Home Rozrywka Letitia Wright reaguje na współpracę z Daily Wire w „Sound of Hope”

Letitia Wright reaguje na współpracę z Daily Wire w „Sound of Hope”

25
0


Letitia Wright zdystansować się od Dziennik śledczy po tym, jak prawicowa firma medialna nawiązała współpracę z Angel Studios w celu dystrybucji swojego nowego filmu o tematyce religijnej Głos Nadziei: Historia Possum Trot.

Wright, który jest najbardziej znany z ról w filmach Marvela czarna pantera filmu i pełnił funkcję producenta wykonawczego Głos Nadzieisłowo w oświadczenia zamieszczone w mediach społecznościowych w weekend oświadczył, że nie ma nic do powiedzenia w sprawie współpracy z firmą założoną przez konserwatywnego komentatora Bena Shapiro.

„Żeby było jasne, po zakończeniu produkcji tego filmu, Angel Studios zostało zatrudnione do obsługi dystrybucji, a następnie nawiązało współpracę z The Daily Wire” – napisał Wright. „To nie była moja decyzja i nie zostałem o niej poinformowany ani poinformowany. W żaden sposób nie jestem powiązany z The Daily Wire. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy chcieli pozytywnie wesprzeć ten film i kampanię na rzecz dzieci. Nie pochwalam jednak wykorzystywania tego pięknego filmu do celów politycznych wywołujących podziały. To nie jest powód, dla którego dołączyłem do tego projektu”.

Letitia Wright.

Gilbert Flores/Variety przez Getty


Wydany 4 lipca, Głos Nadziei opowiada historię miasteczka Possum Trot we wschodnim Teksasie oraz biskupa WC Martina i Donny Martin, którzy przewodzili wspólnemu wysiłkowi rodzin z ich kościoła, aby adoptować 77 dzieci uwięzionych w systemie opieki zastępczej. Wright podkreśla, że ​​to przesłanie przyciągnęło go do projektu.

„Stworzyliśmy piękny film, który daje głos bezbronnym dzieciom, w nadziei, że rodziny w całym kraju i na świecie, niezależnie od ich wiary, rasy czy różnorodności, zjednoczą się, aby pomóc dzieciom, poruszone, aby zrobić różnicę w jakikolwiek sposób, w jaki mogą” – napisał. „Dlatego tak niefortunnie jest widzieć, jak mała część dyskursu online zwraca się w stronę polityki podziałów. Ta historia nie dotyczy polityki, dotyczy dzieci. Dotyczy poświęcenia miłości do dzieci, które doświadczyły niewyobrażalnych okropności i tego, jak społeczności oddolne — takie jak społeczność Possum Trot — mogą pomóc zapewnić im bezpieczne, kochające domy, których tak rozpaczliwie potrzebują. Każda rozmowa, która odwraca od tego uwagę, jest niepotrzebna i szkodliwa. Potencjał tego filmu, aby pozytywnie zmienić życie, jest znaczący”.

Angel Studios, które wcześniej wyprodukowało thriller o tematyce religijnej Głos Wolnościuzyskany Głos Nadziei od Peacetree Productions, które współpracowało z Wrightem przy realizacji filmu. Angel później ogłosiło partnerstwo z Daily Wire w celu wydania Głos Nadziei w kinie.

Jordan Harmon, prezes Angel Studios, powiedział w oświadczeniu przekazanym Tygodniowa rozrywka„Ten mocny film staje w obronie bezbronnych dzieci, a my szukaliśmy partnerów, którzy pasjonują się tą sprawą. Angel Studios jest wdzięczne Letitii i Daily Wire za współpracę w przekazywaniu tej historii światu i zachęcamy wszystkich, którym zależy na kryzysie opieki zastępczej i adopcji, do zaangażowania się i obejrzenia filmu”. Głos Nadziei„.”

W oddzielnym oświadczeniu dla EW, współdyrektor naczelny Daily Wire Jeremy Boreing odrzucił zaprzeczenia Wrighta dotyczące udziału jego firmy w filmie i skrytykował „nietolerancję współczesnej lewicy”.

„Letitia i ja możemy nie mieć tych samych poglądów politycznych” – dodał – „ale wierzę, że dzielimy tę samą wiarę chrześcijańską i, co ważniejsze, ten sam cel, jakim jest podkreślenie czegoś, co wszyscy możemy uzgodnić – społeczności jednoczącej się, aby pomagać dzieciom w potrzebie. Mamy nadzieję, że ludzie nie pozwolą, aby to odciąganie uwagi od przesłania filmu i jego wpływu. Każdy powinien obejrzeć ten film i dołączyć do walki o dzieci. Ważne jest, aby go nie oglądać”.

„Głos nadziei: Historia Possum Trot”.

Angel Studio/ Youtube


To nie pierwszy raz, kiedy Wright znalazł się w centrum kontrowersji. W 2020 roku znalazł się pod ostrzałem po udostępnił film kwestionujący bezpieczeństwo szczepionki przeciwko COVID-19Początkowo, w odpowiedzi na krytykę, Wright napisał na Twitterze: „Jeśli nie kierujesz się opinią publiczną, lecz zadajesz pytania i myślisz samodzielnie… zostaniesz skasowany”.

Później usunął post w mediach społecznościowych i wydał kolejne oświadczenie, które brzmiało: „Moim zamiarem nie było skrzywdzenie kogokolwiek, JEDYNYM celem opublikowania filmu było wyrażenie moich obaw dotyczących tego, co jest w szczepionkach i co wprowadzamy do naszych organizmów. Nic więcej”.

Chcesz więcej wiadomości o filmach? Zarejestruj się na Tygodniowa rozrywkabezpłatny newsletter aby zobaczyć najnowsze zwiastuny, wywiady z gwiazdami, recenzje filmów i wiele więcej.

W swoim oświadczeniu promującym Głos Nadziei Pomimo związku z Daily Wire, Wright podsumował: „Mimo wszystko pozostaję niezachwiany w przekonaniu, że ten film wzniesie się ponad dyskurs i przemówi sam za siebie. Zachęcam widzów na całym świecie, aby zainspirowali się i byli świadkami niesamowitej, prawdziwej historii o tym, jak mała społeczność kościelna zmieniła życie 77 małych dzieci w Teksasie, i stali się częścią ruchu na rzecz zmiany życia dzieci w całej Ameryce i na świecie”.

Film odniósł korzyści finansowe dzięki modelowi „zapłać dalej” studia Angel Studios, który zachęcał widzów do kupowania biletów, które inni mogli odebrać za darmo.