Home Rozrywka Modyfikacja Survival Ascended sprawia, że ​​oceany są bardziej niebezpieczne niż kiedykolwiek

Modyfikacja Survival Ascended sprawia, że ​​oceany są bardziej niebezpieczne niż kiedykolwiek

17
0


Streszczenie

 • Zanurz się w „Dodatkach do zatopionego świata”, aby poznać nowe oceaniczne zagrożenia i ekscytujące możliwości dotarcia do gór.
  Arka: Survival Ascended
  .
 • W głębinach spotkasz śmiertelnie niebezpieczne drapieżniki, takie jak Saurichthys, i łagodne olbrzymy, takie jak Henodus.
 • Odkryj nowe biomy i treści tworzone przez społeczność w modzie „The Sunken World”, który przypomina
  Subnautica
  Doświadczenie przetrwania.Arka: Survival Ascended gracze chcący sprawdzić swoje umiejętności przetrwania w walce z hordą podwodnych potworów mają szczęście, ponieważ najnowszy dodatek do moda DLC-size Zatopiony świat dodaje mnóstwo nowych zagrożeń oceanicznych. Pomimo tego, że wyspa jest stale patrolowana przez różne dinozaury, nie można zaprzeczyć, że niektóre z Arkanajstraszniejsze stworzenia można znaleźć pływające w głębinach. Ci, którzy są wystarczająco odważni, aby brodzić poza płycizną, zostaną nagrodzeni kilkoma doskonałymi wierzchowcami i jeszcze lepszymi historiami, jeśli uda im się złapać tego, który uciekł.

Dostępne na Kuźnia Klątw przez twórcę snappin, Pakiet „Sunken World Additions” robi dokładnie to, czego można się spodziewać, wprowadzając kilka nowych podwodnych dinozaurów do tytułowego moda. Ci, którzy zdecydują się na ten krok, mogą spodziewać się spotkania z mieszanką śmiercionośnych drapieżników, takich jak błyskawicznie szybki Saurichthys lub łagodnych olbrzymów, takich jak Henodus, które są tak duże i wytrzymałe, że oddani przetrwańcy mogą nawet zbudować dom na ich skorupach. Być może najlepszą częścią dodatku jest to, że jest on nadal w fazie rozwoju, co oznacza, że ​​w nadchodzących miesiącach zostanie dodanych więcej stworzeń i funkcji.


Powiązany

10 New Ark: Survival Ascended – The Center Nowe funkcje, dinozaury i aktualizacje

The Center wprowadziło do Ark: Survival Ascended nowe, ekskluzywne funkcje, a także odświeżyło niektóre klasyczne lokacje ASE, które z pewnością przypadną do gustu weteranom.


Jakie stworzenia można znaleźć w dodatkach TSW?

Głębiny nigdy nie są łaskawe

Chwila ocean jest pełen zagrożeń„TSW Additions” dodaje także stworzenia, które mogą znacznie ułatwić graczom przetrwanie; Ambulocetus jest jednym z takich pierwotnych stworzeń, ponieważ może przetrwać zarówno w wodzie, jak i poza nią, co czyni go doskonały wierzchowiec na początek gryCi, którzy lubią nurkować, powinni raczej skupić się na oswojeniu Anomalocaris, mały bezkręgowiec, który jest w stanie stale zaopatrywać swego pana w tlen, gdy jest wyposażony w bark. Być może najciekawszym jest Henodus, rekin lubiący metale, którego łuski są tak wytrzymałe, że można go używać jako przenośnej kuźni do tworzenia dodatkowych narzędzi.


Co do reszty Zatopiony świat, projekt tworzony przez społeczność zdecydowanie wart jest uwagi graczy, którzy pragną przeżyć doświadczenie podobne do tej z uznanej gry o przetrwaniu SubnauticaMapa jest obecnie ukończona w 40-50% i wkrótce wprowadzi nowe biomy w postaci pływających wysp Seagrass Islands lub Mangrove Swamps, urozmaicając oferowane lokacje. Biorąc pod uwagę, że mod jest w całości wspierany przez fanów, jego rozwój prawdopodobnie nie zakończy się wkrótce, ale już zawarta zawartość jest imponująca.

Jeśli chodzi o Arka: Survival Ascendeddeveloper Studio Wildcard wykonał świetną robotę, pozwalając społeczności na wkład w rozwój gry, nawet jeśli premiera remastera zirytowała wielu. Dzięki kilku niedotrzymanym obietnicom i zmianom w monetyzacji, wielu uwierzyło ulepszona wersja uwielbianej gry o przetrwaniu nie powiodło by się. Na szczęście, dzięki pośpiesznym dodanym treściom i oficjalnemu wsparciu modów, gra nadal się rozwija dzięki aktualizacjom i rozszerzeniom.


Źródło: Kuźnia przekleństw/snappin

Arka przetrwania wzniosła się

Arka: Survival Ascended

Platforma(y)
Komputer PS5, Xbox Series X, Xbox Series S

Wydany
26 października 2023 r.

Wydawca(y)
Studio Wildcard

Gatunek(i)
Przetrwanie, Otwarty Świat

Silnik
Silnik Unreal 5
Source link