Home Rozrywka Mark Harmon wraca do aktorstwa 3 lata po opuszczeniu NCIS na nowych...

Mark Harmon wraca do aktorstwa 3 lata po opuszczeniu NCIS na nowych zdjęciach z planu filmowego

32
0


Streszczenie

 • Mark Harmon powraca do aktorstwa w
  Dziwaczny piątek 2,
  trzy lata po odejściu
  Agenci NCIS.
 • Harmon została zauważona na planie zdjęciowym z Lindsay Lohan i Jamie Lee Curtis do sequela filmu Disneya.
 • Pomimo przejścia na emeryturę jako Gibbs, Harmon pozostaje związany z
  NCIS
  franczyza z nadchodzącym spin-offem
  NCIS: Początki.Mark Harmon wrócił do aktorstwa po trzech latach przerwy NCIS jak go zauważono na planie Piątek z dziwakiem 2. Po prawie dwóch dekadach przewodzenia policyjnym procedurom aktor oficjalnie zakończył swoją karierę na małym ekranie odpowiednią rolą pożegnanie w NCIS sezon 19 dla Leroy Jethro Gibbs. Następnie Harmon ujawnił, że postanowił odejść z serialu, który uczynił go powszechnie znanym, ponieważ chciał odpocząć od wyczerpującego harmonogramu produkcji serialu. Kilka lat później jednak wrócił na plan swojego kolejnego filmu.

Dzięki uprzejmości Daily Mail Wielka Brytania Czy nowe zdjęcia z zestawu Piątek z dziwakiem 2. Wyczekiwany sequel Disneya wcześniej opublikował zdjęcia promocyjne Lindsay Lohan i Jamie Lee Curtis przed rozpoczęciem produkcji filmu. Podczas gdy wstępny raport potwierdzający powstanie filmu ujawnił, że Harmon powróci jako Ryan, to pierwszy raz, kiedy został zauważony podczas pracy nad projektem. Na zdjęciach były NCIS aktor jest widziany kręcenie sceny, w której Lohan i Curtis idą ruchliwą ulicą.Czy Mark Harmon powróci jako Gibbs w serialu NCIS?

Harmon będzie opowiadał o wydarzeniach w NCIS: Origins

Harmon będzie również narratorem wydarzeń w filmie NCIS: Początek, ale choć jest zainteresowanie ponownym jego zobaczeniem, nie jest jasne, czy pojawi się w nim fizycznie.

Za NCIS sezon 21, Gibbs pozostaje na emeryturze w zatoce Naktok na Alasce. Pomimo wielu okazji, by go sprowadzić z powrotem, w tym hołdu dla Ducky’ego i 1000. odcinka, CBS zdecydowało się nie angażować go ponownie. Zamiast tego program skupił się na dalszym ugruntowaniu roli Aldena Parkera jako nowego lidera Major Case Response Team (MCRT). Drzwi są nadal otwarte dla Harmona NCIS powrót. Jednak producenci programu jasno dali do zrozumienia, że ​​chcą mieć pewność, że mają odpowiednią narrację dla jego długo oczekiwanego powrotu.


Powiązany

Freaky Friday 2: Potwierdzenie, obsada i wszystko, co wiemy

„Zakręcony Piątek 2” pojawi się ponad 20 lat po ukochanym oryginale, a to, co do tej pory zapowiedziały Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan, brzmi obiecująco.

Harmon jest nadal związany z NCIS franczyzy, pomimo jego przejścia na emeryturę z głównego show trzy lata temu. On i jego syn, Sean Harmon, wyprodukują najnowszy spin-off z uniwersum telewizyjnego, NCIS: Początki. Program będzie prequelem, który porusza temat najwcześniejszych lat Gibbsa w agencji, jako części prowizorycznego zespołu Mike’a Franksa w Camp Pendleton. Harmon będzie również narratorem Wydarzenia z lat 90. NCIS: Początkiale chociaż jest zainteresowanie ponownym spotkaniem z nim, nie jest jasne, czy pojawi się w nim fizycznie.


