Home Rozrywka Miley Cyrus unika pytań na temat separacji od Billy’ego Raya

Miley Cyrus unika pytań na temat separacji od Billy’ego Raya

22
0


Miley Cyrus otwarcie mówić o pozycji swojej relacji z rodzicami, Billy’ego Raya I Tish Cyrus.

W najnowszym sezonie pojawiła się piosenkarka „Flowers”. dzięki uprzejmości Davida Lettermana Netflixa show „Mój następny gość nie potrzebuje wprowadzenia” i omówił wszystko, od „narcyzmu”, który odziedziczył po ojcu, po pogłoski o separacji jego rodziny.

Była gwiazda „Hannah Montana” opowiedziała Lettermanowi o swoich relacjach z ojcem po tym, jak Letterman zapytał go, czy kiedykolwiek czuł, że Billy Ray jest jego „bohaterem”.

„Szczerze mówiąc, moja mama jest moją bohaterką” – powiedziała Cyrus. „Mój ojciec… jestem wdzięczny – przede wszystkim za jego geny. Mój tata miał świetne włosy i ja je mam. Ale miał też połączenie i przyczółek z prawdziwym światem i naturą, i zawsze tak było, nawet gdy był bardzo sławny.

Miley Cyrus i jej ojciec, Billy Ray Cyrus, przybywają na premierę filmu „Hannah Montana: The Movie” 23 kwietnia 2009 roku w Londynie.

Tim P. Whitby pochwalił się Getty Images

„Jestem wdzięczna, że ​​mogłam go obejrzeć przede mną” – powiedziała Cyrus o swoim ojcu, „Achy Breaky Heart”, który występuje także w jej programie Disneya. „Prawie dał mi tę mapę. I była mapa tego, co robić, a czego nie, i on poinstruował mnie w obu przypadkach.

Cyrus stwierdziła, że ​​„bardzo kocha” swojego ojca, ale powiedziała Lettermanowi, że „odziedziczyła także narcyzm po moim ojcu” i że bardzo docenia matkę za jej wychowanie.

Dodał, że jego rodziców „nie można zważyć na tej samej wadze” pod względem roli, jaką odegrali w jego wychowaniu.

„Mój ojciec, będący osobą kreatywną i artystą, jeśli chodzi o sposób działania jego mózgu, zawsze sprawiał, że czułam się bezpieczniej we własnym umyśle, ponieważ w niektórych naszych pomysłach byliśmy bardzo podobni” – powiedziała Lettermanowi.

„Myślę, że w dużej mierze odziedziczyłem po nim sposób patrzenia na rzeczywistość i życie, a zwłaszcza sposób, w jaki zostałem wychowany” – powiedział. „Prawda jest taka, że ​​wychowała mnie moja mama”.

Tish Cyrus, Miley Cyrus i Brandi Cyrus biorą udział w 66. dorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy 4 lutego w Los Angeles.
Tish Cyrus, Miley Cyrus i Brandi Cyrus biorą udział w 66. dorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy 4 lutego w Los Angeles.

Neilson Barnard w serwisie Getty Images

Letterman powiedział Cyrusowi, że wydawało się, że „nie ma tu żadnego wyobcowania z twoim ojcem, po prostu, jak to się przedstawia?”

– Tak – odparł Cyrus, unikając pytania. „Myślę, że najpiękniejsi są moi rodzice – służą swoim dzieciom i ja to wiem. Moi rodzice służyli nam i wiele dla nas poświęcili. O czymkolwiek marzyliśmy, wszystko się spełniło.”

Krążyły pogłoski, że Cyrus i jego ojciec rozstali się, gdy różni członkowie słynnej rodziny stanęli po którejś stronie po rozwodzie Tish i Billy’ego Raya w 2022 r.

W zeszłym roku Cyrus i dwójka jej rodzeństwa byli na ślubie Tish z gwiazdą „Prison Break”, Dominicem Purcellem. Młodszy brat Cyrusa, Noah (24 l.), nie pojawił się, podobnie jak on podobno spotyka się z 54-letnim aktorem zanim poślubił swoją matkę.

Cyrusa też opuszczając ojca z przemówienia akceptacyjnego Kiedy na początku tego roku zabrała do domu swoją pierwszą nagrodę Grammy, podziękowała swojej mamie, siostrze Brandi i swojemu chłopakowi Maxxowi Morando.

„Wszyscy, których kochamy. Chyba nikogo nie zapomniałem.” Cyrus powiedział wówczas. „Ale mogłem zapomnieć majtek – do zobaczenia!”