Home Rozrywka Shoresy ukrywa wzruszające powiązanie z 2 oryginalnymi postaciami Letterkenny

Shoresy ukrywa wzruszające powiązanie z 2 oryginalnymi postaciami Letterkenny

19
0


Streszczenie

 • Wybrzeża
  jest spin-offem
  Listownik
  z udziałem graczy NHL i ekspertów medialnych, każdy odcinek pełen humoru i emocji.
 • Właścicielami restauracji Peppi Panini w Sudbury są aktorzy grający Tysona i Mię Sophię z Letterkenny, którzy pojawiają się w niej w epizodycznych rolach.
  Wybrzeża
  prawdopodobnie.
 • Połączenie Peppi Panini i
  Listownik
  postacie zwiększają prawdopodobieństwo pojawienia się większej liczby cameo
  Wybrzeża
  przyszłych sezonów.Ukochana kanadyjska komedia Jareda Keeso Listownik przekształcił się w równie znaną komedię hokejową Wybrzeżaa ten drugi zawiera mało znane powiązania z dwiema gwiazdami oryginalnego serialu. Wybrzeża podąża za twórcą serialu Jaredem Keeso, który wciela się w tytułowego kapitana seniorskiej drużyny hokejowej, i zawiera barwną obsadę drugoplanowych postaci, w tym całkiem sporo prawdziwi gracze NHL i eksperci medialni. Podczas gdy oba Listownik I Wybrzeża słyną z niestosownego humoru, ale Keeso zawsze znajdował sposób, by wnieść zaskakująco dużo emocji do każdego sezonu.

Biorąc pod uwagę charakter spin-offu Wybrzeżaszereg drugoplanowych postaci z Listownik pojawili się w Sudbury jako członkowie drużyny hokejowej Sudbury Blueberry Bulldogs i społeczności, która się wokół nich gromadzi. Oprócz epizodów, oba programy są połączone na kilka innych sposobów poza sceną. Jedno miejsce w szczególności służy jako wzruszające połączenie wspierające dwa z Listownikpostacie, i chociaż żadna z nich nie pojawiła się w ten Wybrzeża lista obsady jednak związek ten sprawia, że ​​jest całkowicie prawdopodobne, że oni i inni Listownik postacie pojawią się w przyszłych sezonach.


Powiązany

Jak ma na imię Shoresy w filmie Jareda Keeso o Letterkenny?

Wulgarny kapitan drużyny Sudbury Blueberry Bulldogs znany jest wszystkim jako „Shoresy”, ale nie jest to prawdziwe imię postaci granej przez Jareda Keeso.


Właścicielami restauracji Peppi Panini Shoresy’ego są aktorzy z Letterkenny’ego, Tyson i Mia-Sophia, w prawdziwym życiu

To prawdziwe miejsce w Sudbury w Ontario

Lokalne miejsce spotkań Shoresy’ego i reszty Sudbury Blueberry Bulldogs w Wybrzeża to Peppi Panini, włoska restauracja i bar w centrum Sudbury w programie. Jak się okazuje, Peppi Panini to prawdziwa restauracja w prawdziwym centrum Sudbury w Ontario, oficjalnie oznaczona Peppi’s Ristorante & Loungeale pieszczotliwie nazywana Peppi Panini. Wybrzeża w serialu wykorzystano wiele prawdziwych miejsc z Sudbury w Ontario, a restauracja jest jednym z najbardziej eksponowanych miejsc w Sudbury.


Połączenie z Listownik jest własnością restauracji; Peppi Panini jest własnością i jest zarządzana przez Jaya i Julię Bertin, którzy grają Tysona i Mię Sophię w Listownik. Podczas gdy Mia Sophia pojawia się tylko w czterech odcinkach, najczęściej jako jedna z dziewczyn z siłowni, które kręcą się wokół hokeistów Reilly’ego i Jonesy’ego, Tyson pojawia się od sezonu 1 Listownik jako jeden z najlepszych kumpli Wayne’a (również grany przez Jareda Keeso), gdy potrzeba walki i wytrzymałości. Jak można się było spodziewać, prawdziwe menu obejmuje panini w formie tłoczonej o nazwie „Pitter Patter”.

Powiązanie Shoresy’ego z Peppi Panini zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się postaci Letterkenny’ego

Oba programy zostały nakręcone w SudburyTasya Teles jako Nat i Jared Keeso jako Shoresy w 3. sezonie serialu Shoresy

Jay i Julia Bertin pracują i mieszkają w tym samym miejscu Wybrzeża jest nakręcony, wydaje się, że cameo Tysona i/lub Mii Sophii jest przesądzone. Jako Wybrzeża‘wysyłanie zauważono, że historia wulgarnej, ale wielkodusznej postaci Jareda Keeso, Shoresy’ego, jest daleka od ukończenia, więc te dwie postacie prędzej czy później na pewno się pojawią. Co ważniejsze, wybitna rola Peppi Panini w Wybrzeża zwiększa prawdopodobieństwo Listownik kamee jeszcze wspanialsze.


Obydwa Listownik I Wybrzeża zostały nakręcone w Sudbury w Ontario, a wiele lokalizacji w mieście zastępowało fikcyjne miasto Letterkenny w Ontario w oryginalnym serialu. Peppi Panini, będąc własnością i będąc prowadzonym przez dwóch aktorów oryginalnego serialu, oznacza, że ​​istnieje bardzo naturalny sposób na Listownik postać, która ma się pojawić Wybrzeża: mogą być gośćmi restauracji. Chociaż oczekiwanie pojawienia się którejkolwiek z głównych postaci, takich jak Squirrelly Dan czy Katy, może być zbyt wygórowane, ktoś taki jak McMurray lub Gail mógłby być zabawnym cameo, które wzmocniłoby powiązania spin-offów z oryginalnym programem.Source link