Home Rozrywka The Bachelors Joey Graziadei podsyca plotki, że po zaręczynach Kelsey Anderson dołączy...

The Bachelors Joey Graziadei podsyca plotki, że po zaręczynach Kelsey Anderson dołączy do kolejnego reality show

14
0


Streszczenie

  • Joey Graziadei, gwiazda 28. sezonu „Kawalera”, sugeruje możliwy powrót do reality show w podcaście Jasona Tarticka.
  • Joey może mieć szansę dołączyć do „Dancing With The Stars”, otwierając nowe drzwi.
  • Dancing With The Stars ma długą historię współpracy z absolwentami Bachelor Nation, w tym z prowadzącą Kaitlyn Bristowe i Charity Lawson.

Kawaler Joey Graziadei z 28. sezonu mógł w końcu znaleźć miłość do swojej narzeczonej Kelsey Anderson, ale podsyca plotki, że po niedawnym występie w podcaście wraca do reality TV. Chociaż oryginalny wygląd Joey’a w Kawalerka sezon 20 z Charity Lawson pozostawił ulubieńca fanów ze złamanym sercem, Licencjat Cały naród był zachwycony, widząc go prowadzącego w swoim sezonie Kawaler. Otwarty i szczery o swojej podróży, czasie Joey’a Kawaler Sezon 28 upłynął celowo na poszukiwaniu swojej osoby, a w przypadku Kelseya wygląda na to, że znalazł swojego partnera, ale gwiazda może nie skończyć z reality show.

Chociaż Joey i Kelsey głośno mówili o ustatkowaniu się po zakończeniu emisji ich burzliwego romansu, Joey może najpierw mieć na myśli inną okazję do reality show. Podczas niedawnego występu w Licencjat Podcast prowadzony przez absolwenta Nation, Jasona Tarticka, Tajemnice handlowe, J.oey ujawnił, że spodziewa się wkrótce napływu pieniędzy, co prowadzi wielu do spekulacji na temat przyczyn takiego stanu rzeczy. Chociaż Joey milczał na temat powodu swojej wielkiej wypłaty, niektórzy zastanawiają się, czy mógłby pojawić się w następnym sezonie Taniec z gwiazdami, co tradycyjnie wiąże się z dużą wypłatą.

Powiązany

20 najlepszych obecnie programów typu reality show

Reality TV cieszy się coraz większą popularnością. Mając tak wiele do wyboru, oto niektóre z najlepszych reality show, które możesz teraz przesyłać strumieniowo lub oglądać.

Bachelor Nation ma długą historię związaną z Tańcem z Gwiazdami

Chociaż Joey może nie przygotowywał się do występu w serialu konkursów tanecznych ABC, byłby w dobrym towarzystwie. Taniec z gwiazdami ma długą historię prezentowania leadów i konkurentów Kawaler. Ostatnio była organizacja charytatywna Joey’a wzięła udział w konkursie tańca olśniewającego i dotarła do finału. Sięga Kawaler zwyciężczyni sezonu 13 Melissa Rycroft, Taniec z gwiazdami stało się niemal logicznym kolejnym krokiem dla osób opuszczających UE Licencjat rezydencja. Razem z Melissą, która dwukrotnie startowała w zawodach DWTS, wiele innych Licencjat absolwenci rywalizowali o trofeum lustrzanej kuli.

przede wszystkim Kawalerka Liderka sezonu 11, Kaitlyn Bristowe, wygrała lustrzaną kulę Taniec z gwiazdami sezon 29 po tym, jak powiedziano mu, aby odrzucił serial w 2016 roku Licencjat twórca Mike Fleiss. Kolejna godna uwagi Licencjat pojawią się absolwenci DWTS obejmują Tristę Sutter, pierwszą Pojedynczy, Nicka Vialla, Hannah Brown, Seana Lowe’a i Gabby Windey. Chociaż Joey byłby w świetnym towarzystwie, gdyby zdecydował się wystąpić w serialu, Możliwe, że Twoje komentarze nie były skierowane do innego reality show. Jako zawodowy tenisista Joey prawdopodobnie miałby przewagę nad konkurencją.

Jak Joey poradziłby sobie w „Dancing With The Stars”?

