Home Rozrywka Nowa komedia Netflixa wygląda jak najlepszy zamiennik serialu Daniela Radcliffe’a, który został...

Nowa komedia Netflixa wygląda jak najlepszy zamiennik serialu Daniela Radcliffe’a, który został anulowany zbyt wcześnie

56
0


Streszczenie

  • Nadchodzący serial Netflixa, „Dekameron”, inspirowany jest opowiadaniami z XIV wieku i stanowi ciekawą interpretację gatunku powieści kostiumowych.
  • Serial jest komediowym spojrzeniem na tamtą epokę, podobnym do Cudotwórców Daniela Radcliffe’a, eksplorującym elementy wysokiej klasy społecznej z ironicznym akcentem komediowym.
  • „Dekameron” może okazać się idealnym następcą dla fanów „Cudotwórców”, gdyż w zabawny, ale makabryczny sposób zagłębia się w historię klasy rządzącej w średniowieczu.Nadchodzące Netflixa Dekameron może być idealnym serialem, który wypełni lukę pozostawioną przez anulowanie zabawnego serialu Daniela Radcliffe’a na TBS. Zainspirowany opowiadaniami Giovanniego Boccaccia z XIV wieku serial skupia się na grupie szlachciców, którzy próbują uciec przed Czarną Śmiercią we Florencji, ukrywając się w toskańskiej willi. W rolach głównych występują Zodia Mamet, Saoirse-Monica Jackson, Tanya Reynolds, Amar Chadha-Patel, Leila Farzad, Jessica Plummer i Tony Hale. Zapowiada się na bardzo zabawny riff na temat gatunku filmów kostiumowych.

To dalekie od pierwszego komediowego ujęcia epoki w ostatnich latach, ponieważ jeden sezon kryminalnie niedocenionej komedii antologicznej Daniela Radcliffe’a rozgrywa się w bardzo podobnej epoce. Oba programy wydają się również mieć wspólny ogólny ton, skłaniając się ku naturalnej dychotomii elementów wysokiej klasy epoki z sarkastycznym komediowym zacięciem. To znaczy, że Dekameron jest idealną kontynuacją dla fanów serii Radcliffe’a którzy poszukują zastępstwa po jego anulowaniu.


Powiązany

Zwiastun „Dekameronu” ujawnia nowy serial historyczny Netflixa i wygląda znacznie bardziej sprośnie niż „Bridgerton”

Netflix opublikował zwiastun swojego nowego serialu historycznego „Dekameron”, który zapowiada się jeszcze pikantniej niż serial „Bridgertonowie”.


Wygląda na to, że „Dekameron” to idealny serial zastępczy dla fanów „Cudotwórców”

Dekameron Ma wiele wspólnego z Cudotwórcy

Dekameron mógłby być idealnym następcą Daniela Radcliffe’a Cudotwórcyszczególnie ci, którym podobał się drugi sezon tego serialu. Dekameron akcja rozgrywa się w 1348 roku, w szczytowym okresie dziesiątkowania Europy przez Czarną Śmierć. Mając nadzieję na uniknięcie śmierci i rozpaczy świata zewnętrznego, grupa szlachciców wycofuje się do włoskiej willi, ale ich dramat przeradza się w chaos. Głupi, ale makabryczny ton, zmieszany z eksploracją klasy rządzącej w czasach średniowiecza, faktycznie nadaje serialowi wiele podobieństw tonalnych do Cudotwórcydrugi sezon, „Wieki ciemne”.


W rolach głównych: Daniel Radcliffe, Geraldine Viswanathan i Steve Buscemi. Cudotwórcy był serialem komediowym emitowanym w TBS, który w każdym sezonie zmieniał temat i miejsce akcjiDrugi sezon zatytułowany „Dark Ages” skupiał się na ukrytym księciu Chauncleyu i jego niezwykłej więzi z ambitną młodą wieśniaczką o imieniu Al. Cudotwórcy I Dekameron pozornie dzielą tępe i głupie podejście do dramatu średniowiecznego, z otwartą eksploracją seksualności i przemocy. Oznacza to również Dekameron może być tym, co fani Cudotwórcy szukaliśmy od czasu odwołania tego ostatniego.


Powiązany

20 najlepszych programów telewizyjnych o tematyce średniowiecznej, ranking

Średniowieczne scenerie mogą być ciekawym tematem opowieści, czy to wikingowie w Europie, czy w Azji Kubilaj-chana. Oto najlepsze dostępne średniowieczne programy telewizyjne.

Dlaczego Miracle Workers został anulowany po 4 sezonie

Cudotwórcy Został anulowany po postapokaliptycznym „końcu czasów”

Po czterech sezonach w TBS, Cudotwórcy został anulowany po zakończeniu postapokaliptycznego czwartego sezonu. Chociaż Cudotwórcy był niezwykle zabawnym serialem z oddaną rzeszą fanów, absurdalne podejście do różnych gatunków prawdopodobnie sprawiło, że jego produkcja była dość droga. W ostatnich latach TBS ograniczało swoją oryginalną treśćz Amerykański tata! będąc ostatnim oryginalnym serialem wyprodukowanym dla sieci. Wygląda na to, że Cudotwórcy został anulowany w ramach tego procesu, chociaż jego samodzielny charakter oznacza, że potencjał Cudotwórcy sezon 5 mógłby zostać z łatwością odebrany przez inną sieć lub usługę przesyłania strumieniowego.


Tymczasem jednak fani Cudotwórcy dostał kilka alternatyw, które mogłyby zapełnić lukę pozostawioną przez zakończenie serialu. Moja Pani Jane na Prime Video i Dekameron na Netflixie odkryj to samo ogólne ustawienie Cudotwórcy‘ drugi sezon i zrobić to z podobnym komediowym pokazem seksu i przemocy. Fani Cudotwórcy może nadal jestem załamany zakończeniem serialu, ale takie serie jak Dekameron zapewnić kontynuację stylu komediowego, który można odnaleźć w antologii Daniela Radcliffe’a.

Plakat filmu „Dekameron”

Dekameron (2024)

W 1348 roku we Włoszech grupa szlachciców i ich służący szukają schronienia w okazałej willi przed dżumą dymieniczą. Próbując przeczekać pandemię, ich interakcje ujawniają napięcia klasowe i osobiste sekrety. Spektakl łączy czarną komedię z historycznym dramatem, badając przetrwanie i podziały społeczne w kryzysie.

Rzucać
Amar Chadha-Patel, Lelia Farzad, Lou Gala, Karan Gill, Tony Hale, Saoirse-Monica Jackson, Zosia Mamet, Douggie McMeekin

Data wydania
25 lipca 2024 r.

Twórca(y)
Kathleen JordanSource link