Home Rozrywka Śmierć Riley’a Straina wywołuje więcej pytań niż odpowiedzi

Śmierć Riley’a Straina wywołuje więcej pytań niż odpowiedzi

13
0


Estirpé RileyTajemnicza śmierć Paula w Nashville nie jest wcale taka oczywista… a sekcja zwłok i nagrania z monitoringu tylko pogarszają sprawę.

TMZ Studios ma nowy serial „Strange & Suspicious”, emitowany obecnie na kilkunastu stacjach FOX, w którym badamy niewyjaśnione i zupełnie dziwne historie, a teraz badamy okoliczności otaczające Śmierć Riley’a.

Student college’u odwiedzający Nashville ze swoimi braćmi z bractwa studenckiego, Riley zostawił swoich przyjaciół w barze i zataczając się, ruszył ulicami, zanim zniknął… aż do momentu, gdy jego znaleziono ciało pływać w rzece, bez butów, spodni i portfela.

Ubrań Riley’a nie znaleziono w wodzie ani w korycie rzeki… a jego przyjaciele nie gonili go, gdy wyrzucono go z baru, a od tamtej pory zwrócili się do prawnika… więc nie rozmawiają o tym.

Z raportu toksykologicznego wynika, że ​​stężenie alkoholu we krwi Rileya wynosiło 0,228, a w jego organizmie znajdował się THC… ale to nie wyjaśnia, w jaki sposób znalazł się w rzece Cumberland.

Władze uważał śmierć Riley’a za nieszczęśliwy wypadekale wygląda na to, że w tej historii jest coś więcej.

Dokąd biegnie Riley w tym filmie??? Czy jedzie spotkać się z przyjacielem, czy po prostu jest pijany i zagubiony w nieznanym mieście???

Policjanci rozmawiali nawet z Rileyem podczas jego pijackiej eskapady, ale w krótkiej interakcji wydawało się, że jest w porządku. Czy to była tylko adrenalina czy dowód, że tej nocy przydarzyło mu się coś nikczemnego?!?

Przyglądamy się wszystkim teoriom i zagadkom związanym ze śmiercią Riley’ego w odcinku „Strange & Suspicious”… a jest wiele do rozwikłania.

Kliknij tutaj aby zobaczyć kiedy i gdzie program jest emitowany.