Home Rozrywka Rebel Wilson ostro krytykuje producentów za swój film „The Deb”

Rebel Wilson ostro krytykuje producentów za swój film „The Deb”

18
0


AKTUALIZACJA z oświadczeniem producentów: Producent Rebeliant Wilson‘S Debata odpowiedzieli na twierdzenia Wilsona z wcześniejszej środy, dotyczące ich udziału w australijskim filmie muzycznym, który jest reżyserskim debiutem Wilsona.

„Oskarżenia RW są fałszywe, zniesławiające i rozczarowujące” – powiedział rzecznik producentów — których Wilson wymienił w filmie jako Amandę Ghost i Gregory’ego Camerona oraz producenta wykonawczego Vince’a Holdena — Deadline później tego samego dnia. „Jej autopromocyjne twierdzenia mają wyraźnie na celu wyrządzenie szkody reputacyjnej osobom, które wsparły jej debiut reżyserski Debata — radosny film, z którego jesteśmy bardzo dumni i nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim z publicznością. To, że promuje fałszywą narrację, aby realizować własne cele, podważa film i wszystkich ludzi, którzy pracowali nad tym projektem”.

POPRZEDNIO, 8:46 AM: Kiedy spotykasz aktorkę i debiutującą reżyserkę Rebel Wilson, lepiej spodziewaj się krzyku Rebel. Właśnie wrzuciła na Instagrama filmik, w którym z imienia i nazwiska atakuje niektórych zwolenników swojego debiutu reżyserskiego Debataktóry, jak twierdzi, uniemożliwił filmowi światową premierę podczas wieczoru zamknięcia festiwalu Festiwal Filmowy w Toronto.

Stało się to po tym, jak Wilson skrytykował Sachę Barona Cohena za komedię z 2016 r. Bracia Grimsbyw którym grał chuligana piłkarskiego, który pomaga swojemu bratu, agentowi tajnemu, ratować świat. Grała jego żonę. Promowała swoje wspomnienia Powstanie rebeliantówi zaprzeczył jej oskarżeniom. Groźba podjęcia kroków prawnych skłoniła brytyjskiego wydawcę Wilsona do zredagowania fragmentów, a rozdział został usunięty po opublikowaniu w Australii.

Możesz zobaczyć, jak Wilson wyraża swoje rozczarowanie australijskim musicalem, gdy rzuca dość poważne oskarżenia przeciwko swoim sponsorom. Oto tekst słów Wilson:

„Więc pewnie zauważyliście, że jakiś tydzień temu zamieściłem post o moim filmie, pierwszym filmie, który wyreżyserowałem i z którego jestem bardzo dumny Debataktóry jest małym australijskim oryginalnym musicalem, który jest taki słodki, i jest niesamowite, że został wybrany na wieczór zamknięcia Toronto Film Festival, co jest jak… po prostu wiesz, najlepsza platforma, a dla debiutującej reżyserki to po prostu, mam na myśli, to jest ogromne. To jest ogromne.

Tak więc, mieć radość z wyboru filmu to jedno. Ale potem, gdy partnerzy biznesowi zaangażowani w ten film odwracają się i mówią, że nie, film nie może mieć premiery, jest to po prostu więcej niż druzgocące.

Dlaczego tak mówią? Dlaczego nie pozwalają na premierę w Toronto? Cóż, to sięga października zeszłego roku, kiedy odkryłem złe zachowanie tych partnerów biznesowych. I pozwólcie mi, wiecie, po prostu mówię, jak jest, więc powiem wam, kim oni są. Są tak zwanymi producentami filmu — używam tego określenia bardzo lekko. Nazywają się Amanda Ghost i Gregory Cameron, a producent wykonawczy, który z nimi współpracuje, nazywa się Vince Holden. Więc to są ludzie zaangażowani.

I tak powiedziałem, zgłosiłem, chyba powiedziałbyś, ich złe zachowanie, kiedy dowiedziałem się nie o drobnostkach, ale o dużych rzeczach, wiesz, niewłaściwe zachowanie wobec głównej aktorki filmu, przywłaszczenie funduszy z budżetu filmu, czego naprawdę potrzebowaliśmy, bo jesteśmy małym filmem, wiesz? Więc naprawdę ważne rzeczy.

Od kiedy zgłosiłem to zachowanie, spotkałem się z absolutną złośliwością i odwetowym zachowaniem. Więc jestem na planie. Próbuję nakręcić mój film z moją wspaniałą australijską obsadą i ekipą, którzy są tak niesamowici — pozdrowienia dla was wszystkich.

A jednak na każdym kroku ci ludzie, na których narzekałem, próbowali uczynić moje życie piekłem. W międzyczasie jednak ukończyłem film. Nakręciłem ten wspaniały film Debata. A potem, wiesz, prawie na mecie. Mówią, wiesz, nie może wyjść. Mogą tego nie ujawnić, mogą to zakopać. To praca setek ludzi, którzy włożyli w to całe serce i duszę. I takie zachowanie jest absolutnie obrzydliwe i podłe. Teraz ci ludzie, wiesz, Amanda Ghost w szczególności, ma historię robienia tego rodzaju rzeczy, głównie artystom muzycznym, ale także ludziom z branży filmowej. Więc rzecz w tym, że ci ludzie są zmuszani do podpisywania NDA lub, wiesz, w inny sposób zastraszani lub zastraszani, żeby nie zabierali głosu.

Jak wiecie, nie jestem taki. Nie dam się zastraszyć. Będę mówić prawdę i, wiecie, ostrzegać ludzi przed tymi ludźmi w branży. Którzy po prostu nie zachowują się etycznie.

No więc to jest mój dylemat. Jeśli film nie będzie grany w Toronto, to przez tych absolutnych ch*jów.Source link