Niestandardowy obraz autorstwa Césara Garcíi

Podczas gdy Joey miał wdzięk i charyzmę KawalerMożliwe, że jego występ w Taniec z gwiazdami To nie byłoby tak ekscytujące. Chociaż Joey ma zwinną naturę tenisisty po latach samodzielnej gry i nauczania tego sportu, instruktor prawdopodobnie nigdy wcześniej nie tańczył zawodowo. Dostęp do zupełnie nowego języka ruchu jest często trudny Taniec z gwiazdami zawodników, szczególnie tych, którzy w przeszłości choć trochę nie tańczyli. Jednakże Joey byłby pełen entuzjazmu, jego występ w serialu może być przeciętny, jeśli będzie uczestnikiem w następnym sezonie.

Tradycyjnie mężczyźni, którzy pochodzą Licencjat Naród ma znacznie trudniej w programie niż kobiety. Zwycięzcy i finaliści, tacy jak Kaitlyn, Charity, Melissa i Hannah, osiągnęli doskonałe wyniki w sali balowej, mimo że musieli pokonać osobiste wyzwania podczas pobytu w programie DWTS. W przeciwieństwie, mężczyźni występujący w serialu mieli tendencję do zmagania się z ruchami tanecznymi i wpływem emocjonalnym jakie zajmuje serial. Stary Licencjat Sean przeżywał trudne chwile, podobnie jak te ostatnie Licencjat Matta Jamesa. Zazwyczaj programiści są mniej zdolni do nauczenia się ruchów w odpowiednim czasie.

Jak wyglądał naród Joey’a po ukończeniu studiów?

Chwila Joey i Kelsey nie mogą się doczekać rozpoczęcia kolejnego rozdziału swojego życia, wielu było przekonanych, że w programie nie będzie kolejnego reality show. Po tym jak ich romans w końcu dobiegł końca Kawaler, oboje byli zachwyceni możliwością rozpoczęcia wspólnego życia na świeżym powietrzu. Szybko zaczęli dokumentować swoje podróże i podróże na Instagramie, uczestnicząc w kilku wydarzeniach ABC i Hulu, aby omówić Kawaler i co było z nimi dalej. Chociaż mają bazę w domu Kelseya w Nowym Orleanie, podróżują bez przerwy od miesięcy.

Podczas burzliwej podróży po mediach wkrótce po tym, jak ich związek wreszcie ujrzał światło dzienne, wiele osób martwi się, jakie problemy mogą wyniknąć dla pary. W ostatnich miesiącach duet podróżował po Europie, wziął udział w festiwalu Stagecoach w Coachella Valley i wrócił do Nashville na Licencjat panelu na festiwalu CMA, ale wygląda na to, że taki styl życia im odpowiada. Para często podróżuje i Widać, że obecnie cieszą się szybkim życiem. Jest to możliwe, jeśli będą zadowoleni z rozwoju sytuacji DWTS To świetne kolejne przedsięwzięcie.

Ponieważ Joey i Kelsey wkraczają razem w kolejny etap swojego życia, możliwe jest, że ich pojawienie się będzie miało miejsce dalej Taniec z gwiazdami To może być świetny ruch dla pary. Serial, który jest emitowany na żywo w Los Angeles, może pozwolić parze uciec z rodzinnego miasta Kelsey, Nowego Orleanu i zobaczyć, co będzie dalej. Jednakże nie jest jasne, jak Joey poradzi sobie w konkursie, Taniec z gwiazdami pokazałby zupełnie nową stronę starego Licencjat. Po walce ze stresem KawalerJoey z pewnością poradził sobie z presją panującą w sali balowej.

Źródła: Tajemnice handlowe, Joey’a Graziadeia/Instagram

Kawaler

Kawaler to serial telewizyjny typu reality show, który zadebiutował w 2002 roku. Opowiada o poszukiwaniach potencjalnej narzeczonej przez mężczyznę wśród kilku różnych kobiet. W miarę jak podróżują po świecie i odbywają ekscytujące spotkania indywidualne i grupowe, rozwijają się romanse i dramaty. Kawaler doprowadził do powstania wielu popularnych spin-offów, w tym Bachelorette i Bachelor in Paradise.