Home Rozrywka Leslie Jones i Deon Cole będą gwiazdami festiwalu komediowego „Bo They’re Funny...

Leslie Jones i Deon Cole będą gwiazdami festiwalu komediowego „Bo They’re Funny Comedy Festival”

17
0


EKSKLUZYWNY: Leslie Jones I Deon Cole zostali wybrani na główną gwiazdę drugiego dorocznego festiwalu komediowego Because They’re Funny (BTF), który odbędzie się w dniach 27-29 września w The Wharf i DC Improv.

Jones, były Sobotnia noc na żywo członek obsady, wystąpi w niedzielę 29 września. Czarniawy absolwent Cole poprowadzi konkurs „Breakout Comedian of the Year”, w którym maksymalnie 16 komików zostanie wybranych spośród grupy nadesłanych zgłoszeń, a ich występy na żywo odbędą się w półfinale w połowie sierpnia w Los Angeles.

Festiwal organizowany przez Nice Crowd and Events DC obejmuje także panele, zajęcia komediowe i wydarzenia networkingowe.

„Jesteśmy zachwyceni, że Leslie i Deon będą gwiazdami festiwalu i wdzięczni naszym partnerom z Events DC za wsparcie tego wydarzenia, które prezentuje artystów BIPOC i łączy różne społeczności poprzez lekkość, koleżeństwo i kulturę” – powiedzieli dyrektor generalny Nice Crowd Jeff Friday i prezes Nicole Friday.

BTF rozpocznie się w piątek 27 września aukcją charytatywną na rzecz DC Central Kitchen.

„Jestem podekscytowana powrotem Because They’re Funny Comedy Festival do stolicy kraju” — powiedziała Angie M. Gates, prezes i dyrektor generalna Events DC. „To wyjątkowe wydarzenie prezentuje wspaniały talent tutaj, w Waszyngtonie, jednocześnie odwdzięczając się naszej lokalnej społeczności. Jestem podekscytowana, że ​​w tym roku dołączą do nas największe gwiazdy, w tym Leslie Jones i Deon Cole, aby dostarczyć festiwal światowej klasy fanom komedii z całego świata”.

W sobotę 28 września sześciu finalistów powalczy o główną nagrodę w wysokości 10 000 dolarów i możliwość zapewnienia sobie reprezentacji przez hollywoodzką agencję talentów Innovative Artists.Source link