze

90 Day Fiancé: Happily Ever After? to jeden z wielu programów pobocznych do 90 Day Fiancé stacji TLC. Happily Ever After? oferuje widzom kontynuację niektórych z najpopularniejszych par z oryginalnego programu. Serial towarzyszący ujawnia, czy kochankowie pozostali w swoich związkach małżeńskich i bada wszelkie ważne wydarzenia życiowe lub problemy, z którymi mogą się mierzyć.


Source link