Home Rozrywka Nowe anime o superbohaterach od Crunchyroll ogłasza datę premiery sezonu 2 wraz...

Nowe anime o superbohaterach od Crunchyroll ogłasza datę premiery sezonu 2 wraz z pierwszym zwiastunem

25
0


Streszczenie

  • NIEŚMIAŁY
    Premiera drugiego sezonu 1 lipca.
  • Sezon 2 skupi się na Shy prowadzącym operację przeciwko Amarariruku mającą na celu ocalenie Tokio.
  • NIEŚMIAŁY
    Wydaje się, że sezon 2 ma lepszą oprawę graficzną niż sezon 1, co może zwiększyć popularność wśród fanów i krytyków.

Krótko po zakończeniu pierwszego sezonu anime o superbohaterachNIEŚMIAŁYogłoszono, że serial otrzyma drugi sezon, którego premiera zaplanowana jest na lipiec 2024 r. Chociaż w początkowej emisji nie poświęcono mu zbyt wiele uwagi, NIEŚMIAŁY Nadal wyróżniał się świetnym scenariuszem i reżyserią, a przy odrobinie szczęścia sezon 2 pomoże mu zdobyć więcej uwagi zarówno fanów, jak i krytyków.

NIEŚMIAŁY Drugi sezon pozostał niecały miesiąc i wreszcie ujawniono nowe szczegóły. Oprócz ogłoszenia kilku nowych członków obsady i wypuszczenia nowego zwiastuna, ogłoszono również to NIEŚMIAŁY sezon 2 będzie miał premierę w czwartek, 1 lipca w Japoniiwydanie w języku angielskim prawdopodobnie zostanie udostępnione tego samego dnia na Crunchyroll.

Zwiastun sugeruje również poprawę jednego z głównych niedociągnięć NIEŚMIAŁY Sezon 1 i jeśli tak się stanie w przypadku samego serialu, będzie to jeszcze lepszy serial niż sezon 1.

Wyjaśnienie historii sezonu 2 SHY

8-bitowa seria anime; Na podstawie mangi autorstwa Miki Bukimi

NIEŚMIAŁY Sezon 2 kontynuuje historię światowych bohaterów walczących z tajemniczym Amarariruku, z japońską bohaterką Shy w centrum konfliktu z powodu jej różnych spotkań z grupą. Konkretnie, NIEŚMIAŁY w sezonie 2 Shy poprowadzi operację przeciwko Amarariruku, próbując zniszczyć całe Tokioa większość tego, co się tam wydarzy, będzie również powiązana z historią nowego przyjaciela Shy, Ai Tennoji, ninja powiązanego z członkiem Amarariruku, Utsuro.

Anime SHY wygląda najlepiej w zwiastunie nowego sezonu 2

Wydaje się, że oprawa wizualna serii znacznie się poprawiła

Historia dla NIEŚMIAŁY Sezon 2 wydaje się naturalną kontynuacją miejsca, w którym zakończył się sezon 1, ale jeszcze lepsze jest to, co nowy zwiastun pokazuje na temat grafiki. Jeden z największych problemów NIEŚMIAŁY Pierwszy sezon był taki, że chociaż reżyseria była bardzo pomysłowa, oprawa wizualna była zazwyczaj trochę słaba, ale NIEŚMIAŁY Wydaje się, że sezon 2 ma znacznie lepszą i bardziej spójną grafikę niż sezon 1. Oznacza to, że mamy nadzieję, że grafika drugiego sezonu będzie pasować do jego historii, co sprawi, że oglądanie tego anime będzie jeszcze lepsze.

NIEŚMIAŁY drugi sezon, w którym tego rodzaju ulepszenia od strony technicznej również mogą znacząco przyczynić się do jego popularności. Grafika pierwszego sezonu była jednym z głównych powodów, dla których gra 8bit NIEŚMIAŁY nie zyskał popularności, ale jeśli grafika będzie tak dobra, jak obiecuje zwiastun, to wtedy NIEŚMIAŁY sezon 2 może być wystarczająco dobry, aby anime stało się naprawdę popularnecoś, na co taki program bardziej niż zasługuje. Nie wiadomo, jak dobrze to zadziała, ale mam nadzieję NIEŚMIAŁY sezon 2 z nawiązką spełni Twoje oczekiwania po premierze 1 lipca.

Źródło: Kanał wytwórni płytowej EMOTION (Youtube); @SHY_off (X)