Home Rozrywka Parks And Rec uratowany przed anulowaniem przez niepewnego dyrektora studia

Parks And Rec uratowany przed anulowaniem przez niepewnego dyrektora studia

24
0Serial ostatecznie trwał siedem sezonów, licząc 126 odcinków, wliczając w to specjalny odcinek zjazdowy wyprodukowany na początku pandemii. To jeden z tych niesamowitych seriali, jakie w erze streamingu kiedykolwiek zobaczą, biorąc pod uwagę, jak szybko serwisy takie jak Netflix anulują coś po zaledwie kilku sezonach. W obecnej sytuacji ten dyrektor prawdopodobnie nie zmieniłby zdania.

„Parks and Recreation” ma trwałe dziedzictwo wykraczające poza sam serial.Pomogło to Chrisowi Prattowi osiągnąć gwiazdorską sławę, co zaowocowało jego rolami w „Strażnikach Galaktyki” i „Jurassic World”. Zdziałał też cuda dla Aubrey Plaza (kwiecień) i Nicka Offermana (Ron). Podczas gdy Amy Poehler zrobiła wiele w swojej karierze, Leslie Knope również stała się jej definiującą rolą. Jones wspomniał, jak publiczność serialu rosła na przestrzeni lat, omawiając rocznicowe wydarzenie, w którym uczestniczyli aktorzy, dzięki któremu poczuli się jak The Beatles:

„Myślę, że to było pięć lat temu, poszliśmy do Dolby i zrobiliśmy coś z okazji 10. rocznicy, gdzie wszyscy wyszliśmy całą obsadą. Przyjęcie było takie — poczułem się jak Beatlesi, to było takie szalone. Ludzie krzyczeli tak głośno (i) wszyscy płakaliśmy, ponieważ nigdy nie byliśmy w pokoju, w którym ktokolwiek by się przejmował”.

Rzeczywiście, istnieją oznaki, że w ostatnich latach widownia programu rozkwitła. Kiedy Album Mouse Rat ukazał się w 2021 roku i faktycznie znalazł się na listach przebojów Billboardu. Mówimy tu nie tylko o dużej bazie fanów, ale i o pełnej pasji. Na szczęście człowiek na szczycie NBC zmienił zdanie w tym pamiętnym dniu.

„Parks and Recreation” można obecnie oglądać na platformie Peacock.Source link