Warto jednak zauważyć, że Harmon powraca do aktorstwa w Piątek z dziwakiem 2 nie unieważnia jego pierwotnego powodu odejścia NCIS. Filmowanie do policyjnej procedury, zwłaszcza że był głównym aktorem, było wyczerpujące. Tymczasem bycie częścią nadchodzącego filmu Disneya jako postać drugoplanowa prawdopodobnie nie będzie tak wymagające. Być może jego powrót do aktorstwa pomoże mu zainspirować się do powrotu do swojej najsłynniejszej roli.

Czego można się spodziewać po Freaky Friday 2

Ryan i Tess wciąż są w dobrej formie, dwie dekady po tym, jak zawarli związek małżeński

Potwierdzono Piątek z dziwakiem 2 był w fazie rozwoju przez dość długi czas. Sam Harmon twierdził w 2023 r., że wierzył, że sequel powstanie. Jak się okazało, projekt był już potajemnie w pracach w Disneyu. Sama Curtis stanęła na czele tego przedsięwzięcianawet pisząc do House of Mouse o zrobieniu kontynuacji kultowego filmu Marka Watersa z 2003 r. Kiedy film został w końcu ogłoszony, istotne szczegóły na jego temat były już właściwie dopracowane. Dotyczyło to większości obsady głównej, jak również przesłanki.


Piątek z dziwakiem 2
Krążyły pogłoski, że film będzie dostępny wyłącznie na platformie Disney+, ale zamiast tego trafi do kin w 2025 roku.

Zgodnie z urzędnik Piątek z dziwakiem 2 streszczeniekontynuacja będzie wykorzystywać ten sam trik zamiany ciał, co rdzeń fabuły. Tym razem jednak będzie miała „wielogeneracyjny zwrot akcji”. Akcja sequela rozgrywa się w czasach współczesnych. Curtis Tess i Lohan Anna żyją swoim życiem, gdy ponownie zostaną poddane temu samemu magicznemu zjawisku, którego doświadczyły dwie dekady temu. Nie wiadomo, jak Ryan Harmon wpasowuje się w fabułę, ale Piątek z dziwakiem 2 zdjęcia z planu potwierdzają, że on i Tess nadal są silną parą.


Jak rola Harmona w „Freaky Friday 2” może doprowadzić do jego powrotu do NCIS

Gibbs może zostać konsultantem MCRT

Jamie Lee Curtis jako Tess i Mark Harmon jako Ryan siedzący w samochodzie i dziwnie na siebie patrzący w filmie Zakręcony piątek.

Jak wspomniano wcześniej, rola Harmona jako postaci drugoplanowej w Piątek z dziwakiem 2 nie oznacza, że ​​zamierza wrócić do aktorstwa na pełen etat. Może to jednak utorować drogę do rozmów na temat jak może wrócić do NCIS w ograniczonej roli. Ten policyjny serial nie jest obcy w spełnianiu próśb aktorskich najbardziej doświadczonych członków obsady. Kiedy David McCallum poprosił CBS o wycofanie się z wyczerpującego harmonogramu kręcenia serialu, udało im się wprowadzić pewne zmiany w roli Ducky’ego, dzięki czemu aktor nie musiał filmować długich godzin.


Stara rola Gibbsa jako lidera MCRT uniemożliwiała to. Jednak po oficjalnym przejściu na emeryturę w sezonie 19 nie było potrzeby, aby był na czele zespołu w Navy Yard. Dyrektor Leon Vance może się z nim od czasu do czasu konsultować, gdy zajmuje się szczególnie trudnymi przypadkami. Harmon może również mieć okazjonalne epizody w główny NCIS pokazywaćZakładając, że bycie na Piątek z dziwakiem 2 odrodziła się jego miłość do aktorstwa, przekonanie aktora do ponownego zaangażowania się w nie nie powinno być trudne.

Źródło: Daily Mail Wielka Brytania

Plakat z logo Freaky Friday 2 Temp

Piątek z dziwakiem 2

Freaky Friday 2 to kontynuacja komedii Disneya z 2003 roku, w której Lindsay Lohan i Jamie Lee Curtis grają matkę i córkę, które przypadkowo zamieniły się ciałami. Nie ma żadnych konkretnych szczegółów na temat filmu poza pragnieniem powrotu Curtis i Lohan, a scenariusz napisała Elyse Hollander.

Dystrybutor(zy)
Walt Disney Studios Filmy Ruchome

Pisarze
Eliza HollanderSource link