Home Rozrywka Parki i rekreacja uratowane przed anulowaniem przez niepewnego dyrektora studia

Parki i rekreacja uratowane przed anulowaniem przez niepewnego dyrektora studia

24
0


Serial ostatecznie trwał siedem sezonów, licząc 126 odcinków, wliczając w to specjalny odcinek zjazdowy, który powstał na początku pandemii. To niesamowita seria, którą niewiele seriali zobaczy w erze streamingu, biorąc pod uwagę, jak szybko serwisy takie jak Netflix anulują coś po zaledwie kilku sezonach. W obecnej sytuacji ten dyrektor prawdopodobnie nie zmieniłby zdania.

„Parks and Recreation” ma trwałe dziedzictwo wykraczające daleko poza sam serial. „Pomógł Chrisowi Prattowi osiągnąć gwiazdorską sławę, co zaowocowało jego rolami w „Guardians of the Galaxy” i „Jurassic World”. Zdziałał też cuda dla Aubrey Plaza (April) i Nicka Offermana (Ron). Podczas gdy Amy Poehler zrobiła wiele w swojej karierze, Leslie Knope również stała się jej definiującą rolą”. Jones opowiedział o tym, jak publiczność serialu rosła na przestrzeni lat, omawiając rocznicowe wydarzenie, w którym uczestniczyli aktorzy, dzięki któremu poczuli się jak The Beatles:

„Myślę, że to było pięć lat temu, poszliśmy do Dolby i zorganizowaliśmy przyjęcie z okazji 10. rocznicy, na którym przedstawiliśmy całą obsadę. Przyjęcie było takie — poczułem się jak Beatlesi, to było takie szalone. Krzyczeliśmy tak głośno (i) wszyscy płakaliśmy, ponieważ nigdy nie byliśmy w pokoju, w którym ktoś by się przejmował”.

W rzeczywistości istnieją oznaki, że widownia programu rozkwitła w ostatnich latach. Kiedy album Mouse Rat został wydany w 2021 roku, trafił na listy przebojów Billboardu. Nie mówimy tu tylko o dużej bazie fanów, ale o pełnej pasji. Na szczęście człowiek na szczycie NBC zmienił zdanie tego pamiętnego dnia.

„Parks and Recreation” można obejrzeć na platformie Peacock.

Źródło linku