Home Rozrywka Kurator nie przyjmie wymówek od ojca, który wtargnął na uroczystość wręczenia dyplomów

Kurator nie przyjmie wymówek od ojca, który wtargnął na uroczystość wręczenia dyplomów

22
0


Pracownik szkoły średniej w Wisconsin, który został pominięty przez ojca uczennicy ostatniej klasy, wypowiada się na temat incydentu… twierdząc, że przeprosiny w tym przypadku to za mało i za późno.

Superintendent Rainey’a Briggsa — która była na scenie w Baraboo High podczas niesławnej już ceremonii wręczenia dyplomów — powiedziała mediom, że prawnicy ds. Mateusz Eddy Skontaktowałem się z nim w poniedziałek, przekazując nieformalne przeprosiny od ojca… ale wygląda na to, że nie wszystko skończyło się dobrze.

Obraz Briggsa Codzienna poczta„Przeprosiny nie sprawią, że wszystko zniknie”. Mówi, że Eddy wyrządził „duże szkody”, wychodząc na scenę i fizycznie powstrzymując Briggsa przed uściskiem dłoni córki.

Początkowo niektórzy uważali, że rasa ma tu znaczenie – ponieważ Briggs jest czarny, a Eddy biały – ale jak dotąd nie było na to dowodów i Eddy powiedział policji jego kłótnia z Briggsem wynikała z tego, że nie lubił Briggsa z powodu przeszłych problemów związanych ze szkołą i jego synem.

Briggs twierdzi, że teraz, gdy opadł kurz, nie jest pewien, czy jego rasa miała znaczenie… mówi NBC News i DM, że to pytanie do Eddy’ego, chociaż Briggs dodaje – optyka nie wygląda dobrze.

Pamiętajcie… Briggs otrzymał tymczasowy zakaz zbliżania się do Eddy’ego, a w rezultacie jego ojciec został oskarżony o zakłócanie porządku.

Zakaz zbliżania się zabrania Eddy’emu bezpośredniego kontaktowania się z Briggsem… więc nie może on zgodnie z prawem przeprosić, nawet jeśli sobie tego życzy… ale wydaje się, że teraz nie ma to sensu.