Home Rozrywka Naprawdę potrzebuję Inside Out 3, aby Lance Slashblade powrócił po jego kradnącym...

Naprawdę potrzebuję Inside Out 3, aby Lance Slashblade powrócił po jego kradnącym sceny debiucie

29
0


Streszczenie

  • W grze Inside Out 3 pojawi się postać Lance’a Slashblade’a – uwielbiany, wyróżniający się element kontynuacji.
  • Nowe emocje, takie jak Lęk i Zazdrość, a także drugoplanowe postacie, takie jak Lance, uczyniły Inside Out 2 niezapomnianym filmem.
  • Inside Out 3 powinno skupić się na tym, co stało się z Lance’em Slashblade’em, i zakończyć jego historię w tym uniwersum.

potrzebuję Od wewnątrz na zewnątrz 3 upewnić się, że Lance Slashblade się pojawi, ponieważ był jedną z najlepszych ról Od wewnątrz na zewnątrz 2. Kontynuacja oryginalnego filmu z 2015 roku, Na lewą stronę, Od wewnątrz na zewnątrz 2 przedstawił widzom Rileya, teraz nastolatka. Z wysokim standardem do osiągnięcia po popularności pierwszego filmu Od wewnątrz na zewnątrz 2 udało się pobić rekordy kasowe i stać się wyróżniającym się filmem w niesamowitym zestawieniu filmów Pixara. Ze względu na jego ogromny sukces, mówiło się o potencjale Od wewnątrz na zewnątrz 3 dochodząc do skutku.

Od wewnątrz na zewnątrz 2 Warner Bros. wykonało fantastyczną robotę, przywracając ukochane postacie z oryginalnego filmu i wprowadzając nowe, które idealnie pasowały do ​​fabuły. Postacie takie jak Anxiety i Envy były absolutnie niezbędne, aby opowiedzieć historię dorastania Riley i są częścią tego, co sprawiło, że film odniósł tak wielki sukces. Podczas gdy nowe postacie zasługują na uznanie za uczynienie filmu niezapomnianym, wprowadzone postacie drugoplanowe również odegrały dużą rolę. Na przykład Lance Slashblade zdołał zrobić dobre wrażenie dzięki swojemu ograniczonemu czasowi ekranowemu.

Lance Slashblade to jedna z najlepszych części Inside Out 2

Jedna z moich ulubionych części Od wewnątrz na zewnątrz 2 jak pięknie łączy powagę tematów takich jak lęk i dorastanie z komiczną ulgą, jaką zapewniają postacie takie jak Lance Slashblade. Lance’owi udało się wyróżnić w Od wewnątrz na zewnątrz 2dzięki jego przesadzonej osobowości, bezsensownym sloganom i nierównym ruchom. W filmie pełnym ciężkich ruchów, postać Lance’a była bardzo potrzebnym źródłem lekkości i śmiechu.

Lance to nie tylko mocny dodatek do Od wewnątrz na zewnątrz 2 za humor, który wnosi, ale także za nostalgię, którą wywołuje. Służąc jako parodia klasycznych bohaterów gier wideo, wymyślona postać wygląda jak ktoś, kto mógłby istnieć poza światem. Od wewnątrz na zewnątrz 2 wszechświat. Zakłopotanie Riley z powodu zakochania się w nim zwiększa jej rozpoznawalność, ponieważ jest to powszechny internetowy stereotyp dotyczący przeszłych zauroczeń ludzi w kreskówkach.

Inside Out 3 musi wyjaśnić, co stało się z Lance’em Slashblade’em

Obraz niestandardowy autorstwa Debanjany Chowdhury

Gdyby jeden Od wewnątrz na zewnątrz 3 jeśli dojdzie do skutku, konieczne jest wyjaśnienie, co stało się z Lance’em Slashblade’em. Widzowie otrzymali niewiele informacji o tym, co stało się z Lance’em po przejściu przez kryptę, i jestem głęboko przekonany, że zasługują na odpowiedzi. Chociaż niektóre postacie w Na lewą stronę wszechświat, podobnie jak Bing Bong z pierwszego filmu, miał swoje historie opowiedziane w sposób, który wydawał się kompletny, Lance nie otrzymał tej samej sprawiedliwości. To jest coś, co Od wewnątrz na zewnątrz 3 można i należy korygować.

Źródło linku