Home Rozrywka Podcast TV Talk: Dość już o „Sukcesji”, ale w kategorii dramatów Emmy...

Podcast TV Talk: Dość już o „Sukcesji”, ale w kategorii dramatów Emmy jest w tym roku mnóstwo kradnących sceny, wielkich swingersów

50
0


Podcast TV Talk firmy Deadline powraca z kolejnym sezonem, zabierając słuchaczy aż do 76. ceremonii wręczenia nagród Emmy, która odbędzie się 15 września.

Dziedziczenie już nie ma, co sprawi, że w tym roku wielu innych pretendentów do najlepszego serialu dramatycznego odetchnie z ulgą.

Jednak pomimo tego, że gigant Emmy jest już na uboczu, kategoria i tak oferuje mnóstwo intryg, dając redaktorowi wykonawczemu i głównemu krytykowi telewizyjnemu Deadline Dominicowi Pattenowi oraz felietoniście i głównemu krytykowi filmowemu Deadline Awards, Pete’owi Hammondowi, wiele do myślenia – jak możesz słyszeć o tym tygodniu Rozmowa telewizyjna podcasty.

Zwłaszcza gumowaty to chwyt FX w ostatniej chwili mający na celu ogłoszenie dwóch kolejnych sezonów czegoś, co uważano za serię limitowaną, Szogun a potem, gdy już zaczęły wrzeć wszystkie spekulacje, potwierdzono, że serial będzie prezentowany jako serial dramatyczny. Nie ma wątpliwości, że po dodaniu tej bogato wyprodukowanej, epickiej serii do miksu, inne, w tym poprzedni zwycięzca Korona w ostatnim sezonie zaczął się trochę pocić.

Patrzymy teraz na szanse i oceniamy szanse tych dwóch występów oraz awans Poranny program, podziwiany egzemplarz z epoki To było złote, późno Powolne konie, a Amazon jest bardzo popularny i popularny Kair Co może być tutaj prawdziwym śpiącym. Jest też wiele innych, m.in Państwo Smith, Loki, Problem trzech ciał, Nawiedzenie i więcej.

Mówiąc o Bogu psot – LokiTom Hiddleston, Owen Wilson i Sophia Di Martino dołączają do nas, aby porozmawiać o drugim i prawdopodobnie ostatnim sezonie serialu Disney+.

LokiTom Hiddleston no Deadline Contenders Television 2024 (zdjęcie: Rich Polk/Deadline za pośrednictwem Getty Images)

Kliknij powyższy link, aby usłyszeć naszą analizę tego, jakie wiatry wieją w kategorii Najlepszy dramat, a także wysłuchać naszego panelu pretendentów z udziałem gwiazd i twórców jednego z tych samych kandydatów Loki.

Pamiętaj, że możesz słuchać wszystkich poprzednich i nadchodzących odcinków TV Talk, subskrybując podcast TV Talk firmy Deadline pod adresem Podcasty Apple mi Spotify.