Home Rozrywka Showrunner Acolyte obala teorię o potężnym Lordzie Sithów

Showrunner Acolyte obala teorię o potężnym Lordzie Sithów

61
0


Ostrzeżenie! Ten post zawiera spoilery do The Acolyte.


Streszczenie

  • Twórca serialu Acolyte potwierdził, że teoria większości fanów jest nieprawdziwa.
  • Powiązanie z Zabrakiem sugeruje, że Matka Koril może połączyć się z Siostrami Nocy z Dathomir.
  • Odkrycie, że Matka Koril i Qimir się nie znają, rodzi pytania o to, kto jest prawdziwym mistrzem Sithów Qimira w „Akolicie”.


Akolita showrunnerka Leslye Headland potwierdziła, że ​​jedna z głównych teorii fanów na temat prawdziwego mistrza Sithów w serialu nie jest prawdziwa, co powoduje duże zamieszanie Gwiezdne Wojny pytanie bez odpowiedzi. Akolita odcinek 5 ujawnił, że wspólnik Mae, Qimir, był w rzeczywistości jej panem, zamaskowanym złoczyńcą znanym jako Obcy. Chociaż wydawał się być Akolita Widzowie byli od razu sceptyczni, ponieważ było ich wielu wskazówki Qimir nie jest Lordem Sithów wcale. Jednak jedna z najpopularniejszych teorii na temat tego, kim naprawdę jest mistrz Sithów, została obalona przez samą showrunnerkę.

W wywiadzie dla Nerdista, Akolita showrunner Leslye Headland odniosła się do teorii fanów, że prawdziwym mistrzem Sithów w serialu jest matka Mae i Oshy, Matka Koril. Co szokujące, w odpowiedzi na pytanie, czy Matka Koril zostanie ujawniona jako mistrz Qimira, Headland wyjaśniła:


„Och, mogę odpowiedzieć na to pytanie. Oni się nie znają. Ale powiem, jako żart, jeśli będziemy mogli bardziej zgłębić tę historię, jej gatunek powie ci trochę o tym, gdzie ona skończy”.

To odkrycie jest prawdziwą niespodzianką, ale rodzi też pytania o to, kim naprawdę jest mistrz Sithów Qimira (zakładając, że takowego posiada), a także jaka może być potencjalna przyszłość Matki Koril.

Powiązany

Akolita: Wyjaśnienie tego, co wydarzyło się na Brendok

Akolita w końcu powrócił do tragicznej nocy na Brendok, która miała miejsce 16 lat wcześniej, ale jej szokująca prawda nie była tak oczywista, jak mogłaby być.


Zabrakowie mają powiązania z Siostrami Nocy, co prawdopodobnie wyjaśnia los Matki Koril


Matka Koril jest Zabrakiem, rasą, która odegrała kluczową rolę w Gwiezdne Wojny już, konkretnie w erze trylogii prequel. W rzeczywistości wielu uważało, że Matka Koril może być Sithem, ponieważ istniał już Zabrak Sith: Darth Maul. Jednak, na podstawie odpowiedzi Headland, wygląda na to, że połączenie Zabrak jest prawie na pewno inne.

Można przypuszczać, że Headland miał na myśli możliwą przyszłość Matki Korila z Siostry Nocy z Dathomir. W Gwiezdne Wojny: Wojny KlonówNightsisters okazały się nie tylko powiązane z męskimi Zabrakami, takimi jak Darth Maul i jego brat Savage Opress, ale także same były żeńskimi Zabrakami. To mogło być to, do czego nawiązywała Headland, gdy wspomniała o gatunku Matki Koril, sugerując, w jakim kierunku może potoczyć się jej historia.

Można przypuszczać, że Headland miał na myśli możliwą przyszłość Matki Korila u Sióstr Nocy z Dathomir.


Akolita nawiązał już również związek pomiędzy czarownice z Brendoku i Nightsisters of Dathomir na wiele sposobów. Po pierwsze, Akolita przywrócił główną moc Siostry Nocy w odcinku 7. W rzeczywistości, tragicznie, właśnie tak zginęła Matka Aniseya w Akolitaponieważ ta moc przestraszyła Mistrza Sola i skłoniła go do impulsywnego, śmiertelnego działania. Po drugie, Jedi stacjonujący na Brendoku w odcinku 7 szczegółowo omawiali kwestię, czy czarownice mogą być Siostrami Nocy.

Oczywiście, niedawny wywiad Headlanda również mocno sugerował, że odpowiedzi te nie pojawią się w ostatnim odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu. Zamiast tego los Matki Koril zostanie ujawniony w Akolita wydaje się zależeć całkowicie od tego, czy serial zostanie przejęty na drugi sezon, co nie zostało potwierdzone. Można by rzec, że bardziej interesujące niż możliwy serial Mother Koril Gwiezdne Wojny przyszłość jest jednak faktem, że Akolita może nadal istnieć mistrz Sithów, którego tożsamość nie została jeszcze ujawniona.


Źródło: Nerdista

Premiera finałowego odcinka The Acolyte odbędzie się we wtorek 16 lipca o 21:00 czasu wschodniego/18:00 czasu pacyficznego na platformie Disney+.Source link