Home Rozrywka Laughing Dragon Studios odkopuje świąteczny serial specjalny „Coal”

Laughing Dragon Studios odkopuje świąteczny serial specjalny „Coal”

14
0


EKSKLUZYWNY: Studio Śmiejącego się Smoka Niedawno kupili deskorolkę na potrzeby kreskówki Tony Hawk, a teraz kanadyjska firma produkcyjna skupiła się na okresie świątecznym.

Firma zaprezentowała serię świąteczną Węgielktóry ma ukazać się w grudniu 2025 r. Shaftesbury podpisał umowę na międzynarodową dystrybucję, a Muse Distribution zajmie się Quebec. Finansowanie zapewniły Shaw Rocket Fund i Telefilm.

Trzyczęściowy odcinek specjalny będzie opowiadał o Ethanie Bishopie, ośmioletnim chłopcu, który przechodzi przez trudny okres w swoim życiu, przez co trafia na listę niegrzecznych dzieci Świętego Mikołaja. W odpowiedzi Święty Mikołaj wdraża „Plan C”, wysyłając legendarną Bryłę Węgla, aby poprowadziła Ethana w „ho-ho-hilarious travel”. Poprzez serię pozytywnych i negatywnych doświadczeń z węglem Ethan odkrywa zmieniający życie talent artystyczny.

W obsadzie znaleźli się Lucinda Davis (Radioaktywny, Klub Winx) jako Ethan u boku Zariah Ellis (Wskazówki Blue i Ty), Briana James (Arkham Horror: Uścisk Matki, Pogrubiony typ), Ralph Prosper (Assassin’s Creed, Dzielnica 31), Mara Lazaris (LARP-y, 1991), Eric Davis (Jak uniknąć kary za morderstwo, Black-ish) i Bruce’a Dinsmore’a (Artur, Tajemny świat Świętego Mikołaja) jako Święty Mikołaj.

Laughing Dragon reklamuje go jako „zabawny serial animowany 2D, uzupełniony o specjalne magiczne sekwencje w stylu rysowania węglem” dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat i planuje uczynić z niego „świąteczną tradycję, którą można pielęgnować rok po roku”.

Guillaume Hunt (Ciekawski George, F jak rodzina) reżyseruje, a René Veilleux z Vérité Entertainment nadzorował reżyserię głosową i casting. Astride Noel (Lyla w pętli, Czas na opowieść o kokomelonie) i Christopher Bernard (Lego Friends: Następny rozdział, Księżyc) są autorami. Dyrektor generalny Laughing Dragon Ryan Sohmer (Szew, Rozczarowany) jest producentem wykonawczym.

„Dzięki wstępnej koncepcji naszego Ryana Costello i widząc, co ukształtował nasz dyrektor ds. oryginalnych produkcji Jeff Moss, Węgiel „W ciągu ostatnich kilku lat z przyjemnością rozpoczynam kolejny etap produkcji i odliczam czas do momentu, w którym będziemy mogli zaprezentować Ethana i jego rodzinę publiczności na całym świecie” — powiedział Sohmer.

Pisarz Noel dodał: „Praca nad tym była świetną zabawą Węgieli od razu zakochałam się w dylemacie tego świątecznego filmu, który bierze tradycyjną legendę o Świętym Mikołaju i wywraca ją do góry nogami. „Znalezienie niegrzecznego i miłego” nie zawsze jest tak łatwe, jak sugeruje piosenka. Historia ta jest wspaniałym przypomnieniem, że nawet w trudnych czasach jest radość, piękno i… Ładny być znalezionym.”

Na początku tego roku informowaliśmy, że Laughing Dragon współpracuje z legendą skateboardingu Tonym Hawkiem nad serial animowany Ptaki łyżwiarskiejako część działań montrealskiej firmy zmierzających do produkcji oryginalnej. Początkowo jako pełna usługa 2D animacja studio Laughing Dragon pracowało nad takimi projektami jak Apple TV+ Park Centralny i Disneya Rozczarowanyi rozwija wewnętrzną listę, która będzie również zawierać szalony tytuł mitologiczny Izaak i przyjaciele i animowana adaptacja Najmniej co mogłem zrobićkomiks internetowy stworzony przez Sohmera i Lara deSouzę.Source link