Home Rozrywka Los Ole Muncha po 5. sezonie Fargo spotyka się ze spekulatywną odpowiedzią...

Los Ole Muncha po 5. sezonie Fargo spotyka się ze spekulatywną odpowiedzią Star

19
0


Streszczenie

  • Sam Spruell spekuluje na temat losów Ole Muncha po-
    Fargo
    Sezon 5, wierząc, że może prowadzić pozytywne życie.
  • Spruell uważa, że ​​Munch mógłby zostać ogrodnikiem lub pracować z naturą i prowadzić spokojne życie wolne od grzechu.
  • Aktor jest podekscytowany teoriami fanów na temat Muncha i ma nadzieję, że spotkanie bohatera z życzliwością doprowadzi go do spokojnej egzystencji.Fargo Gwiazda Sam Spruell przedstawił spekulatywną odpowiedź na temat losu Ole Muncha po zakończeniu sezonu 5, omawiając, co mogło się z nim stać po zakończeniu serialu. Fargo sezon 5 dobiegł końca z 500-letnim zjadaczem grzechów, który podchodzi do Dot i jej rodziny, mówiąc, że za wszystko, co się wydarzyło, trzeba spłacić dług. Uświadamia mu jednak, że jego kodeks dotyczący długów i długów wobec ludzi jest wadliwy, a także jego spojrzenie na swoją nieśmiertelność, dzięki której może wreszcie po raz pierwszy od setek lat być szczęśliwym.

Rozmawiam z Ekranowa tyrada, Spruell spekulował na temat tego, co stało się z Ole Munchem po wydarzeniach z Fargo sezon 5. Ponieważ nie jest już uwięziony przez swój grzech, aktor wierzy, że mógł zrobić ze swoim życiem wszystko, może nawet coś pozytywnego, co nadal zachowałoby elementy jego kodeksu. Sprawdź poniżej, co Spruell miał do powiedzenia:


To jest zabawne. Mój syn czyta trochę o tym, co ludzie mówią o Munchu. Raczej nie czytam takich rzeczy. Opowiada mi naprawdę śmieszne rzeczy. Powiedział: „Tato, ludzie piszą różne rzeczy o tobie i tej postaci” i myślę, że to wspaniale, jeśli (Munch) pobudzi wyobraźnię ludzi. Lubię myśleć, że z pewnością jego starcie z Dot Lyon i jej rodziną, jak już powiedziałem, przerwało cykl jego własnego życia, jego własnego życia, które jest uwięzione w grzechu, a ich dobroć i współczucie wobec niego być może popychają go do myślenia że nie musi w dalszym ciągu wykonywać złych rozkazów innych ludzi.

Może, nie wiem, zostać ogrodnikiem. Pracuj z naturą. Nie wiem. Coś, w czym jego kod jest ułatwiony w taki sposób, że wykonuje uczciwą pracę. Za uczciwy dzień pracy otrzymuje uczciwą płacę. To dość nudne, ale myślę, że na to zasługuje po 500 latach trudów i życia w grzechu. Myślę, że zasługuje na spokojną pracę, w której nie stawia się mu zbyt dużych wymagań i może egzystować w samotności, w której moim zdaniem będzie mu wygodnie.Co Ole Munch mógł zrobić po 5. sezonie Fargo

Klątwa Ole Muncha sprawiło, że na setki lat otaczał się grzechem, stając się zabójcą, którego później Roy Tillman wynajął do porwania Dot i sprowadzenia jej z powrotem na jego ranczo. Wkrótce staje się siłą, z którą musi sobie poradzić szeryf, ponieważ jego wiara w dług grzechu sprawia, że ​​czuje, że musi skrzywdzić innych, aby móc spłacić dług. Dopiero gdy bohater serialu pokazuje mu inną drogę, uświadamia sobie, że nie musi żyć w grzechu i że w świecie może odnaleźć własne szczęście.


Jednak wraz z tą nowo odkrytą wolnością pojawiają się także nieograniczone możliwości tego, co mógłby zrobić ze swoim życiem po zakończeniu sezonu 5. Przekonanie Spruella, że ​​w końcu prowadził spokojne życie, jest prawdopodobnie bliskie prawdyponieważ nie musi już oddawać się grzechowi, teraz, gdy pokazano mu inną drogę. Jednak ze względu na ilość zniszczeń, jakie bez wątpienia spowodował w swojej przeszłości, cokolwiek zrobi, będzie musiało zostać zrobione w miejscu, gdzie nieoczekiwane konsekwencje nie zapukają do jego drzwi.

Biorąc pod uwagę, że każdy sezon serialu ma jakiś związek z pozostałymi, A możliwy Fargo sezon 6 mógł pokrótce ujawnić, co się z nim stało po zakończeniu sezonu 5. Może to nadać jego historii odpowiedni epilog, coś, co nie podważa otrzymanego przez niego zakończenia, nadając jej jednocześnie szerszy kontekst. Biorąc jednak pod uwagę, jak ważne tematycznie było jego zakończenie, inną opcją jest pozostawienie go w sferze spekulacji.

Ole Munch to jeden z wielu nadprzyrodzonych elementów występujących w
Fargo
w tym kosmici w sezonie 2 i duchy w sezonie 4.
Source link