Home Rozrywka Rachel Maddow „martwiła się”, że Trump, jeśli zostanie wybrany, wyśle ​​​​ją ją...

Rachel Maddow „martwiła się”, że Trump, jeśli zostanie wybrany, wyśle ​​​​ją ją na „obozy”.

24
0Rachel Maddow powiedziała, że ​​„martwi się”, że powrót Donalda Trumpa na prezydenta może oznaczać, że wyląduje w „obozach” przeznaczony do przyjmowania nielegalnych imigrantów.

Główny gospodarz MSNBC powiedział CNN w poniedziałek, że „obawia się ogólnie o kraj, jeśli wystawimy do władzy kogoś, kto otwarcie przyznaje, że planuje budować obozy, w których mogą przebywać miliony ludzii „wykorzenić” tego, co określił w kategoriach podludzkich jako „wroga od wewnątrz”.

Maddow dodał: „Jeśli o to chodzi, co cię przekonuje, że te ogromne obozy, które planuje, są przeznaczone wyłącznie dla migrantów? Więc tak, martwię się o siebie, ale tylko tak bardzo, jak martwię się o nas wszystkich.

Prowadząca MSNBC Rachel Maddow obawia się, że może wylądować w „obozach”, jeśli Donald Trump wygra kolejną kadencję. AP

Najnowsze badania opinii publicznej pokazują Trump wyprzedził prezydenta Bidena w kilku kluczowych stanach wahadłowych – podsycając niepokój wśród Demokratów i ich zwolenników, że przypuszczalny kandydat Partii Republikańskiej rozpęta kampanię odwetu na swoich politycznych wrogach.

Przedstawicielka Alexandria Ocasio-Cortez (D-NY) powiedziała niedawno prezenterce podcaster Karie Swisher, że „nie byłaby zaskoczona gdyby ten facet (Trump) wrzucił mnie do więzienia”.

W poniedziałek Maddow przewidział, że Trump wyśle ​​wojsko do łapania nielegalnych imigrantów.

„Kiedy Trump powołuje się na Ustawę o powstaniu, aby pierwszego dnia sprawowania urzędu rozmieścić armię amerykańską przeciwko ludności cywilnej, czy sądzisz, że drugiego dnia odwołuje ten rozkaz?” – zapytał Maddow.

Maddow nawiązał do planu Trumpa dotyczącego masowego rozprawienia się z nielegalną imigracją, co według doniesień miałoby nastąpić pociągają za sobą masowe łapanki osób nieposiadających dokumentów i budowę obozów dla więźniów.

Zapytany w zeszłym miesiącu przez magazyn Time, czy zbuduje obozy dla migrantów, były prezydent odpowiedział, że „niczego nie wyklucza”, choć dodał, że „nie będą one potrzebne aż tak bardzo”, ponieważ „Zamierzamy ich wyprowadzić”.

Były prezydent Donald Trump zapowiedział masowe stłumienie nielegalnej imigracji, jeśli wygra drugą kadencję. AP

w Wywiad czasowyTrump, który był oskarżony przez Departament Sprawiedliwości jak i Demokratycznej prokuratorzy okręgowi w Gruzji I Nowy Jorkpowiedział, że Biden „będzie ścigany za 20 różnych czynów”.

Trump powiedział, że jeśli Sąd Najwyższy orzeknie, że prezydent „nie otrzyma immunitetu”, wówczas Biden „będzie ścigany za wszystkie swoje przestępstwa, ponieważ popełnił wiele przestępstw”.

Maddow została zapytana przez CNN, czy „martwi się, że możesz być celem”, biorąc pod uwagę fakt, że tak jest „jeden z najwybitniejszych krytyków telewizyjnych (Trumpa)”.

Według doniesień Trump ma zamiar złapać miliony nielegalnych imigrantów, którzy przedostali się do kraju nielegalnie. REUTERS

Odpowiedziała, że ​​„jest trochę samozadowolenia z głowy w piasku”, że Trump „zamierza atakować pojedyncze osoby, które już wyróżnił”.

Maddow ostrzegł również, że ci, którzy staną po stronie Trumpa, również mogą spotkać się z prześladowaniami.

„Wydaje się również całkiem jasne, że niektórzy ludzie w polityce mogą myśleć, że będą po bezpiecznej stronie – że mogą nawet na tym zyskać – jeśli staną po stronie Trumpa” – powiedziała.

„Zapytaj Mike’a Pence’a, jak to się ostatecznie skończy”.

Stosunki Pence’a z Trumpem zerwały się po tym, jak ówczesny wiceprezydent odmówił ingerencji w poświadczenie przez Kongres zwycięstwa Bidena w wyborach w 2020 roku.

Trump oświadczył również, że prezydent Biden będzie ścigany za „przestępstwa”. AFP za pośrednictwem Getty Images

Trump powiedział „Time”, że nie uważa nielegalnych imigrantów za „cywilów”, ponieważ „są to ludzie, którzy nie przebywają legalnie w naszym kraju”.

„To inwazja na nasz kraj” – powiedział były prezydent. „Inwazja, jakiej prawdopodobnie żaden kraj wcześniej nie widział”.

„The Post” zwrócił się do Maddowa, Bidena i Trumpa o komentarz.Source link